Topošos vecākus bez maksas konsultēs sertificēta dūla un zīdīšanas konsultante Inga Babure


Tikai 27. aprīlī izstādē “Bērnu pasaule 2024” topošajām māmiņām un tētiem bezmaksas konsultācijas sniegs sertificēta dūla un zīdīšanas konsultante ar vairāk nekā desmit gadu pieredzi Inga Babure.

Gaidību laikā, kad gan mammai, gan abiem vecākiem mēdz būt daudz dažādu satraukumu un jautājumu, emocionālo atbalstu var saņemt no dūlām. Tās ir speciāli mācījušās sievietes (Latvijā pilna dūlu programma ilgst trīs gadus), kas var sniegt emocionālo, informatīvo un fizisko atbalstu grūtniecības, dzemdību un pēcdzemdību laikā.

Iepriekš pierakstoties, 20 minūšu garā konsultācijā pie Ingas Babures varēs izrunāt grūtniecības laikā paveikto, iegūt zināšanas un jaunas iemaņas, pārrunāt iespējamo papildu atbalstu, noskaidrot, kāda ir atšķirība starp tēti dūlu un vecmāti dūlu, kā arī apspriest, kas ir dzemdību plāns un kādēļ tas nereti nepiepildās.

Iepriekšēja pieteikšanās obligāta!

Visu konsultāciju, semināru programma un reģistrācija mājaslapā: https://www.bt1.lv/bernupasaule Lai pieteiktos, klikšķiniet uz interesējošo tēmu, izvēlieties apmeklējuma laiku un aizpildiet reģistrāciju. Reģistrējoties lūdzam norādīt aktuālo jautājumu, kas speciālistiem palīdzēs plānot efektīvāku konsultāciju.

Visas konsultācijas un semināri ir apmeklējami bez papildu maksas ar ielūgumu vai izstādes “Bērnu pasaule 2024” biļeti (1,5 vai 2EUR), kā arī dalībniekiem.

Ja jūs tomēr uz konsultāciju netiekat, lūdzam savlaicīgi par to paziņot, lai dotu iespēju konsultāciju apmeklēt citiem.

927635206_13742.jpg
1035215580_13742.jpg
1656731984_13742.png