Par hendlingu jaunos un topošos vecākus bez maksas konsultēs “Capital Clinic Riga” fizioterapeite Kristīne Ridere


27. aprīlī izstādē “Bērnu pasaule 2024” Ķīpsalā jaunos un topošos vecākus bez maksas konsultēs “Capital Clinic Riga” sertificēta fizioterapeite Kristīne Ridere. Fizioterapeite sniegs, gan bezmaksas individuālās konsultācijas, gan grupu nodarbības 0-3 un 3-6 mēnešu vecu mazuļu vecākiem par handlingu.

Šobrīd atlikušas ir vēl tikai dažas brīvas uz grupu nodarbību 3-6 mēnešu vecu mazuļu vecākiem, kas notiks plkst. 10. 30 un plkst. 14.30. Izmanto iespēju un konsultējies ar savas jomas eksperti!

Kas ir Handlings? Handlings ir bērnu ikdienas aprūpe – ģērbšana, celšana, nēsāšana, pozicionēšana u.c. Tulkojumā no angļu valodas handlings nozīmē pareizu apiešanos ar bērniņu, ņemot vērā mazuļa attīstības īpatnības noteiktā vecuma posmā. Tas palīdz zīdainim normāli attīstīties atbilstoši viņa vecumam. Izmantojot handlingu, bērnam ir vieglāk iepazīt savu ķermeni, tas veicina pareizu kustību veidošanos. Mazulis, pareizi ar viņu strādājot, izjutīs savas kustības, iepazīs savu ķermeni un ar laiku aktīvi līdzdarbosies. Handlingu vajadzētu apgūt un ikdienā pielietot visiem, kas darbojas ar mazuli.

Handlinga nodarbības laikā māmiņa un tētis, izmantojot lelli vai savu jaundzimušo bērniņu, varēs praktiski iemācīties veikt mazuļa aprūpi. Apgūtās iemaņas radīs drošības sajūtu jaunajiem vecākiem jau dzemdību iestādē un mājās.

Sertificētā fizioterapeite Kristīne Ridere “Capital Clinic Riga” sniedz fizioterapeita konsultācijas, handlingu, Bobata terapiju izmantojot facilitācijas tehnikas, ārstniecisko vingrošanu bērniem un pieaugušajiem, arī grūtniecēm, funkcionālo vingrošanu, ārstniecisko masāžu, tostsrp grūtniecēm, slinga terapiju, teipošanu.

Specializējas pediatrijā ar bērniņiem no dzimšanas, kā arī sniedz konsultācijas grūtniecēm par jaundzimušajiem, lai nav jāraizējas par mazuļa handlingu jau no pirmajām dzīves dienām. Strādā ar grūtniecēm un pēc grūtniecības periodā, lai māmiņas varētu ātrāk un kvalitatīvāk atjaunoties pēc dzemdībām. Vada funkcionālās un ārstnieciskās vingrošanas. Veic ārstniecisko masāžu un masāžu grūtniecēm.

Pie speciālistes var griezties ar šādām sūdzībām:
• Muskuloskeletālās sāpes un saslimšanas.
• Stājas asimetrija.
• Muskulatūras disbalans.
• Galvas sāpes.
• Pēc traumām.
• Jaundzimušajiem - muskulatūras tonusa izmaiņas;
• Pozasa asimetrija;
• Motorās attīstības aizture;
• Ieācīties par bērna aprūpi - handlingu.

Iepriekšēja pieteikšanās obligāta!
Visu konsultāciju, semināru programma un reģistrācija mājaslapā: https://www.bt1.lv/bernupasaule Lai pieteiktos, klikšķiniet uz interesējošo tēmu, izvēlieties apmeklējuma laiku un aizpildiet reģistrāciju. Reģistrējoties lūdzam norādīt aktuālo jautājumu, kas speciālistiem palīdzēs plānot efektīvāku konsultāciju.

Ja netiec uz bezmaksas handlinga nodarbību izstādē “Bērnu pasaule 2024”, tad izmanto iespēju apmeklēt handlinga nodarbības “Capital Clinic Riga”, kas reizi mēnesī piedāvā grupu nodarbības jaunajiem vecākiem ar 0-6 mēnešu veciem mazuļiem. Nodarbības ilgums 1.5h. Vairāk: https://ej.uz/CCRHandlings

"Capital Clinic Riga" publicitates foto.

956674972_13737.jpg
784971040_13737.jpg
792403478_13737.jpg
1795880462_13737.png
894446413_13737.png