Kā relaksēties un būt gatavai dzemdībām konsultēs dūla Kristīne Reikmane


Kā atslābināties un labāk sagatavoties dzemdībām, izmantojot rebozo lakatu masāžu, kā pareizi elpot, lai novērstu sāpes, un kādi ir pēcdzemdību rituāli – to visu 28. aprīlī bez maksas gan individuālās, gan grupu nodarbībās atklās sertificēta dzemdību dūla un trīs bērnu māmiņa Kristīne Reikmane.

Kristīne Reikmane rebozo lakatu masāžu praktizē jau vairāk nekā septiņus gadus. Šo māku dūla apguvusi pie izcilām pasniedzējām ārzemēs, tostarp arī pie pašas meksikāņu viedās vecmātes Anhelīnas Martines Mirandas.

Individuālā bezmaksas konsultācijā ar dūlu Kristīni Reikmani varēs pārrunāt šādas tēmas: relaksācijas paņēmieni ar rebozo lakatiem (ar praktisku darbošanos). Elpošana sāpju pārvarēšanai. Apzinātība dzemdībās. Konsultācijas ilgums – 20 minūtes

Notiks arī divas grupu nodarbības:
Plkst. 13.00 – grupas nodarbība “Pēcdzemdību rituāli & knifiņi & Rebozo” (Pieteikties šei: https://www.bt1.lv/bernupasaule )
Plkst. 17.00 – grupas nodarbība “Dabīgas dzemdības un sāpju pārvarēšanas prakses” (brīvu vietu vairs nav)
Maksimālais dalībnieku skaits – pieci cilvēki.

Rebozo lakatu relaksējošā jeb šūpinošā masāža noderēs ikvienai māmiņai, bet jo īpaši, ja izjūti nemieru, trauksmi, bailes vai vēlies atjauno saikni ar savu ķermeni. Ieguvumi grūtniecības laikā: uzlabo asinsriti, mazina nemieru, stresu, bailes, vēlmi kontrolēt, atbrīvo un atslābina muskuļus, iemāca pieņemt citu rūpes, uzmanību, sajust savu ķermeni, vairojot fizisko un emocionālo labsajūtu.

Kā notiek masāža ar rebozo lakatiem? Sākumā ir neliela saruna pie tējas tases, tad seko masāža ar rebozo lakatiem. Septiņi krāsaini lakati un ritmiskas kustības, kuras maigi iekustina septiņas ķermeņa zonas, atbrīvo dziļos muskuļus, nomierina nervu sistēmu visas ķermeņa enerģijas plūsmas atbrīvošanai un atjaunošanai. Noslēgumā Koshi zvanu meditācija. Masāžai nepieciešams ērts apģērbs. Esi mīļi aicināta atgūt savu mieru rebozo lakatos!

Iepriekšēja pieteikšanās obligāta!

Visu konsultāciju, semināru programma un reģistrācija mājaslapā: https://www.bt1.lv/bernupasaule )
Lai pieteiktos, klikšķiniet uz interesējošo tēmu, izvēlieties apmeklējuma laiku un aizpildiet reģistrāciju. Reģistrējoties lūdzam norādīt aktuālo jautājumu, kas speciālistiem palīdzēs plānot efektīvāku konsultāciju.

Visas konsultācijas un semināri ir apmeklējami bez papildu maksas ar ielūgumu vai izstādes “Bērnu pasaule 2024” biļeti (1,5 vai 2EUR), kā arī dalībniekiem.

Ja jūs tomēr uz konsultāciju netiekat, lūdzam savlaicīgi par to paziņot, lai dotu iespēju konsultāciju apmeklēt citiem.

119274778_13732.jpg
417878164_13732.jpg
1639052864_13732.jpg
14824067_13732.jpg
355556714_13732.jpg
1902160961_13732.jpg