Kā uzlabot kermeņa funkcijas un vizuālo izskatu pēc dzemdībām konsultēs sertificēta pēcdzemdību trenere Santa Vula


Kā efektīvi ar vingrojumiem uzlabot ķermeņa funkcijas un izskatu, kā izvairīties no muguras noslogošanas, aprūpējot mazuli, laikā kad rūpes par mazuli ir vissvarīgākais un laika sev neatliek – par to 27. un 28. aprīlī izstādē “Bērnu pasaule 2024” sievietes bez maksas konsultēs un arī praktiski mācīs sertificēta pēcdzemdību trenere ar 15 gadu pieredzi un pēcdzemdību vingrošanas programmas “BORN” mājas apstākļiem izveidotāja Santa Vula.

Individuālā 20 minūšu garā konsultācijā varēs:
• saņemt atbildes uz jautājumiem un neskaidrībām saistībā ar ķermeni pēcdzemdību posmā;
• noskaidrot visu par vingrošanu pēc dzemdībām, jo lielu daļu problēmu var atrisināt ar vingrošanas palīdzību;
• iemācīties vēdera muskulatūras stiprinošus vingrojumus, kas uzlabos gan funkcionālo, gan vizuālo izskatu pēc dzemdībām;
• uzzināt, kāpēc iegurņa pamatnes muskulatūras vingrojumi jāpilda katrai sievietei un kādas problēmas tiek novērstas;
• iemācīties elpošanas tehnikas, kas palīdzēs gan kvalitatīvāk izpildīt spēka vingrojumus, gan palīdzēs relaksēties;
• uzzināt, kā ikdienā aprūpēt mazuli tā, lai pēc iespējas izvairītos no liekas muguras noslogošanas, kas var radīt sāpes.

Izstādes laikā būs iespējams iegādāties arī online pēcdzemdību vingrošanas programmu “BORN” par puscenu – 75 eiro (parastā cena 150 eur) https://born.thinkific.com . Dāvanā viena nodarbība klātienē “DCH” studijā.

Santa Vula ir izveidojusi pēcdzemdību vingrošanas programmu “BORN” mājas apstākļiem, ar kuras palīdzību sieviete var nostiprināt ķermeni saudzīgā veidā, vingrojot 15 min. dienā. Mērķis – palīdzēt sievietēm uzlabot dzīves kvalitāti pēc dzemdībām. Programma iekļauj vienmērīgu visa ķermeņa muskulatūras stiprināšanu, īpašu uzmanību pievēršot korsetes zonai, izvēloties drošus un piemērotus vēdera muskulatūras vingrojumus diastāzes gadījumā, elpošanas vingrojumus, iegurņa pamatnes muskuļu vingrojumus, un citu informāciju, kas saistīta ar pēcdzemdību posmu. Šo programmu vēlams uzsākt 6 līdz 8 nedēļas pēc dzemdībām, kad ginekologs ir veicis apskati un devis atļauju vingrot. Programmu rekomendē uzsākt līdz pat 2 gadiem pēc dzemdībām un arī vēlāk, ja nav bijusi iespēja vingrot līdz šim.

Iepriekšēja pieteikšanās obligāta!

Visu konsultāciju, semināru programma un reģistrācija mājaslapā: https://www.bt1.lv/bernupasaule Lai pieteiktos, klikšķiniet uz interesējošo tēmu, izvēlieties apmeklējuma laiku un aizpildiet reģistrāciju. Reģistrējoties lūdzam norādīt aktuālo jautājumu, kas speciālistiem palīdzēs plānot efektīvāku konsultāciju.

Visas konsultācijas un semināri ir apmeklējami bez papildu maksas ar ielūgumu vai izstādes “Bērnu pasaule 2024” biļeti (1,5 vai 2EUR), kā arī dalībniekiem.

Ja jūs tomēr uz konsultāciju netiekat, lūdzam savlaicīgi par to paziņot, lai dotu iespēju konsultāciju apmeklēt citiem.

1708788932_13727.png
899887394_13727.jpg