Kā veiksmīgāk atgriezties darba vidē? Apmeklē bezmaksas seminārus, konsultācijas un uzzini!


Lai jaunās māmiņas veiksmīgāk varētu atgriezties darba vidē, izstādē “Bērnu pasaule 2024” aicinām izmantot lielisku iespēju bez maksas apmeklēt konsultācijas un seminārus, ko vadīs karjeras konsultāciju un CV izstrādes telpas “VIP CV” dibinātāja, karjeras izaugsmes un personības pilnveides trenere Rudīte Nīcgale. 

Atgriezties darba vidē, īpaši pēc bērniņa, ir izaicinošs laiks ikvienai māmiņai. Var šķist, ka esi zaudējusi spējas un izkritusi no aprites. Arī plānot savu laiku ar jaunajiem pienākumiem ir pamatīgs izaicinājums. Tāpēc abās izstādes “Bērnu pasaule” dienās Ķīpsalā konsultēs karjeras konsultāciju un CV izstrādes telpas “VIP CV” dibinātāja, karjeras izaugsmes un profesionālās pilnveides trenere, transformējošās elpošanas sesiju vadītāja Rudīte Nīcgale.

Interesentus aicinām apmeklēt gan individuālās bezmaksas konsultācijas, gan 40 minūšu garus seminārus. Maksimālais klausītāju skaits katrā seminārā ir 10 cilvēki.

27. un 28. aprīlī plkst.11.00 notiks seminārs “Atgriešanās darbā: stratēģijas un plānošana”

Semināra tēmas:
• Plānošanas un pārejas perioda stratēģijas: kā plāns var palīdzēt sagatavoties darba ritmam.
• Laika pārvaldība un līdzsvara uzturēšana: kā efektīvi pārvaldīt laiku un saskaņot darbu ar ģimenes dzīvi.
• Emocionālais balanss: kā sevi vadīt un būt savā spēkā. Elpošanas prakse.

27. un 28. aprīlī plkst. 14.00 seminārs “Darba intervija un CV uzlabošana”

Seminārs ir domāts visiem, kuri vēlas uzlabot savas prasmes un sagatavoties veiksmīgai darba meklēšanai, bet īpaši aicinām apmeklēt jaunās māmiņas, kuras pēc bērnu kopšanas atvaļinājuma vēlas mainīt nodarbošanos.
Semināra tēmas:
• Efektīvs CV: kā izveidot CV, kas izceļ jūsu prasmes un pieredzi.
• Sagatavošanās darba intervijai: kā gatavoties intervijai, kādi jautājumi jums var tikt uzdoti un kā pārliecinoši atbildēt.
• Praktiski padomi: kā pielāgoties mainīgajiem darba tirgus apstākļiem un iegūt uzmanību no darba devēja.

Individuālās bezmaksas konsultācijas

Izmanto iespēju uzdot trīs savus aktuālākos jautājumus un saņem atbildes bezmaksas sarunā ar karjeras izaugsmes un profesionālās pilnveides treneri Rudīti Nīcgali, lai atrisinātu savu situāciju un iegūtu skaidrību par tālāku virzību vai iegūtu sirdsmieru. Konsultācijas ilgums – 20 minūtes.

Rudīte Nīcgale ir karjeras izaugsmes trenere, profesionālās pilnveides trenere, transformējošās elpošanas sesiju vadītāja. 18 gadu pieredze vidē, kur darba devējs satiekas ar darbinieku, kā arī deviņu gadu pieredze vadītāju un īpašnieku biznesa personības izaugsmes apmācību vidē. Lietotās metodes: konsultēšana, mentorings, koučings, apzinātās elpošanas prakses.

Iepriekšēja pieteikšanās obligāta!

Visu konsultāciju, semināru programma un reģistrācija mājaslapā: https://www.bt1.lv/bernupasaule Lai pieteiktos, klikšķiniet uz interesējošo tēmu, izvēlieties apmeklējuma laiku un aizpildiet reģistrāciju. Reģistrējoties lūdzam norādīt aktuālo jautājumu, kas speciālistiem palīdzēs plānot efektīvāku konsultāciju.

Visas konsultācijas un semināri ir apmeklējami bez papildu maksas ar ielūgumu vai izstādes “Bērnu pasaule 2024” biļeti (1,5 vai 2EUR), kā arī dalībniekiem.

Ja jūs tomēr uz konsultāciju netiekat, lūdzam savlaicīgi par to paziņot, lai dotu iespēju konsultāciju apmeklēt citiem.


660578635_13725.jpg
1902160751_13725.jpg
81488780_13725.png