Izstādē “Bērnu pasaule 2024” konsultēs izcili speciālisti. Piesakies!


27. un 28. aprīlī izstādes “Bērnu pasaule 2024” Ķīpsalā apmeklētājiem būs lieliska iespēja bez maksas saņemt izcilu speciālistu konsultācijas par mātes un bērna veselību un labsajūtu. Vērtīgus ieteikumus gan individuālās konsultācijās, gan grupu nodarbībās sniegs fizioterapeite, mākslas terapeite, dūla, vecmāte, pēcdzemdību vingrošanas trenere un karjeras izaugsmes un profesionālās pilnveides trenere. Reģistrējies un nāc!

Handlings – pareizai zīdaiņa attīstībai

Kā pareizi aprūpēt mazuli, lai veicinātu tā attīstību? Kā pareizi turēt to uz rokām? Kā pacelt un nolikt mazulīti savā gultiņā? Kā iemācīt zīdainim velties un pareizi apsēsties? Bet ko darīt, ja bērns vēlas sākt staigāt? Uz šiem jautājumiem atbildes sniedz handlings, metode, kas māca vecākus aprūpēt bērniņu, ņemot vērā mazuļa attīstības īpatnības noteiktā vecumposmā. Mazulis, pareizi ar viņu strādājot, izjutīs savas kustības, iepazīs ķermeni un ar laiku aktīvi līdzdarbosies. Tāpēc 27. aprīlī Ķīpsalā jaunajiem un topošajiem vecākiem iesakām apmeklēt “Capital Clinic Riga” sertificētas fizioterapeites Kristīnes Rideres bezmaksas individuālās konsultācijas un grupu nodarbības (lekcijas) handlingā 0–3 un 3–6 mēnešu vecu mazulīšu vecākiem.

Mākslas terapija – veselības un sociālo problēmu risināšanai

Mākslas terapija ir piemērota bērniem jau no agrīna vecuma, tā palīdz cīnīties ar depresiju, trauksmi, stresu, ceļ pašvērtējumu, palīdz regulēt emocijas, kā arī veicina bērna attīstību. Tā var veicināt atveseļošanās procesu, jo īpaši gadījumos, kad dziļi pārdzīvojumi vai citi iemesli liedz vārdos pateikt, kā bērns jūtas. Lai noskaidrotu, vai vizuāli plastiskās mākslas terapija var palīdzēt arī tavam bērnam, piesakies uz konsultāciju pie “Veselības centra 4” filiāles “Bērnu veselības centrs” mākslas terapeites, Lielbritānijas Vizuāli plastiskās mākslas terapeitu asociācijas biedres Ingrīdas Zvēras. Terapeite sniegs 30 minūšu garas bezmaksas konsultācijas pēc iepriekšēja pieraksta 28. aprīlī no plkst. 10.00 līdz 13.00.

Veiksmīga atgriešanās darba vidē
Atgriezties darba vidē, īpaši pēc bērniņa, ir izaicinošs laiks ikvienai māmiņai. Var šķist, ka esi zaudējusi spējas un izkritusi no aprites. Arī plānot savu laiku ar jaunajiem pienākumiem ir pamatīgs izaicinājums. Tāpēc abās izstādes “Bērnu pasaule” dienās Ķīpsalā konsultēs karjeras konsultāciju un CV izstrādes telpas “VIP CV” dibinātāja, karjeras izaugsmes un profesionālās pilnveides trenere, transformējošās elpošanas sesiju vadītāja Rudīte Nīcgale. Interesentus aicinām apmeklēt gan individuālās konsultācijas, gan arī divus 40 minūšu garus seminārus “Atgriešanās darbā: stratēģijas un plānošana” un “Darba intervija un CV uzlabošana”, kuros Rudīte Nīcgale pastāstīs, kā veiksmīgāk sevi prezentēt darba intervijās, kā uzlabot savu CV, kā plāns var palīdzēt sagatavoties darba ritmam un kā būt emocionālā līdzsvarā. Maksimālais klausītāju skaits katrā seminārā ¬ir 10 cilvēki.

Masāža ar rebozo lakatiem – relaksācijai un būt gatavai dzemdībām
Kā atslābināties un labāk sagatavoties dzemdībām, izmantojot rebozo lakatu masāžu, kā pareizi elpot, lai novērstu sāpes, un kādi ir pēcdzemdību rituāli – to visu 28. aprīlī atklās sertificēta dzemdību dūla un trīs bērnu māmiņa Kristīne Reikmane. Kristīne rebozo lakatu masāžu praktizē jau vairāk nekā septiņus gadus. Šo māku dūla apguvusi pie izcilām pasniedzējām ārzemēs, tostarp arī pie pašas meksikāņu viedās vecmātes Anhelīnas Martines Mirandas. Kristīne Reikmane grūtniecēm piedāvā gan individuālas konsultācijas, gan grupu nodarbības “Pēcdzemdību rituāli, knifiņi, rebozo” un “Dabīgas dzemdības un sāpju pārvarēšana”. Maksimālais dalībnieku skaits – pieci cilvēki.

Dūla – atbalsts dzemdībās un padomdevēja zīdīšanā

Sestdien, 27. aprīlī, bez maksas konsultēs sertificēta dūla un zīdīšanas konsultante ar vairāk nekā desmit gadu pieredzi Inga Babure. Iepriekš pierakstoties, konsultācijā varēs izrunāt grūtniecības laikā paveikto, iegūt zināšanas un jaunas iemaņas, pārrunāt iespējamo papildu atbalstu, noskaidrot, kāda ir atšķirība starp tēti dūlu un vecmāti dūlu, kā arī apspriest, kas ir dzemdību plāns un kādēļ tas nereti nepiepildās.

Pēcdzemdību vingrošana – labākam izskatam un veselībai
Kā efektīvi ar vingrojumiem uzlabot ķermeņa funkcijas un izskatu, kā izvairīties no muguras noslogošanas, aprūpējot mazuli, abās izstādes dienās Ķīpsalā konsultēs sertificēta pēcdzemdību trenere ar 15 gadu pieredzi un pēcdzemdību vingrošanas programmas “BORN” mājas apstākļiem izveidotāja Santa Vula.

Konsultācijas notiek ar “Veselības centra 4” un mākslas terapeites Ingrīdas Zvēras, “Capital Clinic Riga” un fizioterapeites Kristīnes Rideres, karjeras izaugsmes un personības pilnveides treneres, transformējošās elpošanas sesiju vadītājas Rudītes Nīcgales, sertificētas pēcdzemdību treneres Santas Vulas, dūlas, vecmātes un zīdīšanas konsultantes Ingas Babures un dūlas Kristīnes Reikmanes atbalstu.

Iepriekšēja pieteikšanās obligāta!

Visu konsultāciju, semināru programma un reģistrācija mājaslapā: https://www.bt1.lv/bernupasaule  Lai pieteiktos, klikšķiniet uz interesējošo tēmu, izvēlieties apmeklējuma laiku un aizpildiet reģistrāciju. Reģistrējoties lūdzam norādīt aktuālo jautājumu, kas speciālistiem palīdzēs plānot efektīvāku konsultāciju.


Visas konsultācijas un semināri ir apmeklējami bez papildu maksas ar ielūgumu vai izstādes “Bērnu pasaule 2024” biļeti (1,5 vai 2EUR), kā arī dalībniekiem.

Ja jūs tomēr uz konsultāciju netiekat, lūdzam savlaicīgi par to paziņot, lai dotu iespēju konsultāciju apmeklēt citiem.

No 27. līdz 28. aprīlim Ķīpsalā notiks bērnu preču un aktivitāšu izstāde “Bērnu pasaule 2024”. Tā ir vienīgā izstāde Baltijā, kur vienuviet var apskatīt, salīdzināt un uzreiz nopirkt preces dažāda vecuma bērniem, turklāt par izdevīgām cenām! Kamēr vecāki iepirksies un konsultēsies ar speciālistiem, bērni no visas sirds varēs mesties radošās apvienības “Pasaku nams” piedzīvojumu, rotaļu un prieka virpulī “Bērnu pilsētiņā”, izpriecāties Atrakciju kvartālā, satikt iemīļoto Tutu un Lapsu, Loti no Izgudrotāju ciema un Drošības kvartālā iekāpt glābēju mašīnās.
Izstādi “Bērnu pasaule” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Izstādes darba laiks:

27. aprīlī 10.00–18.00
27. aprīlī 10.00–17.00

Pērc biļetes tagad – pirms izstādes izdevīgāk: https://ej.uz/exid
Biļetes iepriekšpārdošanā:
Bērniem no 3 gadu vecuma un pieaugušajiem – 1,50 EUR
Biļetes izstādes laikā:
Bērniem no 3 gadu vecuma un pieaugušajiem – 2,00 EUR
Mazākiem bērniem un bērniem invalīdiem (uzrādot apliecību) – ieeja bez maksas

Viena biļete – divas izstādes!
Ar “Bērnu pasaules” biļeti apmeklē arī izstādi “Dārzs un dzīvesstils 2024”! Vairāk www.bt1.lv/darzs

Autostāvvieta bez laika ierobežojuma:
Vieglajam auto – 3,00 EUR

Ieeja ar dzīvniekiem aizliegta!

606488407_13684.jpg
1343227306_13684.jpg
1489601244_13684.jpg
1981221865_13684.jpg
2010616584_13684.jpg
624126157_13684.jpg