Lietuvas uzņēmums "Herba Humana" piedāvās “Dr.Brown’s”, “Apivita”, “Uriage” zīmolu preces


Lietuvas uzņēmums "Herba Humana" izstādē “Bērnu pasaule 2024” piedāvās trīs dažādu zīmolu preces: “Dr.Brown’s”, “Apivita”, “Uriage”. Pirkumam virs 50 eiro būs dāvana.

Zīmolu “Dr Brown’s” ir izveidojis ārsts un to novērtē mazuļu vecāki, rūpējoties par savu mīluļu veselību un labsajūtu. “Dr.Brown’s” ir par veseliem bērniem un mierīgu miegu mazuļiem! Ražotājs piedāvā plašu preču klāstu – no pudelītēm līdz pat knupīšiem, taču galvenā uzmanība tiek pievērsta “Dr.Brown’s” ekskluzīvajam produktam – pudelei ar gaisa cirkulācijas sistēmu. Klīniskie pētījumi ir pierādījuši, ka pudele ar gaisa cirkulācijas sistēmu novērš kolikas, vēdera uzpūšanos, kā arī kolikas simptomus. Savukārt “Dr.Brown’s” knupis ir ļoti līdzīgs māmiņas krūts anatomijai, lai barošana no pudeles būtu pēc iespējas dabiskāka.

Zīmola “Apivita MINI BEES” moto - kas var būt svarīgāks par veselīgu bērna ādu! “Apivita MINI BEES” piedāvā mazuļu ādai plašu produktu klāstu, kas ir ar maigu, mīkstinošu un nomierinošu efektu, ir dermatoloģiski, oftalmoloģiski un pediatru pārbaudīti, hipoalerģiski, kā arī nesatur lipekli.

Zīmola “Uriage” produkti ir izstrādāti saskaņā ar stingriem kosmētikas nozares kritērijiem (gaisa, izejvielu un gatavās produkcijas kvalitātes kontrole, izsekojamība, nepārtraukta statistiskā un bioloģiskā uzraudzība).

Izstādē “Bērnu pasaule 2024” pirkumam virs 50 eiro būs dāvana.

Lietuvas uzņēmums UAB "Herba Humana" ir dibināts 1995.gadā. Nodarbojas ar vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību un pastāvīgi meklē jaunas nišas un iespējas attīstīt citas darbības jomas.

Herba Humana
Konstitucijos pr. 9-123 LT-09308, Viļņa, Lietuva
https://www.herba.lt/lv/
+370 5 2754127
www.herba.lv
https://www.facebook.com/herba.humana.5
https://www.instagram.com/uriage_lietuva/
https://www.youtube.com/user/herbahumana

1600583002_13607.jpg
Pirkt biļeti