Kā uzlabot funkcionālo un vizuālo izskatu pēc dzemdībām konsultēs sertificēta pēcdzemdību trenere Santa Vula


Kā efektīvi ar vingrojumiem uzlabot ķermeņa funkcijas un izskatu, kā izvairīties no muguras noslogošanas, aprūpējot mazuli, laikā kad rūpes par mazuli ir vissvarīgākais un laika sev neatliek? Par to sievietes konsultēs un arī praktiski mācīs sertificēta pēcdzemdību trenere ar 15 gadu pieredzi un pēcdzemdību vingrošanas programmas “BORN” mājas apstākļiem izveidotāja Santa Vula. Vēl ir brīvi tikai daži konsultāciju laiki 12. un 13. maijā! Pasteidzies pieteikties konsultācijai!

Individuālā konsultācijā varēsi:
• saņemt atbildes uz jautājumiem un neskaidrībām saistībā ar ķermeni pēcdzemdību posmā;
• noskaidrot visu par vingrošanu pēc dzemdībām, jo lielu daļu problēmu var atrisināt ar vingrošanas palīdzību;
• iemācīties vēdera muskulatūras stiprinošus vingrojumus, kas uzlabos gan funkcionālo, gan vizuālo izskatu pēc dzemdībām;
• uzzināt, kāpēc iegurņa pamatnes muskulatūras vingrojumi jāpilda katrai sievietei un kādas problēmas tiek novērstas;
• iemācīties elpošanas tehnikas, kas palīdzēs gan kvalitatīvāk izpildīt spēka
vingrojumus, gan palīdzēs relaksēties;
• uzzināt, kā ikdienā aprūpēt mazuli tā, lai pēc iespējas izvairītos no liekas muguras noslogošanas, kas var radīt sāpes.

Konsultācijās māmiņas iegūs arī iespēju vienreiz bez maksas apmeklēt “MOMs” nodarbību mammām ar mazuļiem “DCH” studijā un 30 EUR (20 %) atlaidi izstādes dienās (12.–14.05.) pēcdzemdību vingrošanas programmai BORN. https://born.thinkific.com

Santa Vula ir izveidojusi pēcdzemdību vingrošanas programmu “BORN” mājas apstākļiem, ar kuras palīdzību sieviete var nostiprināt ķermeni saudzīgā veidā, vingrojot 15 min. dienā. Mērķis – palīdzēt sievietēm uzlabot dzīves kvalitāti pēc dzemdībām. Programma iekļauj vienmērīgu visa ķermeņa muskulatūras stiprināšanu, īpašu uzmanību pievēršot korsetes zonai, izvēloties drošus un piemērotus vēdera muskulatūras vingrojumus diastāzes gadījumā, elpošanas vingrojumus, iegurņa pamatnes muskuļu vingrojumus, un citu informāciju, kas saistīta ar pēcdzemdību posmu. Šo programmu vēlams uzsākt 6 līdz 8 nedēļas pēc dzemdībām, kad ginekologs ir veicis apskati un devis atļauju vingrot. Programmu rekomendē uzsākt līdz pat 2 gadiem pēc dzemdībām un arī vēlāk, ja nav bijusi iespēja vingrot līdz šim.


Reģistrācija konsultācijām un pilna konsultāciju programma šeit>1834832063_12616.jpg