Steidzies pieteikties! Vēl ir tikai daži brīvi laiki augsti kvalificētu speciālistu bezmaksas konsultācijām izstādē


Izstāde “Bērnu pasaule 2023” DĀVINA APMEKLĒTĀJIEM iespēju – augsti kvalificētu speciālistu – psiholoģes, dūlas un vecmātes, pēcdzemdību treneres, karjeras konsultantes un personības pilnveides treneres u. c. – bezmaksas konsultācijas!

Uz atlikušajiem brīvajiem konsultāciju laikiem aicinām pieteikties gan topošās un jaunās māmiņas, gan mazo bērnu vecākus, gan ikvienu. Iepriekš obligāti ir jārezervē savs apmeklējuma laiks izstādes mājaslapā. Nenokavē!

Psiholoģes un auguma psihoterapeites konsultācijas

Vai jūti stresu, trauksmi, ilgstošu nomāktību, izdegšanu, depresiju vai vienkārši jūties emocionāli slikti un nesaproti, kas notiek? Tieši pēdējos gados cilvēku, arī pusaudžu mentālā veselība ir pasliktinājusies un pieprasījums pēc psihologa un psihoterapeita pakalpojumiem ir tik ļoti pieaudzis, ka reizēm uz vizīti ir jāgaida pat vairāki mēneši. Bet mums ir laba ziņa! Izstādē par dažādām emocionālās pašsajūtas problēmām konsultēs “Anti-Aging Institute” psiholoģe un personīgās izaugsmes trenere Zane Jankovska. Daži konsultāciju laiki sestdien un svētdien vēl ir brīvi!

Sliktu pašsajūtu var radīt arī nespēja sadzīvot ar savu ķermeni pēc dzemdībām, ķeizargrieziena vai citām traumām, tādēļ par šo problēmu 14. maijā izstādē varēsi aprunāties ar sertificētu auguma psihoterapeiti, Latvijā vienīgo “Grinberg” metodes praktiķi Inesi Upi.

Efektīva pēcdzemdību vingrošana

Laiks pēc mazuļa piedzimšanas jaunajām māmiņām nav viegls. Līdzās ierastajiem ikdienas pienākumiem klāt nāk rūpes par bērniņu un laika sev atliek aizvien mazāk. Kā efektīvi ar vingrojumiem uzlabot ķermeņa funkcijas un izskatu, kā izvairīties no muguras noslogošanas, aprūpējot mazuli – par to sievietes konsultēs un arī praktiski mācīs sertificēta pēcdzemdību trenere ar 15 gadu pieredzi un pēcdzemdību vingrošanas programmas “BORN” mājas apstākļiem izveidotāja Santa Vula. Vēl ir brīvi daži konsultāciju laiki 12. un 13. maijā!

Vērtīgi par darbu un karjeru
Lai arī pieredzējušās karjeras konsultāciju un CV izstrādes telpas “VIP CV” dibinātājas un personības pilnveides treneres Rudītes Nīcgales individuālo konsultāciju laiki jau ir aizņemti, ļoti iesakām apmeklēt arī seminārus. Semināros Rudīte Nīcgale sniegs padomus, kā veiksmīgāk sevi prezentēt, kliedēs bažas, lauzīs darba meklētāju mītus un arī sniegs individuālas atbildes. Apmeklējot trīs 30 minūšu garus seminārus, tu radīsi atbildes uz teju visiem saviem jautājumiem! Nepalaid garām šo iespēju!

“BTL EMSella” krēsla procedūras mazā iegurņa muskuļu stiprināšanai

Atjauno mazā iegurņa muskulatūras tonusu, palīdz izvairīties no prolapsa un urīna nesaturēšanas, atjauno intīmo baudu un pārliecību! Tas viss ir par “BTL Emsella” krēslu mazā iegurņa muskuļu stiprināšanai, ko ”Bērnu pasaulē” piedāvā izmēģināt “Veselības centrs 4”! Tikai 12. un 13. maijā!

Izstādē konsultēs arī sertificēta dūla, vecmāte un zīdīšanas konsultante Inga Babure (vēl brīvi daži konsultāciju laiki 13. maijā no plkst. 14.00), flebologi, ķirurgi Vladislavs Semeņuks un Patrīcija Ivanova, kā arī “Veselības centra 4” audiologopēde, Montesori terpijas speciāliste Kristīne Riemere u. c.

Pilna konsultāciju programma un pieteikšanās konsultācijām un semināriem šeit!


Pavisam kopā īpašas bezmaksas konsultācijas un seminārus, tikai iegādājoties izstādes ieejas biļeti, varēs saņemt 179 cilvēki.

Noderīgi vecākiem, aizraujoši bērniem

No 12. līdz 14. maijam Ķīpsalā notiks izstāde “Bērnu pasaule 2023”, kas piedāvās daudzveidīgu preču un pakalpojumu klāstu mazuļiem, lielākiem bērniem un topošajām māmiņām, bet īpaši bērniem – tikšanās ar bērnu iemīļotā seriāla “Tutas lietu” varoņiem, radošās darbnīcas, sportiskas aktivitātes un glābēju mašīnas Drošības kvartālā!