“Veselības centrs 4” piedāvājums izstādes “Bērnu pasaule” apmeklētājiem


“Veselības centra 4” pieejamie pakalpojumi, kas var noderēt gan bērniem, gan vecākiem:
• Montesori pedagoga / audiologopēda ekspreskonsultācija;
• psihologa ekspreskonsultācija;
• kāju vēnu veselības pārbaude (skrīnings ar mobilo USG iekārtu);
• procedūras ar "BTL EMSella" iekārtu gan sievietēm, gan vīriešiem (mazā iegurņa veselības, potences uzlabošanai, urīna nesaturēšanas mazināšanai, seksuālās veselības uzlabošanai).
• konsultācijas par bērnu psihomotorās attīstības un komunikācijas traucējumiem, par valodas attīstības aiztures izvērtēšanu un korekcijas iespējām, par Montesori medicīniskās pedagoģijas sniegtajām iespējām bērna attīstībā;
• konsultācijas jauniešiem un pieaugušajiem akūta vai hroniska stresa un trauksmes, ilgstošas nomāktības, izdegšanas, depresijas (sezonālās depresijas, pēcdzemdību depresijas u. c.), uzvedības un personības traucējumu, pašvērtējuma problēmu gadījumos u. c.
• kāju vēnu veselības diagnostika ar duplekssonogrāfiju –  kāju vēnu diagnostikas “zelta standarts”, kad flebologs ar ultraskaņas palīdzību novērtē virspusējo un dziļo vēnu stāvokli. Izvērtējot izmeklējumu rezultātus, flebologs nosaka turpmāko ārstēšanu. Ar duplekssonogrāfijas iekārtu tiek izmērīta asins pretplūsma vēnās, kā arī noteikts, cik nopietni ir bojātas vēnu vārstules, bojāto vēnu posmi. Tā ļauj precīzi un ātri izvērtēt venozo atvilni dziļajās un virspusējās vēnās, vizuāli tās novērtēt, diagnosticēt trombozi un citas vēnu patoloģijas. Izmeklējot kāju vēnas ar "Duplex US" metodi, aptuveni 10–20 minūšu laikā iegūst precīzu informāciju par dziļo un virspusējo vēnu stāvokli.
• "BTL EMSella" krēsla procedūras –  īpaši vērtīgas pēc dzemdībām, lai atjaunotu mazā iegurņa muskulatūras tonusu, izvairītos no prolapsa un urīna nesaturēšanas, atjaunotu intīmo baudu un pārliecību. Mazā iegurņa muskuļu miostimulācija ieteicama arī profilaktiskos nolūkos, lai izvairītos no augstāk minētajām problēmām nākotnē. Ieteicama arī vīriešiem potences uzlabošanai.


"Veselības centrs 4" ir viena no lielākajām privātajām daudzprofila medicīnas iestādēm – inovāciju un medicīnas tehnoloģiju līderis Latvijā, kas jau 29 gadus rūpējas par pacientiem vairāk nekā 23 filiālēs un grupas uzņēmumos. "Veselības centra 4" galvenie darbības virzieni ir daudzveidīga diagnostika, pilna spektra ārstēšana, mūsdienīga rehabilitācija, jauna koncepta preventīvā un estētiskā medicīna. "Veselības centra 4" moto – patiesas rūpes par jūsu veselību! "Veselības centra 4" komandā strādā izcili savas nozares profesionāļi, kas ir specializējušies katrs savā jomā, pastāvīgi sekojot līdzi nozares jaunumiem pasaulē. ’’VESELĪBAS CENTRS 4’’ – VIENMĒR SOLI PRIEKŠĀ!

www.vc4.lv
www.antiaging.lv
www.venas.lv

https://www.facebook.com/Veselibascentrs4
https://www.facebook.com/AntiAgingInstituteLatvia
https://www.facebook.com/BaltijasVenuklinika
https://www.facebook.com/VC4Bernuveselibascentrs
https://www.instagram.com/vc4_health/
https://www.instagram.com/vc4_beauty/
https://www.instagram.com/antiaginginstitutelv/1891300779_12600.JPG
1995791524_12600.jpg
1572493392_12600.JPG
1211582463_12600.jpg