“Rūdolfs” priecē bērnus un ģimenes ar veselīgiem un gardiem produktiem


“Rūdolfs” bioloģisko preču stenda apmeklētāji varēs iepazīties ar veselīgiem un gardiem produktiem visai ģimenei, īpašiem piedāvājumiem, kā arī degustēt visus gardumus.

“Rūdolfs” piedāvā plašu bioloģisko produktu klāstu ģimenes kopgaldam – mērces, kečupus, humosus, dārzeņu un augļu krēmus, smūtijus un ievārījumus, kā arī pilna spektra ēdienkarti mazuļiem, sākot no 4 mēnešu vecuma – augļu un dārzeņu biezeņus, biezeņus ar gaļu vai zivi, putras, desertus un biezsulas.

SIA "Lat Eko Food" pārstāv zīmolu “Rūdolfs” un ražo pārtiku bērniem, kā arī citus bioloģiskus augļu un dārzeņu produktus. Ražošanā tiek izmantotas bioloģisko lauksaimniecību izejvielas.
Jaunās tehnoloģijas un augstās kvalitātes prasības ļauj nodrošināt kvalitatīvu, ekoloģiski tīru un veselībai drošu pārtiku. Veselīgs uzturs un pārtika ir viena no veselībai būtiskākajām sastāvdaļām, kas nodrošina mazuļa pilnvērtīgu attīstību.

Pastāvīgi rūpējamies par to, lai papildinātu produktu sortimentu un daudzveidību, uzklausot pircēju vēlmes un vajadzības.

Seko jaunumiem: www.facebook.com/rudolfsbio
Uzzini vairāk: www.latekofood.lv
www.instagram.com/rudolfsorganic513574374_12574.jpg