Kā veiksmīgāk atgriezties darba vidē? Apmeklē Rudītes Nīcgales bezmaksas seminārus, konsultācijas un uzzini!Lai jaunās māmiņas veiksmīgāk varētu atgriezties darba vidē, izstādes “Bērnu pasaule” otrajā dienā, 13. maijā, aicinām izmantot lielisku iespēju bez maksas apmeklēt konsultācijas un seminārus, ko vadīs karjeras konsultāciju un CV izstrādes telpas “VIP CV” dibinātāja un personības pilnveides trenere Rudīte Nīcgale.

Atgriezties darbā, īpaši pēc bērniņa, ir izaicinošs laikaposms ikvienai māmiņai. Var šķist, ka esi zaudējusi spējas un izkritusi no aprites vai pat sastapties ar diskriminējošiem darba devējiem. Tā nebūt nav patiesība. Trīs 30 minūšu garos semināros Rudīte Nīcgale palīdzēs kliedēt bažas un sniegs atbildes uz šiem un citiem aktuāliem jautājumiem. Maksimālais klausītāju skaits katrā seminārā – 10 cilvēki.

Plkst. 10.15 sāksies seminārs “Ko darīt – strādāt vai realizēties? Kur ir atšķirība?”, kur eksperte palīdzēs labāk izprast, vai turpināt strādāt esošajā darbavietā vai atrast jaunu. Plkst. 11.00 seminārā “Pašprezentācijas spēks jaunam darbam vai karjeras paaugstinājumam” būs iespēja uzzināt, par ko un kā labāk runāt darba pārrunās, lai veiksmīgi prezentētu savu vērtību citiem, bet seminārā “Jauna darba meklētāju mīti un TOP kļūdas” Rudīte Nīcgale lauzīs stereotipus un kliedēs bažas, kuras var būt traucēklis darba meklējumos.

Savukārt no plkst. 13.00 līdz 17.00 interesenti ir aicināti pieteikties individuālām konsultācijām par jauna darba meklējumiem, par karjeras izaugsmes jautājumiem un CV izstrādi. Konsultācijas ilgums – 20 minūtes.

Rudīte Nīcgale ir karjeras konsultāciju un CV izstrādes telpas “VIP CV” dibinātāja, personības pilnveides trenere un semināru vadītāja. Viņai ir 17 gadu pieredze vidē, kur darba devējs satiekas ar darbinieku, kā arī astoņu gadu pieredze vadītāju un īpašnieku biznesa personības izaugsmes vidē. Lietotās metodes: konsultēšana, mentorings, koučings, treniņi, apzinātās elpošanas prakses.

Reģistrācija semināriem, konsultācijām un pilna konsultāciju programma šeit>289600389_12553.jpg