Tikai 12. maijā bezmaksas konsultācijas par kāju vēnu veselību pie flebologa Vladislava Semeņuka!


Izstādē “Bērnu pasaule” tikai 12. maijā no plkst. 11.00 līdz 15.00 flebologs Vladislavs Semeņuks sadarbībā ar SIA “Arbor Medical Korporācija” aicina uz bezmaksas konsultācijām “Kāju vēnu veselības noteikšana”. Obligāta iepriekšēja pieteikšanās!

Izmeklējumi izstādē tiks veikti ar “Philips Healthcare” premium klases diagnostisko ultrasonogrāfijas iekārtu “EPIQ 7”. “EPIQ” platforma piedāvā augstākā līmeņa sniegumu ar izcilu attēlu kvalitāti diagnostiskai pārliecībai, automātisku kvantifikāciju un darba plūsmas gudriem risinājumiem.

Ārsta vizītkarte: Vladislavs Semeņuks
Darba vieta: privātprakse Dr. Kremņeva privātklīnikā, Dzirnavu ielā 57A, Rīgā.
Par specialitāti: flebologs, ķirurgs. Latvijas Fleboloģijas biedrības biedrs, Baltijas Flebologu asociācijas biedrs, Latvijas Ķirurgu asociācijas un Latvijas Ķirurgu asociācijas Koloproktoloģijas sekcijas biedrs, Eiropas Flebologu asociācijas (European Venous Forum) biedrs.
Specializējies “DUPLEX” ultrasonogrāfijā asinsvadiem un vispārējā un abdominālā ķirurģijā. Veic visu veidu vēnu operācijas, lietojot endovenozās slēgšanas metodes – lāzeru, radiofrekvences mikroviļņus un ūdens tvaiku. Veic arī varikozu vēnu skleroterapiju.

Lai pieteiktos konsultācijai, klikšķiniet šeit>>
Pilnu programmu skatiet šeit>>813354473_12543.jpg