Satiec ugunsdzēsējus, apskati VUGD autocisternu un uzspēlē atjautības spēles!


No 12. līdz 14. maijam izstāžu centrā Ķīpsalā notiks starptautiskā izstāde bērniem un vecākiem "Bērnu pasaule 2023", kurā bērni un vecāki varēs satikt arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāvjus. Izstādes laikā būs iespēja aplūkot VUGD specializēto transportlīdzekli – autocisternu, uzdot jautājumus ugunsdzēsējiem glābējiem par darbu notikuma vietā, piemēram, cik daudz ugunsdzēsēji glābēji brauc ar autocisternu, cik ilgam laikam pietiek ar ūdeni, kurš ir uzpildīts autocisternā.

 
Tāpat VUGD amatpersonas un darbinieki šajā izstādē izglītos vecākus un bērnus par pareizu rīcību ugunsgrēka gadījumā, drošību ūdens tuvumā, kur zvanīt, ja notikusi nelaime, un citiem jautājumiem. Mūsu stendā darbinieki pastāstīs, kā sagatavot ģimenes drošības plānu, kā arī par ugunsdzēsēja glābēja profesiju, un parādīs glābēju aprīkojumu, ļaus uzvilkt īstu aizsargtērpu un kopīgi spēlēt atjautības spēles par ugunsdrošību. VUGD nodarbinātie atbildēs uz ikvienu jautājumu, kas saistīts ar ugunsdrošību mājoklī, – vai tas būtu dūmu detektors, ugunsdzēsības aparāts, vai kad mājoklī noderēs ugunsdzēsības pārklājs.
Atrodi VUGD stendu un padari savas ģimenes mājokli un ikdienu drošāku.
 
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests īsteno valsts politiku ugunsdrošības, ugunsdzēsības, glābšanas darbu, civilās aizsardzības un vienotā ārkārtas palīdzības izsaukumu numura "112" darbības jomā visā Latvijas teritorijā.

Vairāk:
https://www.vugd.gov.lv/lv
FB @Latvianfirefighters
IG @ugunsdzeseji963848666_12463.jpg
464315963_12463.jpeg
908958290_12463.jpg