Pasaulē atzītais zīmols “Lansinoh” piedāvās zīdīšanas piederumus un meklēs izplatītājus Latvijā!


Izstādē “Bērnu pasaule 2022” uzņēmums “Lansinoh” piedāvās gan jaunus, gan jau atzītus produktus par izdevīgām cenām. Īpaši aicināti apmeklēt uzņēmuma stendu ir e-veikalu un bērnu veikalu īpašnieki, jo uzņēmums meklē produkta izplatītājus Latvijā.

Uzņēmums prezentēs jauno elektrisko krūts piena laktatoru “Compact”, kas būs pieejams par īpaši labu cenu! Tāpat būs pieejami arī citi produkti: krūšu galu aizsargi, krūšu galu kopšanas krēmi, krūts piena laktatori jeb sūkņi/pumpīši (manuālie un elektriskie), krūštura ieliktnīši, piena uzglabāšanas maisiņi, mitrās salvetes zīdaiņiem u.c.

Angļu zīmols “Lansinoh” ir zināms jau 35 gadus. “Lansinoh” produkti ir paredzēti mātēm, kas baro bērnu ar krūti. Atpazīstamākais uzņēmuma produkts ir “Lansinoh HPA® Lanolin” krēms krūšu galu kopšanai. Tas ir drošākais un tīrākais krūšu galu krēms – pilnībā hipoalerģisks, turklāt šis produkts ieguvis daudzus apbalvojumus visā pasaulē. “Lansinoh HPA® Lanolin” ir īpaši izstrādāts, lai palīdzētu nomierināt un aizsargāt sāpošus, saplaisājušus krūšu galus jaunajām māmiņām.

Vairāki no uzņēmuma produktiem ir pārdotākie Amerikas Savienotajās Valstīs un arī vairākās Eiropas valstīs. Turklāt uzņēmuma produkti tiek lietoti gandrīz katrā dzemdību namā Igaunijā.

Oficiālais importētājs “Lansinoh” produktiem Igaunijā un Latvijā ar 10 gadu pieredze ir Igaunijas uzņēmums “Relaxmom OÜ”.

Vairāk:
relaxmom.ee/ee/lansinoh.html
www.facebook.com/Relaxmom.ee
www.instagram.com/lansinoh_estonia/

208693291_11559.jpg
1924692223_11559.jpg
1827661407_11559.jpg