Svētdien, 8. maijā, notiks intīmā un viedā fitnesa bezmaksas konsultācijas


8. maijā no plkst. 11.00 līdz 14.00 daiļā dzimuma pārstāves ir aicinātas konsultēties ar intīmā un viedā fitnesa treneri Kristīni Čerņavsku.

Konsultācijā varēs uzzināt vairāk par viedo fitnesu, kas ir vidējas intensitātes vingrošana ar ārstnieciskās vingrošanas, pilašu un baleta elementiem. Uzzināsiet, vai jums šī vingrošana ir piemērota, kā arī – kur, kad un kā tā notiek.

Tāpat varēs konsultēties par intīmo fitnesu jeb iegurņa pamatnes muskulatūras vingrošanu. Intīmais fitness ir īpaša programma sievietēm iegurņa iepazīšanai, sajušanai, baudīšanai un reproduktīvās veselības uzlabošanai. Nodarbībās notiek darbs ar iegurņa pamatnes muskulatūru un iegurņa kustīgumu. Ar intīmā fitnesa palīdzību var koriģēt urīna un fēču nesaturēšanu, paaugstināt libido, palielināt baudu, novērst maksts sausumu, vagīnismu, samazināt hemoroīdus, mazā iegurņa orgānu (urīnpūšļa, dzemdes, taisnās zarnas) noslīdējumus sākuma stadijā, samazināt sāpes mēnešreižu laikā, attālināt klimaksu, klimaksa laikā uzlabot pašsajūtu, normalizēt maksts mitrumu, iemācīties kontrolēt un miksēt muskuļu darbību, tādējādi ne tikai uzlabojot sievietes veselību, bet arī intīmās dzīves kvalitāti un gan savu, gan partnera labsajūtu.

Intīmā fitnesa nodarbības notiek uz paklājiņiem vingrošanai ērtā apģērbā. Nodarbības ilgums ir 40 minūtes.

Pilno konsultāciju programmu izstādē “Bērnu pasaule” skatiet šeit: www.bt1.lv/bernupasaule/#cons


Rezervē konsultācijas laiku!
Lai nepalaistu garām lielisko iespēju saņemt bezmaksas konsultācijas no dažādu jomu speciālistiem, aicinām rezervēt konsultācijas laiku jau iepriekš! Konsultācijām var pieteikties, rakstot uz +371 29416645 (īsziņas vai Whatsapp). Sarakstes sākumā obligāti jānorāda tēma: konsultācijas80193983_11554.jpeg