Fizioterapija zīdaiņiem, stājas korekcija bērniem un mazā iegurņa veselība sievietēm – 7. maijā konsultēs fizioterapeite Liene Dauberga


Izstādes “Bērnu pasaule” otrajā dienā, 7. maijā, apmeklētājiem būs unikāla iespēja bez maksas konsultēties ar sertificētu fizioterapeiti Lieni Daubergu no SIA “Capital Clinic Riga”.

Vizītkarte:
Liene Dauberga,
sertificēta fizioterapeite
2013. gadā absolvējusi Latvijas Sporta Pedagoģijas akadēmiju (LSPA), iegūstot fizioterapeita specialitāti un bakalaura grādu fizioterapijā. Specializējas zīdaiņu motorās attīstības veicināšanā pēc Bobata metodes un zīdaiņu motorās attīstības izvērtēšanā pēc Albertas zīdaiņu motorās skalas, kā arī grūtniecības un pēcdzemdību perioda sievietes stājas izvērtēšanā un individuālu vingrojumu programmas izstrādē.
Vairāk: www.capitalclinicriga.lv

ZĪDAIŅIEM, BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM
Laikā no plkst. 10.00 līdz 12.00 varēs konsultēties par fizioterapiju zīdaiņiem, kā arī par stājas korekciju bērniem un jauniešiem.

JAUNAJĀM UN TOPOŠAJĀM MĀMIŅĀM
Savukārt no plkst. 12.30 līdz 18.00 fizioterapeite konsultēs par mazā iegurņa veselība un ar to saistītajām problēmām pēcdzemdību periodā. Tā būs unikāla iespēja bez maksas saņemt 1h ilgu konsultāciju, kurā varēs arī izmēģināt “BTL Emsella” krēslu mazā iegurņa stimulācijai.

Par “BTL Emsella” krēslu mazā iegurņa stimulācijai:
Ar “BTL Emsella”, pateicoties elektromagnētiskajiem impulsiem, mazā iegurņa muskuļi tiek stimulēti bez fiziskas piepūles. Miostimulācijas laikā pacients ērtā apģērbā (brīvas, mīksta auduma bikses vai svārki/kleita), maksimāli atbrīvoti sēž “BTL Emsella” krēslā un seko līdzi savām izjūtām un pozīcijai.

Ieguvumi:

• palielinās jutība, libido un jutekliskums,
• izzūd seksuālā disfunkcija,
• noregulējas mēnešreižu cikls,
• izzūd/mazinās pirms-menstruālā sindroma simptomi,
• atjaunojas hormonālais līdzsvars,
• atjaunojas maksts dabīgā mikroflora,
• tiek uzlabota visa iegurņa un tā orgānu darbība, asinsrite un vielmaiņas procesi,
• tiek novērsts mazā iegurņa orgānu noslīdējums,
• samazinās un izzūd urīna nesaturēšana,
• tiek atrisināta hemoroīdu problēma.

Pilno konsultāciju programmu izstādē “Bērnu pasaule” skatiet šeit: www.bt1.lv/bernupasaule/#cons

Rezervē konsultācijas laiku!
Lai nepalaistu garām lielisko iespēju saņemt bezmaksas konsultācijas no dažādu jomu speciālistiem, aicinām rezervēt konsultācijas laiku jau iepriekš! Konsultācijām var pieteikties, rakstot uz +371 29416645 (īsziņas vai Whatsapp). Sarakstes sākumā obligāti jānorāda tēma: konsultācijas61618000_11553.jpg