Tikai 6. maijā bezmaksas konsultācijas par kāju vēnu veselību pie flebologa Vladislava Semeņuka!


Izstādē “Bērnu pasaule” tikai 6. maijā no plkst. 14.00 līdz 17.00 flebologs Vladislavs Semeņuks sadarbībā ar SIA “Arbor Medical Korporācija” aicina uz bezmaksas konsultācijām “Kāju vēnu veselības noteikšana”. Obligāta iepriekšēja pieteikšanās!

Izmeklējumi izstādē tiks veikti ar PHILIPS HEALTHCARE Premium klases diagnostisko ultrasonogrāfijas iekārtu EPIQ 7. EPIQ platforma piedāvā augstākā līmeņa sniegumu ar izcilu attēlu kvalitāti diagnostiskai pārliecībai, automātisku kvantifikāciju un darba plūsmas gudriem risinājumiem.

Ārsta vizītkarte: Vladislavs Semeņuks
Darba vieta: Privātprakse Dr. Kremņeva privātklīnikā, Dzirnavu ielā 57A, Rīgā.
Par specialitāti: Flebologs, ķirurgs. Latvijas Fleboloģijas biedrības biedrs, Baltijas Flebologu asociācijas biedrs, Latvijas Ķirurgu asociācijas un Latvijas Ķirurgu asociācijas Koloproktoloģijas sekcijas biedrs, Eiropas flebologu asociācijas (European Venous Forum) biedrs.
Specializējies DUPLEX ultrasonogrāfijā asinsvadiem un vispārējā un abdominālā ķirurģijā. Veic visu veidu vēnu operācijas, pielietojot endovenozās slēgšanas metodes - lāzeri, radiofrekvences mikroviļņus un ūdens tvaiku. Veic arī varikozu vēnu skleroterapiju.

Pilno programmu skatiet šeit: www.bt1.lv/bernupasaule/#cons

Obligāta iepriekšēja pieteikšanās!
Pieteikšanās konsultācijām, rakstot uz +371 29416645 (īsziņas vai Whatsapp). Sarakstes sākumā obligāti jānorāda tēma: konsultācijas.

998125228_11543.jpg
Pirkt biļeti