Veikala “Rotaļnīca” stendā būs dažādas attīstošas rotaļlietas bērniem


“Rotaļnīca” piedāvājumā atradīsiet radošas un attīstošas rotaļlietas dažāda vecuma bērniem. Tāpat izstādē bērni bez maksas varēs darboties arī veikala rīkotajās radošajās darbnīcās, piedalīties burbuļu meistarklasēs un saņemt bezmaksas tetovējumus! Turklāt katrs pirkums virs 25 eiro dāvanā saņems ziepju burbuļus!

Veikals “Rotaļnīca” piedāvā daudzpusīgu preču klāstu dažāda vecuma bērniem, tādēļ šajā stendā sev ko saistošu ieraudzīs gan mazuļu vecāki, gan bērni dažādās vecuma grupās. Piedāvājumā iekļautas preces no Eiropā atpazīstamiem ražotājiem – “Djeco”, “Tuban” un “Quut”, kas atpazīstamību izpelnījušies, pateicoties augstajai kvalitātei un unikālajam dizainam. Ražotāja “Djeco” preču klāstā bērnus priecēs attīstošās koka rotaļlietas, puzles, spēles, aksesuāri un daudzveidīgas radošās aktivitātes, ražotājs “Tuban” priecē ar ziepju burbuļiem un trikiem, savukārt “Quut” piedāvā plašu pludmales un vannas rotaļlietu klāstu. Daudzas no piedāvājumā esošajām precēm bērni un vecāki varēs izmēģināt uz vietas! Būs iespēja iepazīties ar jaunākajiem ražotāju produktiem un saņemt atlaižu kuponus pirkumiem internetā.

Rotaļlietu ražotājs “VARIS Toys”, atverot šo rotaļlietu veikalu Rīgā, uzstādīja sev vienu noteikumu – piedāvāsim tikai labākās un kvalitatīvākās rotaļlietas! Un tā kopš 2012. gada vasaras, kad durvis vēra veikals “Rotaļnīca”, uzņēmums pie tā cieši pieturējies, sadarbojoties tikai ar uzticamākajiem rotaļlietu ražotājiem Eiropā un piedāvājot augstas kvalitātes attīstošas rotaļlietas bērniem.

Vairāk:
www.rotalnica.lv
Instagram: @rotalnica
Facebook: @Rotalnica1733348521_11496.jpg
706482901_11496.jpg
2082039504_11496.jpg
1613748522_11496.jpg