Informācija apmeklētājiem


Izstāde “Bērnu pasaule 2022” notiks trīs dienas – no 6. līdz 8. maijam.

Šogad pamanāms jaunums apmeklētājiem – ieejas biļetes cena gan lieliem, gan maziem – tikai par 1 eiro! Bērniem biļete nepieciešama no 3 gadu vecuma. Bērnam invalīdam ieeja bez maksas. Savukārt autostāvvietas maksa par visu izstādes apmeklējuma laiku ir 3 eiro.

Izstādes darba laiks:
Piektdien, 6. maijā, 10.00–18.00
Sestdien, 7. maijā, 10.00–18.00
Svētdien, 8. maijā, 10.00–17.00

Ieskaties – īpašie notikumi izstādē!

Katru dienu satiec Tutas lietu Lapsu un Feneku – no rīta līdz vakaram visā izstādē un Tutas Lietu stendā!

Tikai piektdien un sestdien plkst. 15.00 – 16.00 uz galvenās skatuves mācies dejas, spēlē spēles un rotaļājies kopā ar TUTU, Lapsu un Feneku. Tas būs tiešām jautri! :) Ieplāno piedalīties!

Katru dienu katru stundu jauns dziedāšanas, dejošanas, muzicēšanas vai citādu priekšnesumu koncerts bērniem uz galvenās skatuves. Programmu pirms izstādes skatiet mājaslapā!

Katru dienu katru stundu uz skatuves LIELĀ EKRĀNA pašiem mazākajiem demonstrēsim mīļos un izglītojošos Tutas Lietu videostāstus! Skatieties kopā, apgūstiet pasauli un smelieties iedvesmu!

Viena biļete – divas izstādes!

Vēl viens jaunums! Šogad “Bērnu pasaules” ieejas biļete ir derīga arī vienlaikus Ķīpsalā notiekošās dārzkopības izstādes “Dārzs un dzīvesstils” apmeklējumam. Būs puķes, stādi, krūmi, kociņi un visdažādākās preces dārzam un atpūtai tajā!
Vairāk uzzini www.bt1.lv/darzs/

Tagad ir ērti apmeklēt!

Izstāžu apmeklētājiem nav jāuzrāda Covid-19 sertifikāts un nav jālieto sejas maskas!

Seko līdzi jaunumiem arī sociālajos tīklos:
www.facebook.com/bernuizstade
www.instagram.com/childrens_world_latvia/

1473528732_11416.jpg