Jaunas Tehnoloģijas Skaistumam, Veselībai un Ilgmūžībai!


Life Beauty – mūsu WebWellness līnijas novitāte!

Life Beauty – kosmetoloģijas aparāts paredzēts lietošanai mājas apstākļos, kļūs par neaizstājamo palīgu, personīgo kosmetologu, kas nodrošinās salona cienīgu sejas un kakla ādas kopšanu mājas apstākļos, un galvenais – to var izmantot jebkurā Jums ērtā laikā un vietā!

Life Beauty – tas ir mājas apstākļos lietošanai paredzēts kosmetoloģijas aparāts, kas nodrošinās profesionālu masāžu ar aparāta palīdzību mājas apstākļos. Tam visam būs jāveltī ne vairāk kā DESMIT MINŪTES dienā!

Pateicoties RF – lifting funkcijai, fotodinamiskajai un gaismas terapijai, Life Beauty palīdzēs ilgāk saglabāt ādas jauneklīgo izskatu, atjaunot muskuļu elastīgumu, kā arī veicinās krēmu un serumu dziļāku iekļūšanu ādā, kas pastiprinās to efektu.

Efekts ir pamanāms jau PĒC PIRMĀS PROCEDŪRAS. Āda tiek izlīdzināta un atsvaidzināta, tiek nodrošināts liftinga efekts.

Gaismas un fototerapija aktivizē šūnu atjaunošanās procesus, stimulē dabiskā kolagēna veidošanos, padara vienmērīgāku ādas toni un atjauno tās elastīgumu. Izvada toksīnus un atbrīvo no baktērijām.

RF-liftinga funkcija:


Life Beauty palīdzēs:
Aparātam ir četri signāla intensitātes līmeņi un pieci dažāda dziļuma gaismas viļņu režīmi.

1. Kombinētais režīms paredzēts normālai ādai.

2. ZILĀS gaismas viļņi iedarbojas uz augšējiem ādas slāņiem, neiekļūstot pārāk dziļi. Tiem ir antibakteriāla, pretiekaisuma un nomierinoša iedarbība.

Šis režīms ir jo īpaši efektīvs Aknes gadījumā. Tas atbrīvo no propiona aknes baktērijām un kalpo par efektīvu alternatīvu cilvēkiem, kuri nereaģē uz citām ārstēšanas metodēm vai antibiotiku terapiju. Jo īpaši aktuāli tas ir tumšai un pusaudžu ādai. Lieliski piemērots turpmāko izsitumu un bakteriālo ādas infekciju uzliesmojumu novēršanai. Zikie gaismas viļņi lieliski nodemonstrē antibakteriālo īpašību priekšrocības, kas saistītas ar saules gaismu, taču bez kaitīgajiem un negatīvajiem UV stariem.

3. DZELTENIE gaismas viļņi spēj dziļāk iekļūt ādā. Dzeltenās krāsas gaismas viļņi stimulē limfodrenāžu un asinsriti.

Šo režīmu izmanto, lai koptu taukainu, kombinētu, ar paplašinātām porām un jutīgu ādu. Tam ir antiseptiska, pretiekaisuma un pretsēnīšu iedarbība. Bagātina ādu ar skābekli un uzlabo sejas krāsu. Ideāli piemērots sejas ādai ar pietūkumu, kā arī ādai ar pietūkumu un tumšiem lokiem acu zonā.

Dzeltenās gaismas viļņu režīms nodrošina ādas stresu mazinošu iedarbību, un tiek izmantots limfātiskās stagnācijas un audu hipoksijas gadījumos.

4. SARKANIE gaismas viļņi – tas ir visspēcīgākais režīms, kas ļauj viļņiem visdziļāk iekļūt ādā. Sarkanie viļņi iekļūst dziļi ādā, līdz desmit milimetriem, uzlabo asinsriti, tādējādi stimulējot kolagēna ražošanu un jaunu asinsvadu augšanu. Sarkanās krāsas režīms nomierinoši iedarbojas uz ādu, sašaurina poras un paaugstina dabiskās mitrināšanas līmeni, tādējādi palīdzot saglabāt mitrumu dziļākajos ādas slāņos. Āda kļūst līdzenāka, labāk mitrināta un gludāka, kā arī tā iegūst veselīgu mirdzumu.

Tas ir optimāls režīms nobriedušai ādai, kurai nepieciešama stimulācija.

5. Mirgojošais režīms nodrošina kosmētisko līdzekļu iekļūšanu visdziļākajos ādas slāņos.

Izņemot ierīcē iestatītās programmas, Jūs varat, izmantojot WebWellness mobilo lietotni, lejupielādēt ar Bluetooth palīdzību īpaši šai ierīcei izstrādātās RF – liftinga programmas, izvēlēties programmu konkrētai sejas zonai vai ierakstīt ierīcei paredzētu autokompleksu, pamatojoties uz testiem, kas veikti, izmantojot Life Expert ierīci.

Pateicoties aparāta mazajiem izmēriem un nelielajam svaram, jūs vienmēr varēsiet paņemt to līdzi!

DOLPHINS THERAPY WORLD piedāvā WebWellness veselības sistēmu, kas jau vairāk nekā 5 gadus veiksmīgi palīdz cilvēkiem saglabāt veselību, pagarināt jaunību un skaistumu visā pasaulē. Mēs piedāvājam veselības aizsardzības sistēmas tirdzniecību, garantijas servisu un pakalpojumus, kas saistīti ar veselības un skaistuma profilaksi un uzturēšānu mājas apstākļos.

Jurijs Jefimovskis
Mob. +371 27 49 23 63

Konstancija Miļevska
Mob. +371 26 32 98 58

www.WebWellness.lv (izstrādes procesā)

Laipni lūgti mūsu ofisā!

dolphins.therapy.world@gmail.com