Aizsargājošs sprejs pret E-piesārņojumu ādai un matiem (Blue light shield)


Ādai un matiem noteikti vajag papildus mitrināšanu. Šis sprejs pret e-piesārņojumu ir lielisks ne tikai, lai pasargātu ādu un matus no elektromagnētisko viļņu piesārņojuma, bet būs perfekts sabiedrotais, lai mitrinātu un atsvaidzinātu ādu! Turklāt produkts ir 100% dabīgs, tāpēc derēs pat bērnu jutīgajai un maigajai āda! Kas ir super - produkts neveido spīdīgu vai taukainu pārklājumu un to droši vari lietot uz grima. Lieto bez ierobežojuma, kad vien tava āda prasa!

Spreja sastāvs ir izveidots īpaši iedarbīgs, lai nodrošinātu ādai un matiem maksimālu aizsardzību.
Super aktīvās vielas:
Ectoin® natural - 100% dabiska antistresa molekula. Spēcīga, daudzfunkcionāla aktīvā viela ar izcilu, klīniski pierādītu efektivitāti. Dabiski atjauno un uzlabo bojātu, novecojušu vai stresa kairinātu ādu, veicina ādas barjeras atjaunošanos un ilgstošu mitrināšanu.
Cobiodefender EMR – glikogēns, kas aizsargā ādu gan telpās, gan brīvā dabā no elektromagnētiskā lauka, redzamās zilās gaismas (HEV) un iekārtu (datoru un viedierīču) ekrāna kaitīgās ietekmes uz šūnām, kas nav adaptētas un piemērotas šai iedarbībai. Tas kavē ādas novecošanu un šūnu bojāeju, atjauno ādas barjerfunkcijas, samazina aktīvā skābekļa formu un brīvo radikāļu daudzumu, samazina oksidatīvā stresa un foto novecošanas izraisītos bojājumus.
Hidrolizēts kolagēns - mitrina un nostiprina ādu, palēnina novecošanas procesus ādā, uzlabo sausas un bojātas ādas izskatu, samazinot zvīņošanos, atjaunojot un stiprinot elastību, uzlabojot komforta sajūtu, barojot un atjaunojot.

Aktīvās vielas:
Alvejas ekstrakts - mitrina, mīkstina, atjauno un baro sausu ādu.
Gurķa ekstrakts - darbojas kā izcils mitrinātājs. Atsvaidzina, tonizē un mīkstina ādu, izlīdzina ādas toni, samazina audu tūsku un ādas jutību. Uzlabo ādas aizsargspējas.
Vairāk par aktīvajām vielām lasi te>

“GMT Beauty”437099430_11867.jpg