“Verdeoasi Milano” un “Dr. Kraut Milano” - augstas klases itāļu kosmētika 


“Happy Sunday” izstādē “Baltic Beauty 2022”iIepzīstinās ar augstas klases kosmētiku “Verdeoasi Milano” un “Dr. Kraut Milano”. Šī kosmētika ir domāta gan profesionālai kopšanai kosmoloģiskā kabinetā, gan arī kopšanai mājas apstākļos.

Pateicoties “Dr. Kraut Milano” preparātu plašai izvēlei speciālisti var veidot individuālus skaistumkopšanas procedūras: relaksējošās, pretcelulīta, detox, formējošās un citas. Izstādē “Dr. Kraut Milano” produkciju SPA un masāžas speciālisti varēs iegādāties ar 50% atlaidi.

“Verdeoasi Milano” ir augstākas klases kosmētika, ko izmanto kosmetologi visā pasaulē. Sastāvā lieliski un ekskluzīvi komponenti: heksa peptīdi, augu cilmes šūnas, kaviārs, mandeļu eļļa, kolagēns un citi.

“Verdeosi” produkti ir piemēroti visiem ādas tipiem, tostarp arī pat ļoti prasīgai ādai. Tā nesatur parafīnu un vazelīnu, tikai naturālus komponentus. Sastāvā lieliski un ekskluzīvi komponenti: heksa peptīdi, augu cilmes šūnas, kaviārs, mandeļu eļļa, kolagēns, tējas koka eļļa, avokado eļļā, lavandas eļļa, Vitamīni H un E, , rožu ūdens, hialuronskābes, aļģes, lactobacillus utt.

Visām sastāvdaļām, ko izmanto produktu pagatavošanai, ir sertificēta Eiropas izcelsme, tās pilnībā atbilst Eiropas Kosmētikas regulai (Nr. 1223/2009), tās ir ādai draudzīgas un piedāvā augstu kvalitātes standarts, kas respektē ādas jutīgumu.


Uzņēmums piedāvā slavenu pasaules zīmolu profesionālo kosmētiku matiem, vaksācijai, solārijiem, masāžai, kā arī dezinfekcijas līdzekļus, aksesuārus, UV lampas. 
“Happy Sunday” piedāvā īpaši izdevīgas sadarbības formas skaistumkopšanas saloniem un meistariem.

"Happy Sunday" 
http://sunday.lv/  
https://www.facebook.com/kosmetika.latvia1827887956_11840.jpg
1944146590_11840.png
1878313118_11840.jpg
491178769_11840.jpg