ARCAYA pretnovecošanas serums ar C vitamīnu 


ARCAYA Pretnovecošanas serums ar C vitamīnu vecuma plankumiem, pumpām un grumbām.


C vitamīns ir lielisks antioksidants, tāpēc tas aizsargā ādas šūnas no brīvo radikāļu kaitīgās ietekmes, palīdz pretoties oksidatīvajam stresam un novērš priekšlaicīgu ādas un asinsvadu novecošanos. L-askorbīnskābe stimulē I tipa kolagēna sintēzi, inhibē melanīnu, samazinot tirozināzes enzīma aktivitāti, tāpēc pigmentācijai tiek nozīmēta kosmētika ar C vitamīnu.

C vitamīns ir viens no spēcīgākajiem antioksidantiem, mitrina un paaugstina šūnu ūdensizturību, aizsargā pret UVA un UVB stariem.

Indikācijas:
- lokāla pigmentācija, blāva sejas krāsa.
- ar vecumu saistītu izmaiņu pazīmes ādā (dažāda smaguma grumbu klātbūtne), elastības samazināšanās, nevienmērīgs reljefs, paplašinātas poras.
- ptotiskās ādas zonas.

ARCAYA C vitamīna serums ir īpašs pretnovecošanās serums, kas katru dienu padara ādu mazliet svaigāku, gludāku un vienmērīgāku. Serums izgaismo, cīnās ar pigmentāciju un brīvo radikāļu negatīvo ietekmi. Veicina dabiskā kolagēna ražošanu. Uzlabo ādas toni un samazina ar vecumu saistītu izmaiņu parādīšanos
Pretnovecošanas serums būtiski stimulē kolagēna sintēzi ādā, papildina mitrumu un nodrošina maigu ādas kopšanu. Lieliski sader ar mūsu ARCAYA C vitamīna ampulu (plankumi un grumbām) un ARCAYA C vitamīna krēmu. Piemērots arī kā grima bāze.
 
Lietošanas noteikumi: pirms lietošanas rūpīgi notīriet seju ar sejas tīrīšanas želeju un toniku, pēc tam veiciet pīlingu reizi nedēļā. Tādā veidā āda ir ideāli sagatavota, lai uzņemtu kopjošās aktīvās sastāvdaļas.

Serumi ar aktīvo vielu ARCAYA ir mūsdienu kosmētikas šedevri. Mēs pastāvīgi iepazīstinām ar jaunākajiem zinātnes atklājumiem. Pateicoties unikālajai dabisko un ārstniecisko komponentu kombinācijai, tiek sasniegti intensīvās terapijas rezultāti. Papildus ampulai un mitrinātājam tiek izmantoti serumi ar aktīvām sastāvdaļām. Pareiza pretnovecošanās ampulas, seruma un pretgrumbu krēma kombinācija šeit ir tikpat svarīga kā rūpīga sejas attīrīšana kā pirmais solis pirms pretgrumbu sejas!

Jau uzināji? C vitamīns palīdz mūsu ādai vairākos veidos, balinot, stimulējot kolagēna sintēzi un darboties kā antioksidants. Pateicoties C vitamīnam un salicilskābei, sejas krāsa ir ievērojami uzlabota. C vitamīna un godži ogu ekstrakta antioksidanta spēks aizsargā ādu, kas paliek vesela un saglabā jauneklīgu mirdzumu. Īru sūnas un hialuronskābe arī uzlabo ādas mitruma saglabāšanu un elastību.


"vt-progress"1918196895_11834.jpg