ARCAYA Sea Collagen Serum


"ARCAYA Sea Collagen Serum" - anti-novecošanās augsti koncentrēts serums, lai uzlabotu tvirtumu un elastīgumu.
Kolagēns ir ādas strukturāls proteīns, kam ir būtiska loma aizsardzībā un mitrināšanā. Kosmētikā arvien biežāk atrodams jūras kolagēns, tam ir augsta efektivitāte, tas ir maksimāli līdzīgs cilvēka organismā ražotajam kolagēnam, ar izcilu spēju iekļūt dziļākajos ādas slāņos un viegli uzsūcas.
Jūras kolagēna molekulas var reorganizēties, lai atdarinātu ādas audus. Nokļūstot ādā, molekulas tiek asimilētas, pateicoties lieliskajai saderībai, jo jūras kolagēns pēc savas struktūras ļoti atgādina cilvēka kolagēnu un tieši tāpēc tas ir visefektīvākais ārējai iedarbībai uz sejas ādu no ārpuses.
 
Aļģu ekstrakti, jūras kolagēns un minerālvielām bagātais jūras ūdens piesātina ādu ar mitrumu, vitamīniem un minerālvielām. Kolagēna krājumi ādā tiek papildināti. Priekšlaicīgas ādas novecošanās pazīmes (piemēram, grumbas un pelēka migla) tiek ievērojami samazinātas, stimulējot paša organisma kolagēna ražošanu un papildu devu jūras kolagēna. Rezultātā āda izskatās gludāka un jaunāka.

Jūras kolagēna serums lieliski sader ar mūsu ARCAYA Collagen Plus ampulu (sausai ādai un grumbu mazināšanai) un ARCAYA kolagēna krēmu.
Lietošanas noteikumi: pirms lietošanas rūpīgi notīriet seju ar attīrošo pienu un sejas toniku, pēc tam divas reizes nedēļā uzklājiet pīlingu, kā arī masku. Tādā veidā āda ir ideāli sagatavota, lai uzņemtu kopjošās aktīvās sastāvdaļas. Papildu padoms: Apvienojiet ARCAYA Quick Lift un ARCAYA Anti Age ampulas ar jūras kolagēna serumu.

Serumi ar aktīvo vielu arcaya ir mūsdienu kosmētikas šedevri. Mēs pastāvīgi iepazīstinām ar jaunākajiem zinātnes atklājumiem. Intensīvās terapijas rezultāti tiek sasniegti, izmantojot unikālu dabisko un ārstniecisko sastāvdaļu kombināciju.

Papildus ampulai un mitrinātājam tiek izmantoti serumi ar aktīvām sastāvdaļām. Pareiza mitrinošās ampulas, seruma un mitrinātāja kombinācija šeit ir tikpat svarīga kā rūpīga sejas attīrīšana kā pirmais solis pirms mitrināšanas un pretgrumbu sejas kopšanas!

Jau zināji? Kolagēns, vissvarīgākais mūsu ādas strukturālais proteīns, nodrošina ādas tvirtumu un elastību. Jūras salāti (Ulva lactua), oligosaharīds, stimulē vielmaiņu ādā un piegādā minerālvielas, piemēram, magniju, kalciju un vitamīnus A, B12 un C. Jūras salāti kopā ar aktīvo vielu (aleromonāda enzīma ekstraktu) stimulē sava kolagēna un elastīna sintēzi ādā. Attīrīts jūras ūdens atsvaidzina un apgādā ādu ar svarīgiem mikroelementiem, piemēram, dzelzi, mangānu, cinku un litiju. Āda tiek hidratēta, remineralizēta un atdzīvināta.


"VT progress"


"vt-progress"1917246556_11833.jpg