Cukura pasta “MakeaLady” vaksācijai


Izstādē "Baltic Beauty 2022" prezenteš somu zīmolu "MakeaLady", kas apvieno pilnu profesionālu produktu klāstu cukura depilācijai.

Zīmola vērtības:
• nevainojama kvalitāte,
• videi draudzīgs,
• Eiropas pieeja ražošanai

“MakeaLady” piedāvā trīs veidu dažāda blīvuma cukura pastas, no kurām meistars izvēlas saviem darba apstākļiem piemērotāko – temperatūrai, mitrumam u.c.

“Regular” ir visbiezākā konsistence un ir piemērota karstām, slikti vēdināmām telpām bez gaisa kondicionēšanas, plastiskā “Soft” ir universāla un lietojama jebkuros apstākļos, “Super Soft” visbiežāk tiek izmantota labi vēdināmās telpās ar gaisa kondicionēšanu vai ventilāciju.

Visus veidus var izmantot jebkurai depilācijas zonai, izvēle ir atkarīga no meistara vēlmēm.

Šo “MakeaLady” produktu priekšrocību noteikti novērtēs pieredzējuši meistari, kuriem vienā procedūrā nācās izmantot dažāda veida pastas no citiem ražotājiem, procesā veicot daudz vairāk darbību, tērējot tam laiku un pūles. Ar nelielu “MakeaLady” pastas gabaliņu var apstrādāt visu ķermeni, un tas nezaudēs savu plastiskumu līdz pat procedūras beigām!

Tie, kas ir piedzīvojuši tādas parādības kā “iedeguma pasta”, kas plīst cimdus, vai “pielīp pie ādas”, būs patīkami pārsteigti, ka bez tā var iztikt, izvēloties pareizo līdzekli!

+37255960545
https://www.facebook.com/MakeaLadyIrinaBogdanova
https://www.instagram.com/makealady___irina.bogdanova364117497_11829.jpg
1273337640_11829.jpg
1185898625_11829.jpg