Kosmetoloģijas centrs “Biosenta Beauty” iepazīstinās ar saviem jaunumiem


Kosmetoloģijas centrs “Biosenta Beauty” izstādes “Baltic Beauty 2022” apmeklētājus iepazīstinās ar saviem jaunumiem: “Beautylizer”, “Vivace Experience”, kā arī mūsdienīgu lāzerepilācijas ierīci matiņu noņemšanai “Mantis Black Mamba  NdYag1064mm un HP808.

Kosmetoloģijas centra konsultanti labprāt pastāstīs par procedūrām un iespējām.

Izstāde ir lieliska iespēja saņemt bez maksas speciālistu konsultācijas un ieteikumus, kā arī iegādāties abonementus procedūrām par īpašām izstādes cenām.

“Biosenta Beauty” ir modernais kosmetoloģijas centrs, dibināts 2013. gadā ar liela pieredzi dažādu estētisko problēmu risināšanā. “Biosenta Beauty” piedāvā dažādas procedūras gan sejas, gan ķermeņa estētikai – aparatūras procedūras, injekcijas, lāzerepilāciju un virkni citu.

Visiem kosmetoloģijas centrs darbiniekiem ir Latvijas standartiem atbilstoša speciālā profesionālā izglītība: reģistrētās ārstniecības personas (Veselības inspekcijas reģistrā), dziļas zināšanas estētiskās medicīnas jomā, kuras regulāri tiek papildinātas dažādos kursos un semināros.

“Biosenta Beauty” cieši sadarbojamies un dalās pieredzē ar saviem kolēģiem ne tikai Latvijā, bet visā pasaulē: ASV, Itālijā, Vācijā. Kosmetoloģijas centrā strādā ar jaunākās paaudzes ierīcēm, kas patentētas tādās valstīs kā ASV, Itālija, Vācija utt.

“Biosenta Beauty”
Pērnavas iela 2-1A, Latgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1012, Latvija
+371 29115005
biosenta@inbox.lv
https://facebook.com/biosenta/
https://www.instagram.com/biosenta__/239817943_11750.jpeg
841812945_11750.jpeg