Voilā: jauns kosmētikas zīmols Latvijā ar franču “saknēm”


Ņemot vērā, ka make up detox jēdziens iegūst ievērojamu popularitāti, arvien vairāk meiteņu tiecas pēc dabiska, burtiski starojoša ādas skaistuma. Lai nevajadzētu stundām ilgi sēdēt pie spoguļa, uzņemot veiksmīgu fotogrāfiju bez filtriem Instagram, ir svarīga ne tikai profesionāla kopšana, bet arī pareiza ādas kopšana mājās. Tieši ar šādu konceptu Latvijas tirgū ir ienācis kosmētikas zīmols "Carelika", ko varēs iepazīt arī izstādē "Baltic Beauty 2021".

“Carelika” produkti tiek ražoti vienā no lielākajām rūpnīcām Francijā, izmantojot jaunākās inovatīvākās tehnoloģijas. Zīmols ievēro ētikas principus — kosmētika netiek testēta uz dzīvniekiem, un visos ražošanas posmos tiek ievērota pārredzama komunikācijas politika. Zīmola plašajā piedāvājuma klāstā varēsiet attīrīt sejas ādu ar maigām, gaisīgām putām, uzklāt savu iecienītāko sejas masku, atsvaidzināt seju ar spreju vai uzklāt mitrinošu krēmu. Profesionālas kosmētikas lietošana mājās kļūst par īpašu rituālu daudzu meiteņu un puišu dzīvē.

“Pandēmijas laikā, kad skaistumkopšanas saloni bija slēgti, mums nebija iespējas saņemt kvalificētas skaistumkopšanas procedūras. Tas pamudināja mūsu komandu izveidot skaistumkopšanas produktu līniju, kuras iedarbība līdzinātos salona procedūru efektam. Katru produktu ir radījuši neatkarīgi eksperti, kas analizē formulas, sastāvdaļu koncentrāciju un saderību," stāsta zīmola “Carelika” dibinātāja Irina Gulbe.

“Carelika” — skaistumkopšanas līdzekļi, kuru pamatā ir dabiskas sastāvdaļas. Tie ir izstrādāti, ņemot vērā visu ādas tipu individuālās īpatnības, un ir piemēroti gan dažāda vecuma sievietēm, gan vīriešiem. Zīmola pārstāvji īpašu uzmanību ir veltījuši algināta masku segmentam, kura klāstā ir vairāk nekā 40 produktu.

Ja ādas stāvoklis ir vienīgais iemesls, kādēļ esat spiesta ikdienā lietot kosmētiku, tad ir pienācis laiks kaut ko mainīt. Ādas kopšanā svarīga ir holistiska pieeja: ādas attīrīšana, mitrināšana, aizsardzība pret sauli, nedaudz lūpu krāsas... un voil?!

https://www.carelika.eu/
https://m.facebook.com/carelika/?_rdr
https://www.instagram.com/carelikaprofessional/1977326930_11083.jpg
435166828_11083.jpg
442511823_11083.jpg
112956851_11083.jpg
1485442705_11083.jpg