“Baltic Beauty” vadītājas Kristīnes Čerņavskas uzruna izstādes partneriem un klientiem!


Mīļie izstādes “Baltic Beauty” partneri un klienti!
Izstāžu sezona Ķīpsalā rit pilnā sparā!
Veiksmīgi noslēgusies izstāde ’’Riga Food 2020" un šobrīd notiek izstāde "Medbaltica 2020" ar astoņām nozīmīgām konferencēm. Pavisam drīz šeit satiksimies arī mēs - skaistumkopšanas izstādē  “Baltic Beauty 2020”.
No jūnija Ministru kabineta noteikumos izstādes ir nodalītas no pasākumiem. Izstāžu norise ir atļauta, ievērojot jaunu drošības protokolu, kuru esam ieviesuši un pārbaudījuši praksē, lai izstādes dalībnieki un apmeklētāji būtu drošībā.
Izstādi “Baltic Beauty 2020” vienlaicīgi varēs apmeklēt 3 500 cilvēki. Šis skaits ir aprēķināts, ievērojot drošības nosacījumus, ņemot vērā izstāžu centra platību un stendu izvietojumu.
Izvērtējot pēdējo gadu apmeklējuma intensitāti, redzams, ka tas būs pietiekošs, lai uzņēmumi sasniegtu savus mērķus izstādē un ikviens justos droši.
Izstādē būs atsevišķas ieejas un izejas, kā arī notiks apmeklētāju skaita un plūsmas kontrole. Savukārt par distances ievērošanu jābūt atbildīgam ikvienam no mums!
Arī šogad “Baltic Beauty 2020” būs starptautiska! Izstāžu dalībnieki no ārvalstīm ar negatīviem Covid-19 testa rezultātiem, izietām drošības procedūrām un LIAA īpašo atļauju var ierasties Latvijā un droši strādāt izstādē.
Lai arī kādas pārmaiņas šobrīd skar pasauli, mēs varam tām pielāgoties un kopā darīt lielas lietas! Uz tikšanos!