Lielākā interneta aptieka Latvijā - "InternetAptieka.lv" piedāvās produktus veselībai, skaistumam un labsajūtai


Izstādē "Baltic Beauty 2020" būs pieejams produktu klāsts veselībai, skaistumam un labsajūtai no pasaulē lielākajiem ražotājiem.

Būs plašs sortiments no zīmola ’’Lysi’’, kas ir eksperts zivju eļļas tirgū. Noteikti arī šogad pieejami dabīgie vitamīnu koncentrāti no ’’Floradix’’. Visas izstādes dienas būs iespēja iegādāties inovatīvus un augstas kvalitātes risinājumus sievietes intīmajai veselībai. Visu produktu cenu piedāvājums ir tikai izstādes ietvaros. Klientu ērtībai būs pieejami zinoši konsultanti, kuri palīdzēs piemeklēt un izvēlēties piemērotāko, katra klienta vajadzībām.

’’Lysi’’  ir lielākais mencu aknu eļļas un zivju eļļas ražotājs pasaulē. ’’Lysi’’ produktu izejvielas tiek iegūtas no zivīm, kas ir dabīgi augušas ekoloģiski tīrā vidē - Ziemeļatlantijas okeānā, pie Islandes krastiem.

’’Floradix’’ vitamīnu koncentrāti satur minerālvielas, augļu, ogu un dārzeņu sulu koncentrātus, kā arī augu ekstraktus. Daudzi augi tiek piegādāti no bioloģiskajām saimniecībām, kurās netiek izmantotas ķīmiskās vielas. Kvalitāte tiek rūpīgi kontrolēta. Floradix vitamīnu koncentrāti nesatur ķīmiskos konservantus, krāsvielas, piedevas un alkoholu.

’’Intimina’’ ir uzticams zīmols, kas piedāvā inovatīvus risinājumus jebkura vecuma sievietēm intīmās veselības veicināšanai. Izstrādājumiem ir augsta kvalitāte un tie ir izgatavoti no drošiem materiāliem, kā arī izstrādāti un testēti sadarbībā ar vispasaules ginekologu un ārstu darba grupām.

Kā katru gadu neizpaliks arī ’’Blistex’’ lūpu balzami. ’’Blistex’’ ražo, testē un izplata augstas kvalitātes lūpu balzamus Nr. 1 Amerikā un vairākās Eiropas valstīs, kurus radījis amerikāņu farmaceits.

APTIEKA “INTERNETAPTIEKA.LV”
Dzelzavas iela 120M, Rīga
https://internetaptieka.lv/
+371 67 14 70 58
info@internetaptieka.lv
https://www.facebook.com/internetaptieka
https://www.instagram.com/internetaptieka/1354757786_10421.png