“Auto Blitz” iepazīstinās ar jauno “Opel Mokka”, “Grandland”, “Crossland” un “Zafira Life”!


SIA “Auto Blitz” izstādes “Auto 2021” apmeklētājus iepazīstinās ar jauno “Opel Mokka”, “Grandland”, “Crossland” un “Zafira Life”!

MOKKA

Vai esiet gatavi “Opel” nākamajam drosmīgajam solim uz priekšu? Tā ir tīra dizaina, satriecoša interjera un jaunāko, tehniski modernāko dzinēju kombinācija, tāpēc gatavojieties negaidītajam. Jaunā ’’Mokka’’ ir klāt un tā pārraksta noteikumus, lai braukšanas baudu paceltu pilnīgi jaunā līmenī!
Uzzini vairāk: https://opel.autoblitz.lv/assets/pdf/Mokka_LV.pdf

GRANDLAND
Iepazīstiet jauno ’’Opel Grandland’’ – šis spēcīgais apvidus auto ir gatavs jebkuram piedzīvojumam. ’’Grandland’’, kas aprīkots ar vismodernākajām tehnoloģijām un aizraujošo dizainu, ir gatavs doties uz priekšu.
Uzzini vairāk: https://int-media.opel.com/en/grandland-press-kit

CROSSLAND
Daudzpusība, kas pievērš uzmanību. Stils, kas gatavs visam. Sākot ar drosmīgi atšķirīgo ’’Vizor’’ līdz tīri praktiskajam interjeram, ’’Crossland’’ ir SUV ar ikdienas praktiskumu un skaistu dizainu, lai pievērstu uzmanību visur, kurp dodaties.
Uzzini vairāk: https://opel.autoblitz.lv/assets/pdf/Crossland_hinnakiri_A4_lv.pdf


ZAFIRA LIFE
Apvienojot ģimenei draudzīgu elastību ar izcilām funkcijām un lielisku izskatu, ’’Zafira Life’’ ir labākā izvēle azartiskiem un aktīviem cilvēkiem. 
Uzzini vairāk: https://opel.autoblitz.lv/assets/pdf/Zafira_hinnakiri_A4_lv.pdf

Par uzņēmumu:
“Auto Blitz” ir autorizēts pilna servisa ’’Opel’’ dīlercentrs. Ikkatrs klients šeit ir laipni gaidīts, katram ir garantēta augstas klases apkalpošana un individuāla attieksme. “Auto Blitz” ir dažādi īpaši izdevīgi piedāvājumi, kādu nav citviet.’

Pie mums strādā pieredzējuši speciālisti, kuriem automašīnas nav tikai darbs - tā ir dzīve. Ja esat noguris no salonu apmeklējumiem savas „īstās“ automašīnas meklējumos, dodieties uz Skanstes ielu 33. Mēs atradīsim risinājumu ikvienai Jūsu vajadzībai, jo mūsu moto ir - nav nekā neiespējama.
Mēs sniegsim profesionālu konsultāciju par Jūsu izvēlētā ’’Opel’’ priekšrocībām, kā arī kopējām uzturēšanas izmaksām – cik maksās apkopes, cik apdrošināšana, cik tērēsiet degvielai. Ticiet, mūsdienās tas ir īpaši svarīgi. Ja jūsu esošajai ’’Opel’’ automašīnai ir gadījusies kāda ķibele, neuztraucieties – mūsu servisa meistari tiks ar to galā īsā laikā un sniegs jums kvalitatīvus remonta pakalpojumus.

"Opel" tikai pie "Auto Blitz" – Skanstes ielā 33!

SIA “Auto Blitz”
Skanstes iela 33 LV-1013 Rīga
https://opel.autoblitz.lv/
info@autoblitz.lv
https://www.facebook.com/OPELAutoBlitz
https://www.instagram.com/opel_auto_blitz162211215_10954.jpg
1216811480_10954.jpg
222248048_10954.jpg
1744637697_10954.jpg