Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs

Izstādes ziņas

 Gūsti prieku izstādē “ZooExpo 2018” jau nedēļas nogalē!

Jau nedēļas nogalē, 10. un 11. novembrī, Ķīpsalā notiks iemīļotā mājdzīvnieku izstāde “ZooExpo 2018”, kurā prieku un jautrību piedzīvos kā lieli, tā mazi. Uzzini, ko nepalaist garām!
Lasīt vairāk >>>

 100 mazi draiskuļi tiksies Ķīpsalā!

Jau nākamnedēļ, 10. un 11. novembrī, izstādē “ZooExpo 2018” varēs priecāties par 100 maziem draiskiem seskiem, kas piedalīsies sesku skaistuma čempionātā “Teeth’n’Tails 2018“ Ķīpsalā.

“Tik daudz blēņdaru Ķīpsalā jūs nebūsiet redzējuši! Kustīgajiem zvēriņiem ļoti patīk ložņāt, rakt un ielīst visur, kur vien tik var! Seska neizsīkstošā enerģija un rotaļas ir liela prieka deva, kas spēj sajūsmināt ikvienu. Taču viņi mēdz čiept arī visādus sīkumus un noglabāt tos slēptuvē. Tādēļ seski ātri vien pieradina pie kārtības mājās,” smejot atzīst kluba “Seskumīlis” prezidente Sarmīte Luste, kurai mājās mīt 10 šādi draiskuļi, un daži no tiem piedalīsies arī sesku skaistuma čempionātā Ķīpsalā.
Lasīt vairāk >>>

 Mīļi dzīvnieciņi un piedzīvojumi visai ģimenei izstādē “ZooExpo 2018” Ķīpsalā!

Jau 10. un 11. novembrī Ķīpsalas hallē mazos un lielos apmeklētājus priecēs rudens mīļākā izstāde – “ZooExpo 2018”, kur būs apskatāmi suņi, kaķi, truši, seski, eksotiski putni, grauzēji un pat zirnekļi. Būs arī aizraujoši kaķu šovi un suņu paraugdemonstrējumi. Vēl bērnu priekam – izjādes ar ponijiem un piepūšamās atrakcijas!
Lasīt vairāk >>>

 Satiec titulētākos suņus, kaķus un citus mīluļus izstādē “ZooExpo 2018”!

Dižciltīgi suņi un kaķi, pūkaini truši, lauku sētas iemītnieki, amizanti grauzēji, krāšņi putni un eksotiski mājdzīvnieciņi – tas viss un vēl vairāk būs apskatāms 10. un 11. novembrī rudens mīļākajā un pūkainākajā izstādē – “ZooExpo 2018” Ķīpsalā. Tas ir priecīgs notikums kā lieliem, tā maziem, tāpēc nāc kopā ar visu ģimeni!
Lasīt vairāk >>>

 Nepērc “kaķi maisā”! Cik maksā “Bēthovens” vai “Mailo”?

Ja sirds alkst pēc labākā drauga – suņa, tad izstāde “ZooExpo 2017” ir lieliska vieta, kur to nolūkot! Jau 30. septembrī un 1. oktobrī izstāde piedāvās suņu šķirņu prezentācijas, gudrības un veiklības paraugdemonstrējumus, kā arī vienkopus būs 23 kinoloģiskie klubi! Aprunājies, uzzini un izvēlies!
Lasīt vairāk >>>


Dalībnieku ziņas

Veidosim kopā labāku pasauli dzīvniekiem, aicina „Royal Canin”!

Mēs ar prieku Jūs gaidīsim mūsu stendā izstādes „ZooExpo 2018“ laikā, lai dalītos ar zināšanām un inovācijām kaķu un suņu ēdināšanas jautājumos. Pie mums Jūs gaidīs īpašie piedāvājumi un dāvanas kopā ar pirkumiem. Veidosim kopā labāku pasauli dzīvniekiem! Uz drīzu tikšanos Royal Canin stendā!
Lasīt vairāk >>>

Veikals “SELENA” piedāvā grūminga piederumus, spalvas kopšanas līdzekļus un vēl!

Veikals “SELENA” izstādes “ZooExpo 2018” apmeklētājiem piedāvā grūminga piederumus, apmatojuma kopšanas līdzekļus. Izstādes laikā būs iespēja arī uzzaisināt grūminga šķēres
Lasīt vairāk >>>

“Zooexpo” pirmoreiz – Austrālijas Emu un zelta fazāni!

Vai tu māki atšķirt emu no strausa? Ja nē, tad pavaicā to putnu dārzs “Rozas” saimniekiem, kas izstādē “ZooExpo” piedalās pirmoreiz, un no savas saimniecības Lubānas novadā uz Rīgu atvedīs dažādus eksotiskos putnus un mājputnus.
Lasīt vairāk >>>

“Beaphar Latvija” piedāvā eksluzīvas kaķu trepes

Izstādes “ZooExpo 2018” apmeklētājiem SIA “Beaphar Latvija”, kas ir kļuvis par “Luxucat” preču zīmola oficiālo pārstāvi Latvijā, piedāvā iegādāties ekskluzīvās Lietuvā ražotās kaķu trepes!
Lasīt vairāk >>>

SIA “Bertas Nams” – oficiālais “Josera” izplatītājs Latvijā

Ikviens būs mīļi gaidīts zīmola JOSERA stendā, kur palīdzēsim izvēlēties vislabāko barību jūsu mīļdzīvniekiem! Plašs JOSERA produktu piedāvājums – barības, našķi, dāvanas un rotaļlietas dzīvniekiem.
Lasīt vairāk >>>

Nina Ottosson“s un citas interaktīvās rotaļlietas

Nutikas Lemmik (Tähtede Poole OÜ) izstādes „ZooExpo 2018“ apmeklētājiem piedāvā augstas kvalitātes interaktīvās rotaļlietas mājdzīvniekiem (Nina Ottosson“s rotaļlietas un Nosu ošņājošos paklājus), skaistas DutchDog kaklasiksnas un pavadiņas un ar rokām darinātas dāvanas dzīvnieku mīļotājiem.
Lasīt vairāk >>>

Ielūkojies “Zaķīšu pirtiņas” pļaviņā

“Trušu muiža” visus mazos apmeklētājus aicina viesoties “Zaķīšu pirtiņas” pļaviņā, kur mazie varēs iejukt starp latviešu dzejas klasiķa Viļa Plūdoņa dzejoļa tēliem. Dažus no tiem varēs samīļot, pabarot un saņemt arī pārsteiguma velti no pirtiņas saimniekiem.
Lasīt vairāk >>>

Prins piedāvā: svētki bez stresa un bailēm no salūta!

Vai jūsu mīlulim bail no salūta vai skaļiem trokšņiem? Vai viņš bieži ir satraukts un izjūt stresu? Mūsu Prins Resist Calm barības jūtīgiem suņiem un kaķiem satur dabīgus ārstniecības augus ar nomierinošu iedarbību. Tās uzlabo imūnās sistēmas darbību, stimulē gremošanas trakta mikrofloras un vispārīgo organisma veselību. Tās ir ne tikai veselīgas, bet arī ļoti gardas! Mūsu suņiem un kaķiem tās īpaši garšo.
Lasīt vairāk >>>

FELIWAY® FRIENDS: lai jūsu kaķi būtu patiesi draugi!

Latvijā arvien lielāku popularitāti iegūst FELIWAY® un ADAPTIL®- feromonu produkti suņiem un kaķiem, kas palīdz mazināt ar stresu saistītās uzvedības problēmas. Esam priecīgi paziņot, ka ZooExpo-2018 izstādē pirmo reizi Latvijā būs pieejams jauns Ceva ražotais produkts – FELIWAY® FRIENDS.
Lasīt vairāk >>>

Dizaineres apģērbi četrkājainajam mīlulim pēc individuāla pasūtījuma!

Mājdzīvnieku apģērbu dizainere Natālija Točenaja izstādē “ZooExpo 2018” piedāvā iegādāties apģērbu savam četrkājainajam mīlulim, tostarp iepriekšējās sezonas modeļus, kas būs nopērkami par ļoti draudzīgām cenām. Varēs arī veikt individuālus pasūtījumus.
Lasīt vairāk >>>

Kompānija “ZOOGEN” piedāvā veikt molekulāri-ģenētiskās analīzes suņiem un kaķiem

Izstādē "ZooExpo 2018" piedalās arī kompānija ZOOGEN no Krievijas, kas piedāvā veikt molekulāri-ģenētiskās analīzes suņiem un kaķiem, kas saistītas ar iedzimtu slimību, krāsu ģenētikas un citu eksterjeru diagnostiku, kā arī ģenētisko identifikāciju un radniecības noteikšanu suņiem.
Lasīt vairāk >>>

DINO ZOO piedāvā “Ontario” un “Prospera” barību par īpaši draudzīgām cenām!

Starptautiskās mājdzīvnieku un zooindustrijas izstādes „ZOOEXPO 2018” apmeklētāji būs laipni gaidīti DINO ZOO veikalu tīkla stendā, kur tiks pārstāvēti SUPER PREMIUM klases barības zīmoli ONTARIO un PROSPERA. Šo zīmolu barības izstādes apmeklētāji varēs iegadāties par īpaši draudzīgām cenām, kā arī būs pieejamas konsultācijas par barības sastāvu un mājdzīvnieku pareizu barošanu.
Lasīt vairāk >>>

“Virbac” produkti - jūsu mīluļu veslībai!

Izstādē “ZooExpo 2018” apmeklē “Bertas nams” stendu un iegādājies “Virbac” barību, vai kādu citu “Virbac” produktu savam mīlulim, un saņem 10% atlaides kuponu nākošajam pirkumam!
Lasīt vairāk >>>

Izvēlies labāko savam mājas mīlulim – SPECIFIC!

Labam uzturam ir svarīga loma mūsu mīluļu labsajūtas un veselības nodrošināšanā. AS "Dimela Veta Latvija" piedāvātā profesionālo super premium klases barību “SPECIFIC” (Dānija) suņiem un kaķiem, kas ir piemērota gan ikdienas lietošanai, gan mīļdzīvnieku veselības un dzīves kvalitātes uzlabošanai. Tās devīze ir “Barība visai dzīvei!”.
Lasīt vairāk >>>

LSAB „Trusis un citi” izrādīs skaistākos šķirnes trušus

10. un 11. novembrī Ķīpsalā Latvijas sīkdzīvnieku audzētāju biedrība „Trusis un citi” piedalīsies Starptautiskajā mājdzīvnieku un zooindustrijas izstādē „ZooExpo 2018”. Šogad biedrības izstādes stendā būs apskatāmi dažādu šķirņu truši:
Lasīt vairāk >>>

Veterinārārstu atzīta barība, kuru Tev nebūs jāmeklē aptiekās un veikalos: Atvērts pieejams un ērts internetveikals mīluļu iecienītajai barībai – “FORZA10”!

Veselība bez zālēm, turklāt rezultāts sasniedzams īsā laikā! Tev būs unikāla iespēja iepazīties ar Forza10 barību, kas veidota, balstoties uz zinātniskiem pētījumiem.
Lasīt vairāk >>>

Iepazīsties ar "PrimaDog" un "Deluxe PrimaCat" zīmolu barību!

Izstādē “ZooExpo 2018” piedalās Igaunijas uzņēmums MOBEC AS, kas ir Prima Pet Premium oficiālais izplatītājs Baltijas valstīts. Tā galvenie dzīvnieku barības zīmoli iri PrimaDog un Deluxe PrimaCat.
Lasīt vairāk >>>

Iepazīsties ar Štelandes ponijiem! Mazajiem – arī izjādes!

Jātnieku klubs Mežezeri dod iespēju ikvienam "ZooExpo 2018" izstādes apmeklētājam iepazīties ar ponijiem – mazākajiem zirgu sugas pārstāvjiem. Jebkurš varēs saņemt interesējošo informāciju ne tikai par tiem, bet arī par zirgiem – rakstura īpašībām, krāsām, emocijām utt. Katram būs iespēja piedāvāt burkānu vai grauzdiņu no savām rokām pasaulē mazākajai poniju sugai – Šetlandes ponijam. Kā arī bērniem sākot no 1,5 gada vecuma – unikālā iespēja izvēlēties vienu no diviem ponijiem un pavizināties tam mugurā.
Lasīt vairāk >>>

“Purina Pro Plan” piedāvājumā tikai augstākās kvalitātes barība!

Piedāvājam pilnvērtīgu un sabalansētu Super premium klases barību gan suņiem, gan kaķiem. Izstādes laikā visām barībām lieliskas atlaides un katram pirkumam kāda pārsteiguma dāvana!
Lasīt vairāk >>>

"PetCity" - vispusīgu pakalpojumu centrs mājdzīvnieku īpašniekiem!

Šeit ir ne tikai veterinārā aptieka, bet arī zooveikals un dzīvnieku frizētava - salons.
Pie mums Jūs atradīsiet visplašāko produktu klāstu pat visprasīgākajiem mājas mīluļiem – higiēnas un kopšanas līdzekļus, specializētas papildbarības, pretparazitāros līdzekļus, veterinārās zāles un medicīnas preces, barību un kārumus, aksesuārus, guļvietas un daudz ko citu. Piedāvājam arī jaunākajām modes tendencēm atbilstošus apģērbus mīļdzīvniekiem. Nāciet un izvēlieties!
Lasīt vairāk >>>

“Royal Canin” sola īpašus piedāvājumus ikvienam!


“Royal Canin” īpaši piedāvājumi ikvienam, kurš izstādē apmeklēs “Royal Canin” stendu! Tiekamies “ZooExpo 2018”!
Lasīt vairāk >>>

Jaunums! "Natural&Delicious" dabīgie konservi suņiem un kaķiem!

“VetLine Medical” stendā plašā izvēlē un par lieliskām cenām būs pieejama suņu un kaķu barību ražotāja Farmina Pet Foods produkcija:
 Natural&Delicious – bezgraudu un samazināta graudu satura barības līnija, kas tagad pieejama arī ar šķiedrvielām bagāto ķirbi un veselīgo kvinoju;
Vet Life – diētiskā barības līnija suņu un kaķu veselības problēmu novēršanai;
Team Breeder – barības līnija suņu un kaķu audzētājiem – Premium, Super Premium bezgraudu un samazināta graudu satura barības suņiem un kaķiem.


Lasīt vairāk >>>Suņu klubu ziņas

Kinoloģiskais klubs „Reto”

Kinoloģiskais klubs „Reto” apvieno visdažādāko suņu īpašniekus, ar to mēs arī esam unikāli. Pie mums vienlīdz labi jūtas gan milzīga vācu doga īpašnieks, gan trauslā krievu toja mīļotājs. Mēs palīdzēsim Jums iekļauties biedru – suņu īpašnieku kompānijā, nodrošināsim konsultācijas un būsim kopā ar Jums, kad vien tas būs nepieciešams.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas kurtu un kursinga klubs

Mūsu klubs pārstāv visas vēju suņu šķirnes – ar īru vilku suni sākot un itāļu levreti beidzot. Šīs šķirnes savu nosaukumu ieguvušas vējam līdzīgā ātruma dēļ, tāpēc visā pasaulē ļoti populāras ir šo šķirņu suņu skriešanas sacensības, kurās piedalās arī mūsu kluba pārstāvji. Varbūt Tev tieši tā pietrūkst – treniņu svaigā gaisā, sacensību azarta, vērojot sava suņa skrējienu un daudz, daudz jaunu draugu kontaktu.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas pekiniešu un japāņu hinu klubs

Senās Ķīnas un Japānas aristokrātija augstu vērtēja šo šķirņu suņus un līdz pat 19.gadsimtam neļāva izvest no valsts. Arī šodien gan pekinieši, gan japāņu hini ir salīdzinoši reti sastopami, taču tie, kuri iepazinuši sensitīvo, jauko japāņu hinu vai neatkarīgo, ar lauvas sirdi krūtīs pekinieti, paliek uzticīgi šķirnēm uz mūžu.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas medību suņu klubs

Mūsu klubs apvieno dzinēju un putnu suņu grupu, arī laikas. Daudzi kluba biedri ir mednieki un paralēli suņu audzēšanas hobijam piedalās medībās. Arī mūsu suņi tiek apmācīti visdažādākajiem medību veidiem, tāpēc kluba biedriem ir daudzveidīgs brīvā laika pavadīšanas veids – gan izstādes, gan apmācības un darba pārbaudes.
Lasīt vairāk >>>

Nacionālais čau-čau un primitīvo suņu šķirņu klubs

Mēs apvienojam špicveidīgās šķirnes un tās, kuras vismazāk cilvēks mainījis gadu gaitā, kā akitas, šibas, bet viena no šķirnēm – basendži arī patlaban ir sastopama savvaļā Kongo upes apkārtnē Āfrikā. Mūsu suņi ir neatkārtojami ar savu raksturu, skaistuļi pēc izskata, bet gan akitām, gan čau čau nepieciešama nopietna audzināšana un stingras prasības.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas dekoratīvo suņu klubs

Mūsu klubā pārstāvētas rotaļu sunīšu šķirnes – mazas pēc auguma, daudzveidīgas pēc izskata, lieliski transportējamas gan pa sauszemi, gan gaisu. Līdzās populārākajām šķirnēm kā čivava, krievu tojs, mūsu klubā ir arī Kavaliera kinga čarlza spanieli, tauriņsunīši jeb papiloni, falēnes, dažādi bišoni.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas pūdeļu klubs

Vai zināt, ka pūdeļi ir sena medību šķirne un tika plaši izmantota šim nolūkam Francijā? Šodien pūdeļi ir viena no aristokrātiskākajām šķirnēm. Kas gan var būt vēl labāks par skaisti frizētu un koptu pūdeli melnā, baltā, aprikožu vai sudraba krāsā? Pūdeļi nemet spalvu, ir vieni no gudrākajiem suņiem, ne velti viņus tik plaši izmanto cirka apmācībā. Izvēlies pūdeli un nāc mūsu pulkā
Lasīt vairāk >>>

Latvijas aitu un ganu suņu audzētāju klubs

Kā jau norāda nosaukums, mēs apvienojam suņu šķirnes, kuras radītas, lai palīdzētu cilvēkam viņa ikdienas gaitās noganīt mājlopus. Mums ir šķirnes katrai gaumei – gan augumā nelielie, bet garā brašie korgiji, gan cēlie kolliji, azartiskie un darboties gribošie Austrālijas aitu suņi, borderkolliji, gan sniegbaltie Šveices aitu suņi, dažādās beļģu suņu šķirnes: tervīrens, malinuā, grunendāls. Mūsu suņi ir strādnieciņi un prasa, lai kopā ar viņiem darbotos arī saimnieks, tā kā fiziskās aktivitātes suns Jums nodrošinās.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas centrālais sanbernāru klubs

Mūsu klubā visi suņi ir tādi kā Bēthovens no populārās filmas un pat vēl labāki! Sanbernāru šķirnes suņi ir nosvērti, smagnēji, bet saprātīgi un ar lielu pašcieņu. Pateicoties iedzimtajām maņām sanbernāri spēj atrast sniega lavīnā iesprostotos cilvēkus un vēl šodien Alpu kalnos glābēji izmanto šās šķirnes suņus. Nedaudz augumā mazāki, bet arī interesanti ir leonbergeri, kuri mūsu klubā pievienojušies tikai nesen. Tā kā mūsu kluba suņu šķirnes ir visai prāvas, tad tās piemērotas tikai dzīvei plašumos – lauku sētās, privātmājās, kā saka, standarta dzīvokļu un pirtiņu īpašniekus lūdzam netraucēt!
Lasīt vairāk >>>

Terjeru cienītāju biedrība

Kā jau norāda kluba nosaukums, tad mēs klubā cienām, mīlam un lolojam visdažādākos terjerus. Mūsu suņi pēc ārējā izskata ir ļoti dažādi un krāsaini, bet viņi visi ir īsti terjeri – neatkarīgi, mazliet stūrgalvīgi, labi žurku ķērāji, vienmēr gatavi iesaistīties gan tusiņā, gan kautiņā. Daudzi no mūsu terjeriem nemaina vilnu, tā gan ir jācērp vai jāizplūc. Ja gribi kļūt par terjeru cienītāju, tad nāc pie mums!
Lasīt vairāk >>>

Talsu kinoloģiskais klubs

Tāpat kā citi reģionālie klubi, arī mūsu klubs ir gatavs ar prieku uzņemt ikvienu suņu īpašnieku savā pulkā. Lēnām arī Talsos parādās arvien jaunas šķirnes. Pateicoties mūsu kluba kinoloģei un suņu trenerei Ilzei kluba biedri ir aktīvi savu suņu skolotāji, tāpēc mūsu suņi prot gan klausīt savu saimnieku žestiem, balss pavēlēm, gan atrast noslēptus priekšmetus. Mūsu klubā darbojas gan bērni un pusaudži, gan seniori, visiem ir rokas jāpieliek, lai kluba darbs uz priekšu iet!
Lasīt vairāk >>>

Latvijas amerikāņu stafordšīras terjeru, bulterjeru un molosu šķirņu audzētāju klubs

Mūsu klubā ir reģistrētas gan mastifu šķirnes, gan amerikāņu stafordšīras terjeri un bulterjeri. Daļa suņu ir ļoti liela auguma kā angļu mastifi, spāņu mastifi, Tibetas mastifi,vācu dogi, kuri ir īsti suņu pasaules apoloni. Savukārt amerikāņu stafordšīras terjeri un bulterjeri ir bezgala mīļi pret cilvēkiem, taču kašķējas ar saviem sugas brāļiem, tāpēc īpašniekam ir jābūt atbildīgam par savu suni dažreiz vairāk kā par citu šķirni. Mūsu šķirnes ir universālas, piemērotas gan pilsētai, gan laukiem, spēj būt gan labi kompanjoni, gan pietiekams drauds nelūgtiem viesiem.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas Vācu aitu suņu klubs

Tas ir VIŅŠ – komisārs REKSIS – uzmanīgs, paklausīgs, uzticīgs un drosmīgs, atstāj iespaidu, iedveš apbrīnu un cieņu pret sevi. Mierīgā situācijā – maigs, sevišķi pret bērniem, bez agresivitātes pret svešiem cilvēkiem un citiem dzīvniekiem, bet uzmanīgs un modrs, kad nepieciešams. Ja neesi vēl atradis savu šķirni un esi aktīva dzīvesveida piekritējs, nāc mūsu pulkā, un Tu atklāsi, cik daudzveidīgi var pavadīt laiku kopā ar suni.
Lasīt vairāk >>>

Ņūfaundlendiešu un lendzīru klubs

Ņūfaundlendietis ir varens un cēls suns, ar augstu vērtējamām rakstura īpašībām. Tas ir Valtera Skota, Čārlza Dikensa, Prinča Eduarda VII, Franklina Rūzvelta, Karalienes Viktorijas, Roberta Kenedija, Lorda Bairona suns. Nūfaundlendietis var kļūt arī par jūsu ģimenes mīluli. Īpašas izjūtas šie suņi garantē tiem saimniekiem, kuri respektē ņūfaundlendiešu dabīgos instinktu - peldēšanu un glābšanu uz ūdens. Tagad šīs prasmes var nostiprināt arī treniņos un sacensībās Latvijā.
Lasīt vairāk >>>

Klubs „Mans Draugs”

Klubs „Mans Draugs” ir sporta un apmācību klubs, kurš nodarbojas ar suņu apmācību adžiliti sporta veidā, kā arī obedience - paklausību. Jaunajiem suņiem ir iespēja iziet apmācības kursu "kucēnu skoliņā", kurā suņi apgūst sadzīvei un sportam nepieciešamās pamatiemaņas.
Lasīt vairāk >>>

Dienesta un Sporta Suņkopības Mācību centrs „Inter Sport Canis” 

Dienesta un Sporta Suņkopības Mācību centrs „Inter Sport Canis” ir plašākais LKF sporta klubs ar 20 gadu darba pieredzi un vērā ņemamiem biedru panākumiem suņu sporta pasaulē. Pie mums ikkatrs interesents ar savu suni, neatkarīgi no tā izcelsmes, izmēra un vecuma, var apgūt vispārējo paklausību, iziet apmācības kursu un kārtot BH (suns-kompanjons) eksāmenu.

Lasīt vairāk >>>

Latvijas Šveices kalnu suņu klubs

Latvijas Šveices kalnu suņu klubā lieliskā komandā ir apvienojušies trīs Šveices kalnu suņu šķirņu - Bernes ganu suņu, lielo Šveices ganu suņu un Entlebuhas ganu suņu– cilvēki ar saviem četrkājainajiem mīluļiem..

Lasīt vairāk >>>

Kinoloģiskais klubs „Rusguard”

Kinoloģiskais klubs „Rusguard” ir dibināts 2002. gada 30. augustā un ir pilntiesīgs Latvijas Kinoloģiskās Federācijas biedrs. Klubā ir pārstāvētas sekojošas šķirnes: Kaukāza aitu suņi, Vidusāzijas aitu suņi, Dienvidkrievijas aitu suņi, Melnie terjeri un Austrumeiropas aitu suņi.

Lasīt vairāk >>>

Latgales reģionālais dzīvnieku mīļotāju centrs

Mūsu klubs apvieno visdažādāko suņu mīļotājus visā plašajā Latgalē. Mūsu klubā ir reģistrētas visdažādākās šķirnes, bet arī bezšķirnes suņi pie mums mācās, trenējas dažādos sporta veidos. Mums ir savi kanis terapeiti, kuri palīdz bērniem ar īpašajām vajadzībām. Mūsu pulkā gaidīts ikviens, kurš mīl, grib un var pavadīt savu brīvo laiku kopā ar četrkājaino draugu!
Lasīt vairāk >>>„Zooexpo” iesaka:

8. un 9. jūnijā

Starptautiskā suņu izstāde

21. un 22. martā

Starptautiskā mājdzīvnieku un zooindustrijas izstāde
RĪKO: