Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs

Izstādes ziņas

 Nepērc “kaķi maisā”! Cik maksā “Bēthovens” vai “Mailo”?

Ja sirds alkst pēc labākā drauga – suņa, tad izstāde “ZooExpo 2017” ir lieliska vieta, kur to nolūkot! Jau 30. septembrī un 1. oktobrī izstāde piedāvās suņu šķirņu prezentācijas, gudrības un veiklības paraugdemonstrējumus, kā arī vienkopus būs 23 kinoloģiskie klubi! Aprunājies, uzzini un izvēlies!
Lasīt vairāk >>>

 Vēro meža kaķu šovu izstādē “ZooExpo 2017”!

Vai vari iedomāties, ka tava mazā murrātāja sencis ir īsts meža kaķis? Nāc uz izstādi “ZooExpo 2017” vērot meža kaķu šovu un uzzini visu par kaķu šķirnēm, kas ir izveidojušās pašas! Izstāde “ZooExpo 2017” Ķīpsalā notiks jau 30. septembrī un 1. oktobrī.

Izstādē 1. oktobrī plkst. 13.15 Kaķu areālā interesenti varēs vērot meža kaķu šovu – aplūkot šķirnes, kas veidojušās pašas, cilvēkam tikai tās uzlabojot. Izstādes apmeklētājiem būs arī iespēja klausīties ekspertu stāstījumā par šo šķirņu rašanos, dzīvnieku raksturu un īpašībām.
Lasīt vairāk >>>

 Astaiņi un ķepaiņi aicina uz izstādi “ZooExpo 2017”!

 Jau 30. septembrī un 1. oktobrī Ķīpsalā notiks iemīļotā mājdzīvnieku un zooindustrijas izstāde “ZooExpo 2017”, kur būs dižciltīgi suņi un kaķi, mīlīgi garauši, draiskas kaziņas, poniji un daudz citu mīļdzīvnieku, kā arī aizraujoši šovi un atraktīvas šķirņu demonstrācijas. Daudz prieka garantēts!
Lasīt vairāk >>>

 Septembra beigās dzīvnieku mīļotājus ciemos gaida izstāde “ZooExpo 2017”!

30. septembrī un 1. oktobrī Ķīpsalā notiks lielākā un mīļākā mājdzīvnieku un zooindustrijas izstāde “ZooExpo 2017”, kur kuplā skaitā būs aplūkojami gan pasākuma galvenie varoņi – suņi un kaķi –, gan arī citi mājdzīvnieciņi.
Lasīt vairāk >>>


Dalībnieku ziņas

Royal Canin – pētījumos pamatots uzturs jūsu mājas mīluļiem!

Royal Canin jau vairāk kā 40 gadus ir līderis dzīvnieku barības pasaules tirgū, pateicoties zinātnieku darbam modernākajās laboratorijās un sadarbībai ar praktiķiem – audzētājiem un veterinārārstiem visā pasaulē.
Lasīt vairāk >>>

Iegādājies suvenīru ar mājdzīvnieka attēlu “Dog-fan.lv” stendā!


“Dog-fan.lv” izstādes apmeklētājus aicinam jau laikus gatavoties nākošajam – Suņa gadam un iegādāties jaukus suvenīrus un dāvanas ar suņu attēliem: statuetes, magnētiņus, krūzes, piekariņus utt.
Lasīt vairāk >>>

Piedāvās augstvertīgu barību SPECIFIC suņiem un kaķiem par izdevīgām cenām

Lasīt vairāk >>>

“VetLine Medical” piedāvā īpašas cenas itāļu Farmina Pet Foods barībai

SIA “VetLine Medical” stendā būs pieejams viss Itālijas suņu un kaķu barības ražotāja Farmina Pet Foods barību sortiments:
Lasīt vairāk >>>

Laipni aicināti Prins pasaulē!

Prins Petfoods pārstāvis Latvijā SIA VET-MED turpina iepazīstināt Latvijas suņu un kaķu mīļotājus ar augstvērtīgajiem Prins produktiem no Holandes.
Lasīt vairāk >>>

“Josera” piedāvās profesionālu Super Premium un Premium barību suņiem un kaķiem

Izstādē “ZOOEXPO 2017” uzņēmuma ”Josera” stendā būs iespējams iegādāties suņu un kaķu barību par izdevīgām cenām, iepazīties ar jaunumiem barību sortimentā.
Lasīt vairāk >>>

Viss Jūsu un Jūsu mīluļu veselībai, tīrībai, higiēnai un drošībai!

Izstādē “ZooExpo 2017” piedalās uzņēmums ”DHS”, kas piedāvā visu mīluļu veselībai, tīrībai, higiēnai un drošībai. Iepazīsties ar tiem!
Lasīt vairāk >>>

Polijas uzņēmums "Chilaboo" un tās rūpnīca "Carry Pet Food" debitēs izstādē “ZooExpo 2017”!

Carry Pet Food ir ekskluzīvs Eiropas košļājamo kaulu ražotājs. Mūsu produkti i ir plaši pieejami visās vācu valodā runājošās valstīs un arī citur. Klienti ir vairāk informēti par to, kas ir veselīgs un piemērots viņu suņiem, un sāk meklēt alternatīvas lētām piegādēm no Tālajiem Austrumiem.
Lasīt vairāk >>>

Kompānija “ZOOGEN” piedāvā veikt molekulāri-ģenētiskās analīzes suņiem un kaķiem

IZstādē "ZooExpo 2017" piedalās arī kompānija ZOOGEN no Krievijas, kas piedāvā veikt molekulāri-ģenētiskās analīzes suņiem un kaķiem, kas saistītas ar iedzimtu slimību, krāsu ģenētikas un citu eksterjeru diagnostiku, kā arī ģenētisko identifikāciju un radniecības noteikšanu suņiem.
Lasīt vairāk >>>

BEND IT piedāvā: Augstas kvalitātes mēbeles arī tavam mājas mīlulim!

Izstādē "Zooexpo 2017" piedalās Latvijas uzņēmums "BEND IT". Tā galvenais mērķis ir radīt augstas kvalitātes produktus ar mūsdienīgu dizainu. Mēbeles, kas piemērotas dažādām vajadzībām, bērniem un mājdzīvniekiem, kas apvieno eleganci un funkcionalitāti ar izcilu vērtību. Radošs piegājiens, augstākās kvalitātes materiālu izvēle un īpaša uzmanība katrai detaļai, ļauj mums sniegt labāko rezultātu katra klienta pasūtījumām.
Lasīt vairāk >>>

Iepazīties ar savu jauno DINO ZOO PASAULI!

Lielākais zoopreču veikalu tīkls Latvijā DINO ZOO piedāvā iepazīties ar savu jauno DINO ZOO PASAULI - Baltijā lielāko centru dzīvniekiem un viņu cilvēkiem. Rīgā, Krasta ielā 52 zem viena jumta, 3000 km2 platībā klientus apkalpo profesionāļu komanda - LIELVEIKALS ar vairāk nekā 10000 precēm suņu, kaķu, putnu, grauzēju, reptiļu, akvāriju saimniekiem, suņu akadēmija DINO ZOO ARĒNA, salons suņiem un kaķiem DINO ZOO FRIZĒTAVA, vieta izglītībai un pasākumiem DINO ZOO KONFERENČU ZĀLE, DINO ZOO APTIEKA ar plašu veterināro preču sortimentu un augsta līmeņa veterinārais serviss - DINO ZOO KLĪNIKA. Izstādes apmeklētāji detalizēti varēs iepazīties ar servisu kopumu, DINO ZOO PASAULES plašo pakalpojumu klāstu.
Lasīt vairāk >>>

Purina Pro Plan barībām atlaides un katram pirkumam pārsteiguma dāvana!

Purina Pro Plan aicina visus izstādes “Zoo Expo 2017” apmeklētājus un dalībniekus uz mūsu stendu 2.hallē. Piedāvājam pilnvērtīgu un sabalansētu Super premium klases barību gan suņiem, gan kaķiem. Izstādes laikā visām barībām lieliskas atlaides un katram pirkumam kāda pārsteiguma dāvana!
Lasīt vairāk >>>

Latvijas zīmolam "Vanilly" jaunums: kaķu nagu asināmais – guļvieta!

Starptautiskā mājdzīvnieku un zooindustrijas izstādē Zooekspo 2017, Latvijas zīmols Vanilly piedāvās savu produkciju Birma pets Shop&Grooming salon stendā. Apmēklētāji varēs iegadāties somas maziem suņiem un kaķiem, guļvietas, mājiņas, kā arī jaunums: kaķu nagu asināmo¬ – guļvietu!
Lasīt vairāk >>>

ZAZE stendā - Gada labākā rotaļļieta dzīvniekiem ASV - BUSTER ActivityMat

BUSTER Activity Mat ir inovatīva rotaļlieta suņiem, kas jau guvusi atzinību un novērtējumu starptautiskā mērogā. ActivityMat ļauj saimniekam rotaļīgā veidā interaktīvi strādāt ar suni, vienlaicīgi suni mentāli stimulējot un izaicinot.
Lasīt vairāk >>>

Apskati un izmēģini Nīnas Otosones (Nina Ottosson) attīstošās spēles!

Aicinām jūs un jūsu suni vai citu dzīvnieku uz mūsu stendu, kur varēsiet apskatīt un izmēģināt Nīnas Otosones attīstošās spēles un rotaļlietas, kas veidota ar mērķi izklaidējošā un pozitīvā veidā veicināt suņu garīgās aktivitātes, kā arī stiprinātu attiecības ar saimnieku.
Lasīt vairāk >>>

“Hairshop” piedāvā visu nepieciešamo mājas mīluļu kopšanai

Uzņēmums “Hairshop” izstādes “Zooexpo 2017” apmeklētājiem un dalībniekiem piedāvā profesionālos elektroinstrumentus Wahl, Moser, aksesuārus un visu nepieciešamo jūsu mīluļu kopšanai.
Lasīt vairāk >>>

Beaphar Latvia piedāvā!

Augsta produktu kvalitāte,vislabākās cenas, speciālistu konsultācijas, īpaši piedāvājumi, patīkama apkalpošana un daudz kas cits, tikai Beaphar Latvija stendā.
Lasīt vairāk >>>

MERADOG stendā iepazīsties ar jauno preci, iepērcies ar atlaidēm un uzzinātu par sadarbības iespējām!

MERA piedāvā suņiem holistiskas, visaptverošas, augstvērtīgas, sabalansētas un speciāli veidotas barības līnijas:
1. HIGH PREMIUM CARE līniju. Šīs līnijas receptes pielāgotas visa vecuma, šķirņu, lieluma un aktivitāšu suņiem.
2. HIGH PREMIUM PURE Sensitiv līniju – bezglutēna barības ar MONOproteīnu un MONOogļhidrātu rīsu vai kartupeli. Piemērota suņiem ar gastroloģiskām saslimšanām, ādas problēmām un dažādām alerģijām.
Lasīt vairāk >>>

“Veterinārā a. Aptieka” piedāvā visu Jūsu mīluļa labsajūtai!

Esiet laipni aicināti apmeklēt “Veterinārā a. Aptieka” stendu, kurā atradīsiet plašu mājdzīvnieku produktu klāstu - medicīnas preces, dzīvnieku profesionālo barību un specializēto papildbarību, kā arī dzīvnieku higiēnas un kopšanas līdzekļus. 
Lasīt vairāk >>>Suņu klubu ziņas

Ventspils dzīvnieku audzētāju biedrība

Ventspils lepojas ar skaisti koptajām ielām, akvaparku un citām tūristus piesaistošām vietām, arī tradicionālā mūsu kluba izstāde Ranķa dārzā ir arī savdabīga pilsētas vizīkarte. Tikai pie mums ir labākie suņu šķirņu konsultanti, jautrākie suņu treneri, zinošākie suņu uzvedības speciālisti!
Lasīt vairāk >>>

Klubs „Mans Draugs”

Klubs „Mans Draugs” ir sporta un apmācību klubs, kurš nodarbojas ar suņu apmācību adžiliti sporta veidā, kā arī obedience - paklausību. Jaunajiem suņiem ir iespēja iziet apmācības kursu "kucēnu skoliņā", kurā suņi apgūst sadzīvei un sportam nepieciešamās pamatiemaņas.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas Šveices kalnu suņu klubs

Latvijas Šveices kalnu suņu klubā lieliskā komandā ir apvienojušies trīs Šveices kalnu suņu šķirņu - Bernes ganu suņu, lielo Šveices ganu suņu un Entlebuhas ganu suņu– cilvēki ar saviem četrkājainajiem mīluļiem..

Lasīt vairāk >>>

Kinoloģiskais klubs „Rusguard”

Kinoloģiskais klubs „Rusguard” ir dibināts 2002. gada 30. augustā un ir pilntiesīgs Latvijas Kinoloģiskās Federācijas biedrs. Klubā ir pārstāvētas sekojošas šķirnes: Kaukāza aitu suņi, Vidusāzijas aitu suņi, Dienvidkrievijas aitu suņi, Melnie terjeri un Austrumeiropas aitu suņi.

Lasīt vairāk >>>

Kinoloģiskais klubs „Reto”

Kinoloģiskais klubs „Reto” apvieno visdažādāko suņu īpašniekus, ar to mēs arī esam unikāli. Pie mums vienlīdz labi jūtas gan milzīga vācu doga īpašnieks, gan trauslā krievu toja mīļotājs. Mēs palīdzēsim Jums iekļauties biedru – suņu īpašnieku kompānijā, nodrošināsim konsultācijas un būsim kopā ar Jums, kad vien tas būs nepieciešams.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas kurtu un kursinga klubs

Mūsu klubs pārstāv visas vēju suņu šķirnes – ar īru vilku suni sākot un itāļu levreti beidzot. Šīs šķirnes savu nosaukumu ieguvušas vējam līdzīgā ātruma dēļ, tāpēc visā pasaulē ļoti populāras ir šo šķirņu suņu skriešanas sacensības, kurās piedalās arī mūsu kluba pārstāvji. Varbūt Tev tieši tā pietrūkst – treniņu svaigā gaisā, sacensību azarta, vērojot sava suņa skrējienu un daudz, daudz jaunu draugu kontaktu.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas molosu šķirņu audzētāju klubs

Mūsu klubā ir daudz ļoti interesantu un ne tik izplatītu, toties efektīgu un neatkārtojamu šķirņu. Ja Jūs dosieties pastaigā ar Bordo dogu, Hovavartu vai Korso suni, ticiet, neviens nepaliks vienaldzīgs! Esam Jūs ieinteresējuši? Gaidīsim Jūs izstādē Ķīpsalas hallē un arī klubā!
Lasīt vairāk >>>

Latvijas pekiniešu un japāņu hinu klubs

Senās Ķīnas un Japānas aristokrātija augstu vērtēja šo šķirņu suņus un līdz pat 19.gadsimtam neļāva izvest no valsts. Arī šodien gan pekinieši, gan japāņu hini ir salīdzinoši reti sastopami, taču tie, kuri iepazinuši sensitīvo, jauko japāņu hinu vai neatkarīgo, ar lauvas sirdi krūtīs pekinieti, paliek uzticīgi šķirnēm uz mūžu.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas Jorkšīras terjeru klubs

Mūsu klubs apvieno tikai Jorkšīras terjeru īpašniekus, tāpēc varam veltīt pietiekami daudz laika šķirnes attīstībai, sniegt padomus biedriem gan par šo sunīšu kopšanu, gan audzināšanu un skološanu. Mūsu šķirnes priekšrocība – mazais augums, dzīvesprieks un iespēja saimniekam post skaisto, zīdaino kažociņu, izmantojot gan sprādzītes, gan lentītes. Ja arī Tu gribi šādu sunīti, tad atnāc pie mums un mēs palīdzēsim Tev kādu izvēlēties!
Lasīt vairāk >>>

Latvijas medību suņu klubs

Mūsu klubs apvieno dzinēju un putnu suņu grupu, arī laikas. Daudzi kluba biedri ir mednieki un paralēli suņu audzēšanas hobijam piedalās medībās. Arī mūsu suņi tiek apmācīti visdažādākajiem medību veidiem, tāpēc kluba biedriem ir daudzveidīgs brīvā laika pavadīšanas veids – gan izstādes, gan apmācības un darba pārbaudes.
Lasīt vairāk >>>

Nacionālais čau-čau un primitīvo suņu šķirņu klubs

Mēs apvienojam špicveidīgās šķirnes un tās, kuras vismazāk cilvēks mainījis gadu gaitā, kā akitas, šibas, bet viena no šķirnēm – basendži arī patlaban ir sastopama savvaļā Kongo upes apkārtnē Āfrikā. Mūsu suņi ir neatkārtojami ar savu raksturu, skaistuļi pēc izskata, bet gan akitām, gan čau čau nepieciešama nopietna audzināšana un stingras prasības.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas dekoratīvo suņu klubs

Mūsu klubā pārstāvētas rotaļu sunīšu šķirnes – mazas pēc auguma, daudzveidīgas pēc izskata, lieliski transportējamas gan pa sauszemi, gan gaisu. Līdzās populārākajām šķirnēm kā čivava, krievu tojs, mūsu klubā ir arī Kavaliera kinga čarlza spanieli, tauriņsunīši jeb papiloni, falēnes, dažādi bišoni.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas rotveileru klubs

Rotveilers ir viens no labākajiem darba suņiem – bezgala uzticīgs savam saimniekam, labs sargs un aizstāvis, tomēr viņa audzināšana un apmācība prasīs laiku un uzcītību arī no suņa īpašnieka.Mūsu šķirni plaši izmanto darbā gan Lielbritānijas policija, gan apsardzes firmas Latvijā.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas pūdeļu klubs

Vai zināt, ka pūdeļi ir sena medību šķirne un tika plaši izmantota šim nolūkam Francijā? Šodien pūdeļi ir viena no aristokrātiskākajām šķirnēm. Kas gan var būt vēl labāks par skaisti frizētu un koptu pūdeli melnā, baltā, aprikožu vai sudraba krāsā? Pūdeļi nemet spalvu, ir vieni no gudrākajiem suņiem, ne velti viņus tik plaši izmanto cirka apmācībā. Izvēlies pūdeli un nāc mūsu pulkā
Lasīt vairāk >>>

Terjeru cienītāju biedrība

Kā jau norāda kluba nosaukums, tad mēs klubā cienām, mīlam un lolojam visdažādākos terjerus. Mūsu suņi pēc ārējā izskata ir ļoti dažādi un krāsaini, bet viņi visi ir īsti terjeri – neatkarīgi, mazliet stūrgalvīgi, labi žurku ķērāji, vienmēr gatavi iesaistīties gan tusiņā, gan kautiņā. Daudzi no mūsu terjeriem nemaina vilnu, tā gan ir jācērp vai jāizplūc. Ja gribi kļūt par terjeru cienītāju, tad nāc pie mums!
Lasīt vairāk >>>

Latvijas dalmāciešu un dzinēju klubs

Gluži 101 dalmācietis mūsu klubā nav, bet pulciņš ir prāvs. Bez tam mums ir arī tāda šķirne kā Rodēzijas ridžbeks, ar kuru varat droši doties lauvu medībās, ja kāds lauva vēl Latvijā palicis, tomēr vieni no populārākajiem kluba suņiem ir bīgli – azartiski mednieki, kurus tikpat viegli pierunāt arī rotaļāties, skriet, apgūt dažādus trikus (ja saimniekam ir dzelzs pacietība).
Lasīt vairāk >>>

Valmieras kennelklubs

Mūsu klubs darbojas Vidzemes reģionā un tajā pārstāvēti visdažādāko šķirņu suņi. Mums ir pašiem savs apmācību laukums, tāpēc mūsu klubā ir tikai labi audzināti un skoloti suņi. Mēs kopīgi gatavojamies un braucam uz izstādēm, turam īkšķus par savējiem, bet priecājamies arī par citu panākumiem. Padomā, varbūt arī Tu vēlies mums pievienoties!
Lasīt vairāk >>>

Talsu kinoloģiskais klubs

Tāpat kā citi reģionālie klubi, arī mūsu klubs ir gatavs ar prieku uzņemt ikvienu suņu īpašnieku savā pulkā. Lēnām arī Talsos parādās arvien jaunas šķirnes. Pateicoties mūsu kluba kinoloģei un suņu trenerei Ilzei kluba biedri ir aktīvi savu suņu skolotāji, tāpēc mūsu suņi prot gan klausīt savu saimnieku žestiem, balss pavēlēm, gan atrast noslēptus priekšmetus. Mūsu klubā darbojas gan bērni un pusaudži, gan seniori, visiem ir rokas jāpieliek, lai kluba darbs uz priekšu iet!
Lasīt vairāk >>>

Latvijas spanielu klubs

Esam viens no vecākajiem suņu klubiem Latvijā un apvienojam īpašas putnu suņu šķirnes – spanielus. Gan angļu kokerspanieli, gan Velsas springer spanieli, gan lauku spanieli ir mīļi un enerģiski suņi līdz pat mūža galam, kurš sasniedz pat 17 gadus! Amerikāņu kokerspanieli saož visu tikpat labi kā pārējie sugas brāļi, bet skaistā un bagātīgā kažoka dēl viņus gan medībās neizmanto, toties deguns vienmēr pasaka priekšā, ja saimniekam somā kas gards.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas Vācu aitu suņu klubs

Tas ir VIŅŠ – komisārs REKSIS – uzmanīgs, paklausīgs, uzticīgs un drosmīgs, atstāj iespaidu, iedveš apbrīnu un cieņu pret sevi. Mierīgā situācijā – maigs, sevišķi pret bērniem, bez agresivitātes pret svešiem cilvēkiem un citiem dzīvniekiem, bet uzmanīgs un modrs, kad nepieciešams. Ja neesi vēl atradis savu šķirni un esi aktīva dzīvesveida piekritējs, nāc mūsu pulkā, un Tu atklāsi, cik daudzveidīgi var pavadīt laiku kopā ar suni.
Lasīt vairāk >>>

Latgales reģionālais dzīvnieku mīļotāju centrs

Mūsu klubs apvieno visdažādāko suņu mīļotājus visā plašajā Latgalē. Mūsu klubā ir reģistrētas visdažādākās šķirnes, bet arī bezšķirnes suņi pie mums mācās, trenējas dažādos sporta veidos. Mums ir savi kanis terapeiti, kuri palīdz bērniem ar īpašajām vajadzībām. Mūsu pulkā gaidīts ikviens, kurš mīl, grib un var pavadīt savu brīvo laiku kopā ar četrkājaino draugu!
Lasīt vairāk >>>

Ņūfaundlendiešu un lendzīru klubs

Ņūfaundlendietis ir varens un cēls suns, ar augstu vērtējamām rakstura īpašībām. Tas ir Valtera Skota, Čārlza Dikensa, Prinča Eduarda VII, Franklina Rūzvelta, Karalienes Viktorijas, Roberta Kenedija, Lorda Bairona suns. Nūfaundlendietis var kļūt arī par jūsu ģimenes mīluli. Īpašas izjūtas šie suņi garantē tiem saimniekiem, kuri respektē ņūfaundlendiešu dabīgos instinktu - peldēšanu un glābšanu uz ūdens. Tagad šīs prasmes var nostiprināt arī treniņos un sacensībās Latvijā.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas labradoru – retrīveru klubs

Mūsu klubā esošās šķirnes savu popularitāti ieguvušas ne tikai universālā rakstura dēļ, bet arī pateicoties visdažādākajām reklāmām. Labradori, zeltainie retrīveri gan rotaļājas ar bērniem, gan atpūšas kopā ar saimniekiem, gan spēj pabiedēt nelūgtu viesi. Lieliskā oža, saprāts un vēlme izpatikt saimniekam padara šo suni par lielisku kompanjonu. Mēs lepojamies arī ar pirmajiem sprogainajiem un gludspalvainajiem retrīveriem savā klubā.
Lasīt vairāk >>>

„Zooexpo” iesaka:

23. un 24. martā

Starptautiskā mājdzīvnieku un zooindustrijas izstāde

8. un 9. jūnijā

Starptautiskā suņu izstāde
RĪKO: