Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs

Izstādes ziņas

 Astaiņi un ķepaiņi aicina uz izstādi “ZooExpo 2017”!

Jau 30. septembrī un 1. oktobrī Ķīpsalā notiks iemīļotā mājdzīvnieku un zooindustrijas izstāde “ZooExpo 2017”, kur būs dižciltīgi suņi un kaķi, mīlīgi garauši, draiskas kaziņas, poniji un daudz citu mīļdzīvnieku, kā arī aizraujoši šovi un atraktīvas šķirņu demonstrācijas. Daudz prieka garantēts!
Lasīt vairāk >>>

 Septembra beigās dzīvnieku mīļotājus ciemos gaida izstāde “ZooExpo 2017”!

30. septembrī un 1. oktobrī Ķīpsalā notiks lielākā un mīļākā mājdzīvnieku un zooindustrijas izstāde “ZooExpo 2017”, kur kuplā skaitā būs aplūkojami gan pasākuma galvenie varoņi – suņi un kaķi –, gan arī citi mājdzīvnieciņi.
Lasīt vairāk >>>


Dalībnieku ziņas

Royal Canin  jaunumi un draudzīgs piedāvājums pat divos stendos! 

ROYAL CANIN® izstādes apmeklētājus divos stendos priecēs ar draudzīgu cenu piedāvājumu kaķēnu uzturam, kā arī šķirnes kaķu un suņu uzturam.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas zīmolam "Vanilly" jaunums: kaķu nagu asināmais – guļvieta!

Starptautiskā mājdzīvnieku un zooindustrijas izstādē Zooekspo 2017, Latvijas zīmols Vanilly piedāvās savu produkciju Birma pets Shop&Grooming salon stendā. Apmēklētāji varēs iegadāties somas maziem suņiem un kaķiem, guļvietas, mājiņas, kā arī jaunums: kaķu nagu asināmo¬ – guļvietu!
Lasīt vairāk >>>

ZAZE stendā - Gada labākā rotaļļieta dzīvniekiem ASV - BUSTER ActivityMat

BUSTER Activity Mat ir inovatīva rotaļlieta suņiem, kas jau guvusi atzinību un novērtējumu starptautiskā mērogā. ActivityMat ļauj saimniekam rotaļīgā veidā interaktīvi strādāt ar suni, vienlaicīgi suni mentāli stimulējot un izaicinot.
Lasīt vairāk >>>

Apskati un izmēģini Nīnas Otosones (Nina Ottosson) attīstošās spēles!

Aicinām jūs un jūsu suni vai citu dzīvnieku uz mūsu stendu, kur varēsiet apskatīt un izmēģināt Nīnas Otosones attīstošās spēles un rotaļlietas, kas veidota ar mērķi izklaidējošā un pozitīvā veidā veicināt suņu garīgās aktivitātes, kā arī stiprinātu attiecības ar saimnieku.
Lasīt vairāk >>>

“Hairshop” piedāvā visu nepieciešamo mājas mīluļu kopšanai

Uzņēmums “Hairshop” izstādes “Zooexpo 2017” apmeklētājiem un dalībniekiem piedāvā profesionālos elektroinstrumentus Wahl, Moser, aksesuārus un visu nepieciešamo jūsu mīluļu kopšanai.
Lasīt vairāk >>>

Beaphar Latvia piedāvā!

Augsta produktu kvalitāte,vislabākās cenas, speciālistu konsultācijas, īpaši piedāvājumi, patīkama apkalpošana un daudz kas cits, tikai Beaphar Latvija stendā.
Lasīt vairāk >>>

MERADOG stendā iepazīsties ar jauno preci, iepērcies ar atlaidēm un uzzinātu par sadarbības iespējām!

MERA piedāvā suņiem holistiskas, visaptverošas, augstvērtīgas, sabalansētas un speciāli veidotas barības līnijas:
1. HIGH PREMIUM CARE līniju. Šīs līnijas receptes pielāgotas visa vecuma, šķirņu, lieluma un aktivitāšu suņiem.
2. HIGH PREMIUM PURE Sensitiv līniju – bezglutēna barības ar MONOproteīnu un MONOogļhidrātu rīsu vai kartupeli. Piemērota suņiem ar gastroloģiskām saslimšanām, ādas problēmām un dažādām alerģijām.
Lasīt vairāk >>>

“Veterinārā a. Aptieka” piedāvā visu Jūsu mīluļa labsajūtai!

Esiet laipni aicināti apmeklēt “Veterinārā a. Aptieka” stendu, kurā atradīsiet plašu mājdzīvnieku produktu klāstu - medicīnas preces, dzīvnieku profesionālo barību un specializēto papildbarību, kā arī dzīvnieku higiēnas un kopšanas līdzekļus. 
Lasīt vairāk >>>

SIA ”Dog Fan” piedāvās dažādus suvenīrus ar suņu attēliem, kā arī suņu izstāžu aksesuārus

Esiet laipni aicināti apmeklēt „Dog Fan” stendu, kur jūs atradīsiet dažādus suvenīrus un dāvanas ar suņu tematiku (figūriņas, magnētiņus, brošas, atslēgu piekariņus, krūzes u.c.), kā arī skaistas un noderīgas lietas izstāžu suņu īpašniekiem – ekskluzīvas somiņas gardumiem ar dažādu šķirņu suņu izšuvumu un numuru turētājus.
Lasīt vairāk >>>Suņu klubu ziņas

Klubs „Mans Draugs”

Klubs „Mans Draugs” ir sporta un apmācību klubs, kurš nodarbojas ar suņu apmācību adžiliti sporta veidā, kā arī obedience - paklausību. Jaunajiem suņiem ir iespēja iziet apmācības kursu "kucēnu skoliņā", kurā suņi apgūst sadzīvei un sportam nepieciešamās pamatiemaņas.
Lasīt vairāk >>>

Dienesta un Sporta Suņkopības Mācību centrs „Inter Sport Canis” 

Dienesta un Sporta Suņkopības Mācību centrs „Inter Sport Canis” ir plašākais LKF sporta klubs ar 20 gadu darba pieredzi un vērā ņemamiem biedru panākumiem suņu sporta pasaulē. Pie mums ikkatrs interesents ar savu suni, neatkarīgi no tā izcelsmes, izmēra un vecuma, var apgūt vispārējo paklausību, iziet apmācības kursu un kārtot BH (suns-kompanjons) eksāmenu.

Lasīt vairāk >>>

Latvijas Jorkšīras terjeru klubs

Mūsu klubs apvieno tikai Jorkšīras terjeru īpašniekus, tāpēc varam veltīt pietiekami daudz laika šķirnes attīstībai, sniegt padomus biedriem gan par šo sunīšu kopšanu, gan audzināšanu un skološanu.

Lasīt vairāk >>>

Latvijas Šveices kalnu suņu klubs

Latvijas Šveices kalnu suņu klubā lieliskā komandā ir apvienojušies trīs Šveices kalnu suņu šķirņu - Bernes ganu suņu, lielo Šveices ganu suņu un Entlebuhas ganu suņu– cilvēki ar saviem četrkājainajiem mīluļiem..

Lasīt vairāk >>>

Kinoloģiskais klubs „Rusguard”

Kinoloģiskais klubs „Rusguard” ir dibināts 2002. gada 30. augustā un ir pilntiesīgs Latvijas Kinoloģiskās Federācijas biedrs. Klubā ir pārstāvētas sekojošas šķirnes: Kaukāza aitu suņi, Vidusāzijas aitu suņi, Dienvidkrievijas aitu suņi, Melnie terjeri un Austrumeiropas aitu suņi.

Lasīt vairāk >>>

Latvijas kurtu un kursinga klubs

Mūsu klubs pārstāv visas vēju suņu šķirnes – ar īru vilku suni sākot un itāļu levreti beidzot. Šīs šķirnes savu nosaukumu ieguvušas vējam līdzīgā ātruma dēļ, tāpēc visā pasaulē ļoti populāras ir šo šķirņu suņu skriešanas sacensības, kurās piedalās arī mūsu kluba pārstāvji. Varbūt Tev tieši tā pietrūkst – treniņu svaigā gaisā, sacensību azarta, vērojot sava suņa skrējienu un daudz, daudz jaunu draugu kontaktu.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas molosu šķirņu audzētāju klubs

Mūsu klubā ir daudz ļoti interesantu un ne tik izplatītu, toties efektīgu un neatkārtojamu šķirņu. Ja Jūs dosieties pastaigā ar Bordo dogu, Hovavartu vai Korso suni, ticiet, neviens nepaliks vienaldzīgs! Esam Jūs ieinteresējuši? Gaidīsim Jūs izstādē Ķīpsalas hallē un arī klubā!
Lasīt vairāk >>>

Latvijas pekiniešu un japāņu hinu klubs

Senās Ķīnas un Japānas aristokrātija augstu vērtēja šo šķirņu suņus un līdz pat 19.gadsimtam neļāva izvest no valsts. Arī šodien gan pekinieši, gan japāņu hini ir salīdzinoši reti sastopami, taču tie, kuri iepazinuši sensitīvo, jauko japāņu hinu vai neatkarīgo, ar lauvas sirdi krūtīs pekinieti, paliek uzticīgi šķirnēm uz mūžu.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas Jorkšīras terjeru klubs

Mūsu klubs apvieno tikai Jorkšīras terjeru īpašniekus, tāpēc varam veltīt pietiekami daudz laika šķirnes attīstībai, sniegt padomus biedriem gan par šo sunīšu kopšanu, gan audzināšanu un skološanu. Mūsu šķirnes priekšrocība – mazais augums, dzīvesprieks un iespēja saimniekam post skaisto, zīdaino kažociņu, izmantojot gan sprādzītes, gan lentītes. Ja arī Tu gribi šādu sunīti, tad atnāc pie mums un mēs palīdzēsim Tev kādu izvēlēties!
Lasīt vairāk >>>

Nacionālais čau-čau un primitīvo suņu šķirņu klubs

Mēs apvienojam špicveidīgās šķirnes un tās, kuras vismazāk cilvēks mainījis gadu gaitā, kā akitas, šibas, bet viena no šķirnēm – basendži arī patlaban ir sastopama savvaļā Kongo upes apkārtnē Āfrikā. Mūsu suņi ir neatkārtojami ar savu raksturu, skaistuļi pēc izskata, bet gan akitām, gan čau čau nepieciešama nopietna audzināšana un stingras prasības.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas dekoratīvo suņu klubs

Mūsu klubā pārstāvētas rotaļu sunīšu šķirnes – mazas pēc auguma, daudzveidīgas pēc izskata, lieliski transportējamas gan pa sauszemi, gan gaisu. Līdzās populārākajām šķirnēm kā čivava, krievu tojs, mūsu klubā ir arī Kavaliera kinga čarlza spanieli, tauriņsunīši jeb papiloni, falēnes, dažādi bišoni.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas pūdeļu klubs

Lasīt vairāk >>>

Latvijas aitu un ganu suņu audzētāju klubs

Kā jau norāda nosaukums, mēs apvienojam suņu šķirnes, kuras radītas, lai palīdzētu cilvēkam viņa ikdienas gaitās noganīt mājlopus. Mums ir šķirnes katrai gaumei – gan augumā nelielie, bet garā brašie korgiji, gan cēlie kolliji, azartiskie un darboties gribošie Austrālijas aitu suņi, borderkolliji, gan sniegbaltie Šveices aitu suņi, dažādās beļģu suņu šķirnes: tervīrens, malinuā, grunendāls. Mūsu suņi ir strādnieciņi un prasa, lai kopā ar viņiem darbotos arī saimnieks, tā kā fiziskās aktivitātes suns Jums nodrošinās.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas dalmāciešu un dzinēju klubs

Gluži 101 dalmācietis mūsu klubā nav, bet pulciņš ir prāvs. Bez tam mums ir arī tāda šķirne kā Rodēzijas ridžbeks, ar kuru varat droši doties lauvu medībās, ja kāds lauva vēl Latvijā palicis, tomēr vieni no populārākajiem kluba suņiem ir bīgli – azartiski mednieki, kurus tikpat viegli pierunāt arī rotaļāties, skriet, apgūt dažādus trikus (ja saimniekam ir dzelzs pacietība).
Lasīt vairāk >>>

Talsu kinoloģiskais klubs

Tāpat kā citi reģionālie klubi, arī mūsu klubs ir gatavs ar prieku uzņemt ikvienu suņu īpašnieku savā pulkā. Lēnām arī Talsos parādās arvien jaunas šķirnes. Pateicoties mūsu kluba kinoloģei un suņu trenerei Ilzei kluba biedri ir aktīvi savu suņu skolotāji, tāpēc mūsu suņi prot gan klausīt savu saimnieku žestiem, balss pavēlēm, gan atrast noslēptus priekšmetus. Mūsu klubā darbojas gan bērni un pusaudži, gan seniori, visiem ir rokas jāpieliek, lai kluba darbs uz priekšu iet!
Lasīt vairāk >>>

Latvijas Vācu aitu suņu klubs

Tas ir VIŅŠ – komisārs REKSIS – uzmanīgs, paklausīgs, uzticīgs un drosmīgs, atstāj iespaidu, iedveš apbrīnu un cieņu pret sevi. Mierīgā situācijā – maigs, sevišķi pret bērniem, bez agresivitātes pret svešiem cilvēkiem un citiem dzīvniekiem, bet uzmanīgs un modrs, kad nepieciešams. Ja neesi vēl atradis savu šķirni un esi aktīva dzīvesveida piekritējs, nāc mūsu pulkā, un Tu atklāsi, cik daudzveidīgi var pavadīt laiku kopā ar suni.
Lasīt vairāk >>>

„Zooexpo” iesaka:

17. un 18. martā

Starptautiskā mājdzīvnieku un zooindustrijas izstāde

9. un 10. jūnijā

Starptautiskā suņu izstāde
RĪKO: