Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs

25. un 26. decembrī Ķīpsalas hallē notiks Rīgas
Ziemassvētku koncerts “Sudraba slidas”, kas veidots
pēc sirsnīgā Mērijas Meipsas-Dodžas Ziemassvētku
stāsta motīviem.

Biļetes

Ķīpsalas hallē,
Rīgā, Ķīpsalas ielā 8
vai
“Biļešu paradīzes” kasēs
www.bilesuparadize.lv
Tālrunis informācijai:
67067500

Koncertā piedalīsies:

Iemīļotie aktieri Dita Lūriņa, Juris Žagars, izcilais džeza mūziķis Daumants Kalniņš un latviešu estrādes leģenda Žoržs Siksna, vokālā grupa „Framest”, koris „Maska”, Emīla Dārziņa jauktais koris un orķestris „RĪGA” diriģenta Valda Butāna vadībā.


Koncertā skanēs:

Koncertā skanēs visiem labi zināmas un iemīļotas Ziemassvētku melodijas: “Let it Snow”, “Winter Wonderland”, “We Wish You a Merry Christmas”, “White Christmas”, Ainara Virgas dziesma “Eglīte”, Arvīda Žilinska “Svētki ledus pilī” vokālās grupas “Framest” izpildījumā, Raimonda Paula “Ziemeļblāzmas romance”, kā arī klasiskā mūzika – Džoakīno Rosīni uvertīra operai “Vilhelms Tells”, Ditas Lūriņas izpildījumā skanēs arī Džulio Kačīni “Ave Maria”, bet Žorža Siksnas interpretācijā – visā pasaulē daudz atskaņotais Sezāra Franka “Panis Angelicus”.


“Sudraba slidas”, Ziemassvētku stāsts:

„„Sudraba slidas” – šis brīnišķīgais stāsts jau vairākus gadsimtus apceļo pasauli un ir ļoti iemīļots daudzās pasaules valstīs. Šogad stāsts par sudraba slidām kā kāroto dāvanu Ziemassvētkos būs skatāms un arī klausāms Ķīpsalas hallē!”

Koncerta mākslinieciskā vadītāja Ilona Breģe

„Tā ir sava veida klasiska Ziemassvētku sajūta un asociācijas, ko cilvēki vēlas notvert katru gadu. Tās stundas, kad ieslīgsti šai stāstā, man ir kā atgriešanās bērnībā, kas saistās ar atmiņām par vecmammu, kas ved mani aiz rokas pa sniegotu taku uz baznīcu, kur zaļā milzu eglē deg baltas svecītes. Un, protams, par laiku, kad mēs, puikas, dienām varējām pavadīt laiku uz slidām vai slēpēm.”

Aktieris Juris Žagars


Koncertu veido:

Mākslinieciskā vadītāja – Ilona Breģe
Scenogrāfs – Artūrs Arnis
Kustību režija – Horeogrāfs – Alberts Kivlenieks,
Skaņu režisors – Andris Ūze.