Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
biletes
KONCERTĀ PIEDALĀS:

Dita Lūriņa
Viena no šarmantākajām latviešu aktrisēm un lieliskas balss īpašniece, kuras ikdienas gaitas ir saistītas ar Latvijas Nacionālo teātri.

Ingus Pētersons
Izcils un vienmēr mīlēts dziedātājs, kura balss tembrs silda klausītāju dvēseles, izpildot kā klasisko, tā populāro mūziku.

Kristīne Gailīte
Latvijas Nacionālās operas soliste ar brīnišķīgi dzidru balsi, Lielās mūzikas balvas laureāte, kuras sniegums novērtēts arī ar „Spēlmaņu nakts” un „Aldara” Gada balvu.

Ieva Sutugova
Daudzsološa, enerģiska un dzīvespriecīga jauna dziedātāja, daudzu muzikālo projektu dalībniece. Jaunākā loma – Staburadze – leģendārās rokoperas „Lāčplēsis” jauniestudējumā.

Daumants Kalniņš
Viens no spožākajiem džeza talantiem, atveidojis Lāčplēsi Z. Liepiņa un M. Zālītes rokoperas „Lāčplēsis” jauniestudējumā, arī Kvazimodo "Parīzes Dievmātes katedrālē" Latvijas Nacionālajā teātrī – par šo lomu "Spēlmaņu naktī" Daumants saņem Gada debijas balvu.

Foto : LETA
Rīgas Doma zēnu koris
Mūsu pasaulslavenais zēnu koris, kuru gaida koncertos visā Latvijā un pasaulē, Lielās mūzikas balvas ieguvējs.

Diriģents Mārtiņš Klišāns
Rīgas Doma zēnu kora diriģents un mākslinieciskais vadītājs, viens no ievērojamākajiem Latvijas diriģentiem.


Orķestris “RĪGA”
Lielisks gan džeza un klasiskās, gan arī 21. gs. mūzikas interprets, Lielās mūzikas balvas nominants. Orķestra sniegums novērtēts ar LTV1 Gada balvu kultūrā „Kilograms kultūras”.

Diriģents Mārtiņš Ozoliņš
Harismātisks Profesionālā pūtēju orķestra “RĪGA” mākslinieciskais vadītājs un galvenais diriģents, Latvijas Nacionālās operas diriģents.

KONCERTĀ SKANĒS:

Klasiskās mūzikas pērles – G. F. Hendeļa, A. Vivaldi un V. A. Mocarta brīnišķīgā mūzika, iemīļotas Ziemassvētku dziesmas „Cik koši svētku egle laistās”, „Priecīgi Ziemassvētki klāt!”, „Ak, eglīte”, „Klusa nakts, svēta nakts”, visskaistākās melodijas no pasaulslaveniem mūzikliem „Mūzikas skaņas”, „Operas spoks”, „Vestsaidas stāsts”, „Les Misérables”, kā arī R. Paula „Ziemeļblāzmas romance” un jaunākais Ziemassvētku hīts „God Bless Us Everyone”, ko iedziedājis Andrea Bočelli u. c.KONCERTA VEIDOTĀJI:

Ilona Breģe
Koncerta mākslinieciskā vadītāja, Lielās mūzikas balvas ieguvēja, komponiste, mūzikas producente, Profesionālā pūtēju orķestra “Rīga” direktore.

Artūrs Arnis
Koncerta scenogrāfs. Veidojis scenogrāfiju izrādēm Latvijas Nacionālajā teātrī, Rīgas Krievu teātrī, Dailes teātrī un citur.

ATBALSTA:


RĪKO:

BT1 Music rīkotās
IZRĀDES UN KONCERTI:

Mūzikls “Les Misérables”

Mūzikls “Vestsaidas stāsts”

Mūzikls “Mūzikas skaņas”

Lasīt vairāk >>

BIĻETES:

Ķīpsalas hallē, Rīgā, Ķīpsalas ielā 8 vai “Biļešu paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv
Tālrunis Informācijai:
67067500