Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
home huntfish boat moto LAT ENG RUS
Pirkt biļetes

Izstāde iesaka:

Partneri:

Nāc un piedalies atklātajās bodyART nodarbībās!

26. martā no plkst 11. līdz 13.00 Fitnesa dienās Ķīpsalā uz atklātajām bodyART® ENERGETIC, deepWORK® un bodyART STRETCH nodarbībām aicināts piedalīties ikviens interesents. Nodarbrības vadīs Latvijas bodyArt skolas treneri Anita Rezevskas un Zigmunds Āboliņa vadībā.

Pirms katras 30 minūšu garās praktiskās nodarbības notiks neliela prezentācija, kurā būs iespējams iegūt informāciju par katru konkrēto programmu. Lai piedalītos nodarbībās – jāņem līdzi sporta tērps.

Bet tagad iepazīsties ar daudzveidīgajām programmām!

bodyART® ENERGETIC
Holistiskā programma bodyART® ENERGETIC ir balstīta uz 5 Ķīnas tradicionālās medicīnas elementiem. Cilvēks tiek trenēts kā vienots ķermeņa, prāta un dvēseles kopums. Šī treniņa fokuss ir plūstošas kustības, ķermeņa muskulatūras stiepšana un relaksācija, kas uzlabo enerģiju plūsmu ķermenī. Regulāri trenējoties, ar šo unikālo vingrošanas sistēmu ir iespējams uzlabot savas ikdienas dzīves kvalitāti, organisma atjaunošanās spējas un garīgo līdzsvaru.

deepWORK®
Funkcionālā kardio treniņu programma deepWORK®, tāpat kā holistiskā nodarbība bodyART®, ir Roberta Štainbahera fukcionālo treniņu programmas, kas pasludinātas par pēdējo gadu Eiropas ?tnesa sensāciju. deepWORK® ir vienkāršs, atlētisks, bet, tai pašā laikā, grūts un unikāls – enerģijas pilns treniņš, kas izaicina ikvienu pārvarēt sava prāta uzstādītās izturības robežas, lai sasniegtu augstākus rezultātus. Treniņš balstās uz Iņ un Jan (Yin & Yang) līdzsvara likumiem, kā arī 5 dabas enerģijām no Tradicionālās Ķīnas medicīnas un apvieno sevī iedarbīgus spēka, lokanības, izturības, līdzsvara un elpošanas vingrinājumus. To ir grūti paskaidrot. Lai gūtu priekšstatu – JĀIZMĒĢINA!

bodyART STRETCH
Šī programma apvieno cilvēka ķermeni, prātu un dvēseli kā vienotu veselumu, piedāvājot īpašu pieredzi efektīvos elpošanas, līdzsvara un stiepšanās vingrinājumos. Tā atbrīvos muskuļus un prātu no uzkrātās spriedzes un nodrošinās līdzsvarotības sajūtu, sniedzot harmoniju ķermenim, prātam un dvēselei.

Nodarbības vadīs:
Zigmunds Āboliņš
Roberta Štainbahera starptautiskās bodyART skolas oficiālās filiāles skolas Latvijā - "Latvijas bodyART skola" mācībspēks un prezentētāj treneris.

Anita Rezevska
Roberta Štainbahera starptautiskās bodyART skolas oficiālās filiāles skolas Latvijā - "Latvijas bodyART skola" vadītāja, mācībspēks un prezentētāj trenere.

Papildus informacija:

www.bodyartschool.lv/lat