Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
home huntfish boat moto LAT ENG RUS
Pirkt biļetes

Izstāde iesaka:

Partneri:

Tūroperators „Happy Donkey Tours” piedāvā aktīvo atpūtu Itālijā.

„Happy Donkey Tours” ir ceļot mīlētāju kompānija, kura, pateicoties vairāk nekā 10 gadu darba pieredzei gan Latvijā, gan Itālijā, ir nolēmusi piedāvāt jaunus un vēl neatklātus galamērķus aktīvās atpūtas mīļotājiem. Profesionalitāte, pieredze un fakts, ka dzīvojam uz vietas Itālijā, mums ļauj piedāvāt kvalitatīvus, netradicionālus un drošus ceļojumus visā Itālijā, ar ko mēs atšķiramies no citiem ceļojumu operatoriem.

Lūk, daži no mūsu piedāvātajiem aktīvās atpūtas veidiem:

Trekings
No kurienes gan vēl labāk izbaudīt elpu aizraujošus skatus, ja ne no kāda kalna virsotnes! Trekinga mīļotajiem Itālijā iespēju netrūkst – eksperti var uzkāpt kādā augstā kalnā un izbaudīt asas izjūtas pa Via Ferrata, izmēģināt klinšu kāpšanu, iekarot kādu no ledājiem, atklāt autentiskus kalnu ciematiņus, nobaudīt sātīgos kalnu ēdienus. Vienkāršāku maršrutu mīļotāji var ar kājām apceļot un atklāt no pavisam jauna skatu punkta, piemēram, Elbas salu, Ligūrijas piekrasti vai Amalfi.

Trekings ar ēzeļiem, mūļiem un zirgiem
Šis savdabīgais aktīvās atpūtas veids ir īpaši piemērots ģimenēm ar bērniem: uzticamais, simpātiskais ēzelītis uz dažām dienām kļūs par bērnu labāko draugu, labprāt nesīs sagurušos mazos staigātājus un Jūsu mantas un ļaus Jums nesteidzīgi baudīt skaistās ainavas.
Savukārt, tiem, kuri meklē ko sarežģītāku un grūtāku, piemērots būs trekings ar mūļiem Umbrijas vai Abruco kalnos.

Velotūres
Šī ir iespēja lēnām, minot pedāļus, iepazīt kādu Itālijas reģionu, kārtīgi apskatīt pilsētas un mazus viduslaiku ciematiņus, pa velosipēdu takām uzbraukt kalnos un izbaudīt pasakainus skatus, aizklīst tālu prom no tūristu masām un ikdienas steigas, atklāt jaunas izjūtas un redzēt to, ko palaistu garām, ceļojot ar auto.

Ūdens aktivitātes
Ūdens aktivitāšu mīļotājiem Itālija ir īsta paradīze – sākot no tradicionālajiem sporta veidiem kā vindsērfings, burāšana, raftings vai kanjonings un beidzot ar šobrīd populāro airēšanos uz SUP dēļa vai pavisam jaunām aktivitātēm – swimtrekingu un jogu uz SUP dēļa. Visi sporta veidi ir piemēroti gan ekspertiem, gan iesācējiem.

Ja Jūs meklējat aktīvu, unikālu, netradicionālu atpūtu ārpus tūristu masām un vēlaties iepazīt īsto Itāliju, Happy Donkey Tours ir Jūsu rīcībā!

Vairāk informācijas meklējiet mūsu mājas lapā www.happydonkeytours.com