Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
home huntfish boat moto LAT ENG RUS
Pirkt biļetes

Izstāde iesaka:

Partneri:

Iepazīsties! SUP dēļi ar inovatīvie risinājumiem

SIA "Kolibri Grupa" izstādē „Atpūta un sports 2017” piedāvās iepazīties ar Red Paddle Co SUP dēļu un airu jauno kolekciju. Red Paddle Co ir viens no vadošajiem piepūšamo SUP dēļu zīmoliem pasaulē, kas pazīstams pateicoties kavlitātei un inovācijām. Aktīvs darbs pie inovācijām un to ieviešanas nodrošina, ka piepūšamie SUP dēļi kļuvuši ne vien ērti glabājami un transportējami, bet arī izturīgi, viegli un ātri.


Pirms izstādes jauno kolekciju var aplūkot elektroniski šeit: www.redpaddleco.com/lv/

Izstādes apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar produktu, kas guvis vairākas atzinības un balvas kā šīs sezonas inovatīvākais produkts atpūtai uz ūdens. Tas ir FUSION STEREOACTIVE ™ – pasaulē pirmais ūdensdrošais stereo mūzikas atskaņotājs. Tas ne vien ir ūdens drošs, bet arī negrimst. Pārdomāta stiprinājumu sistēma dod iespēju atskaņotāju droši pievienot ikvienam SUP dēlim, kajakam, kanoe, laivai vai džakuzi vannai.

Tāpat izstādes dalībnieki varēs apskatīt Ram Mount stiprinājumu sistēmu, kas ļauj ērti un droši ikvienam Red Paddle Co SUP dēlim pievienot GPS navigācijas iekārtas, tālruni, plaņšeti vai makšķeri.

Mūsu stendā pēdējo reizi pirms vasaras sezonas izstādes apmeklētāji par īpašām cenām varēs iegādāties vai pasūtīt izvēlēto SUP inventāru. Piedāvāsim arī draudzīgas cenas SUP-FIT vingrošnas nodarbībām ar Kasparu Zlidni, kas šosezon notiks vairākas reizes nedēļā laika posmā no maija līdz septembrim.

Vairāk: www.redpaddleco.com