Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
home huntfish boat moto LAT ENG RUS
Pirkt biļetes

Izstāde iesaka:

Partneri:

Izvēlies teleskopu zvaigžņu vērošanai vai mikroskopu pētniecībai!


Pirmo reizi Ķīpsalas izstādē ’’Atpūta un sports’’ būs iespējams apskatīt plašu optisko ierīču klāstu – teleskopus, tālskatus, mikroskopus, binokļus un citas vērošanas un pētniecības optiskās ierīces.


Lūkojoties caur optikas lēcām, mēs vienmēr sev cenšamies atklāt ko jaunu un nezināmu, kas atvērtu mums ceļu uz jaunām zināšanām un izpratni par pasauli, kas eksistē mums vis apkārt.

SkyHunters.lv uzdevums ir būt Jūsu visuzticamākajam pavadonim optikas pasaulē, palīdzēt spert pirmos soļus, garantēt viskvalitatīvākos ar jaunām tehnoloģijām apveltītos optiskos palīglīdzekļus, kas ļautu aizmirst par attālumu, kāds patiesībā Jūs šķir no aplūkojamā apbrīnas objekta.

Skyhunters.lv ir vienīgais oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs ’’Levenhuk’’ optisko ierīču ražotājam, kas ir viens no populārākajiem Eiropā un visā pasaulē.

SkyHunters.lv var piedāvāt teleskopus zvaigžņotām naktīm, tālskati novērojumiem dabā, binokli vērošanai un aktīvai atpūtai, kā arī mikroskopi pētniecībai, nakts redzamības ierīces, termo kameras un citas interesantas lietas.

Tas viss tiek piedāvāts tieši Jums pilnvērtīgākai atpūtai un pasaules izzināšanai.

Papildus informācija:

’’LEVENHUK BALTIC" SIA
Kr. Barona street 130/10,
Riga, LV-1012, Latvia
www.skyhunters.lv
www.skyhunters.eu
Mob.+371 22 060 139