Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
home huntfish boat moto LAT ENG RUS
Pirkt biļetes

Izstāde iesaka:

Partneri:

Iemūžini sportu, atpūtu un piedzīvojumus ar Sportakameras.lv.

Sportakameras.lv piedāvā sportistiem, līdzjutējiem, ceļotājiem, fotogrāfiem, filmētājiem un ikvienam aktīvam cilvēkam nepieciešamo aprīkojumu, lai iemūžinātu foto un video dažādas aktivitātes – sportu, ceļojumus, piedzīvojumus, atpūtu. Mēs esam daļa no profesionālās fototehnikas tirgotāja Master Foto, tāpēc piedāvājam pārbaudītas un kvalitatīvas kameras un aksesuārus.
 

Mūsu stendā būs apskatāmas jaunākās, jaudīgākās un modernākās sporta kameras – GoPro Hero 5 Black un Hero 5 Session, kas tirgū parādījās pagājušā gada beigās. Ar skārienjutīgo ekrānu aprīkotā Hero 5 Black ir ūdensdroša, uzņem līdz 4K video, augstas kvalitātes foto attēlus un dzidru audio. Kamerai ir iebūvēta attēla stabilizācija, lai ikviena nianse Jūsu piedzīvojumā būtu iemūžināta vislabākajā kvalitātē. Savukārt ar balsi vadāmā Hero 5 Session kamera ļaus visu iemūžināt vēl vienkāršāk. Būs apskatāms arī jaunais GoPro Karma stabilizators un citi papildu aksesuāri – stiprinājumi, baterijas, apgaismojums un citi.

Mūsdienās jau plašu popularitāti ieguvušie foto un video no gaisa nebūtu iespējami bez mūsu līdzdalības. Sportakameras.lv piedāvā populārākos attālināti vadāmos dronus ar kameru, kas ļauj iemūžināt dabu, apkārtni, notikumu kopskatus un neparastus rakursus tieši no notikuma vietas. Izstādē parādīsim gan populāro DJI Phantom 4 dronu, gan jauno DJI Mavic, kas apvieno izcilas kvalitātes kameru, stabilizāciju, vienkāršu vadāmību un mazu izmēru. DJI Mavic drons ir viegli paņemams līdzi jebkur, ērti un saprotami vadāms ikvienam un dod pārsteidzoši labu rezultātu.

Sportakameras.lv stendā varēsi apskatīties un iegādāties GoPro, DJI un citu pārbaudītu ražotāju produktus, kas Jums varētu noderēt sporta un atpūtas vērošanai un iemūžināšanai. Mūsu pārstāvji labprāt sniegs konsultācijas un palīdzēs izvēlēties piemērotāko tieši Jums.