Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
home huntfish boat moto LAT ENG RUS
Pirkt biļetes

Izstāde iesaka:

Partneri:

Ecofit.lv piedāvās MUTA dizaina sporta apģērbu un Cheeki nerūsējošā tērauda produktus par īpašām cenām

Ecofit.lv piedāvā tērauda bērnu pudeles, sporta pudeles, kafijas krūzes, termosus un daudz citu no vadošā Austrālijas uzņēmuma Cheeki, kas ražo produktus no nerūsējošā tērauda! Pārtikas tērauds ir pilnībā neitrāls materiāls, tādēļ tas neizdala ūdenī nekādas toksiskas un citas kaitīgas vielas, atšķirībā no plastmasas pārtikas tērauds nesatur A bisfenolu un ir noturīgs pret sīkiem bojājumiem. Tikai izstādes laikā trīs cenas: 10 EUR, 12 EUR un 15 EUR! Pasteidzies!

Vai tavs rīts sākas ar skrējienu pilsētas parkā? Saules sveicienu uz jogas paklājiņa? Varbūt ar intensīvu treniņu sporta zālē vai sapni par klinšainas virsotnes sasniegšanu? Neatkarīgi no tā, kādu sporta veidu izvēlies, MUTA dizaina sporta apģērbs Tevi iedvesmos aktīvi atpūsties svaigā gaisā un palīdzēs gūt dabas spēku sportojot pilsētā! Iegūsti jaunu enerģiju savu mērķu sasniegšanai ar MUTA sporta legingiem, kas izstādē pieejami par īpašu cenu – 20 % atlaidi! Esi aktīvs!

Lielākā EU sporta zīmolu produkcijas izpārdošana (Spokey (Polija), Hudora (Vācija), Sportbay (Nīderlande). Akupunktūras paklāji, fitnesa lentes, stepperi, universālie smaguma atsvari, u.c. ar atlaidēm līdz pat 40%.