Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
home huntfish boat moto LAT ENG RUS
Pirkt biļetes

Izstāde iesaka:

Partneri:

Izstādes ziņas

[31.03.2017.] Aktīvās atpūtas izstādes pulcēja vairāk nekā 22 tūkstošus apmeklētāju!

26. martā Ķīpsalā veiksmīgi noslēdzās izstādes “Atpūta un sports 2017”, “Medības un makšķerēšana 2017”, “Motocikls 2017” un “Baltic Boat Show 2017”, kur iepazīt karstākos sezonas jaunumus, veikt pasūtījumus un pirkumus, vērot un piedalīties dažādās sportiskās aktivitātēs bija ieradušies 22 234 interesenti!
Lasīt vairāk >>>

[22.03.2017.] Seši karstākie jaunumi aktīvās atpūtas cienītājiem!

Jau piektdien, 24. martā, Ķīpsalā durvis vērs četras izstādes „Atpūta un sports 2017”, „Medības un makšķerēšana 2017”, „Motocikls 2017” un „Baltic Boat Show 2017”, kas piedāvās dažādas preces atpūtai, sportam un tūrismam. Lai neapmaldītos plašajā piedāvājumā, lūk, seši jaunumi, ko nepalaid garām!
Lasīt vairāk >>>

[20.03.2017.] Fitnesa dienās Ķīpsalā uzzini, izmēģini, iedvesmojies!

Jau 25. un 26. martā līdztekus izstādes „Atpūta un sports” ekspozīcijai pirmo reizi norisināsies Fitnesa dienas Ķīpsalā. To laikā notiks atklātās lekcijas un dažādas fitnesa nodarbības kā iesācējiem, tā arī pieredzējušiem sportistiem.
Lasīt vairāk >>>

[16.03.2017.] Ķīpsalā aplūko Latvijā radītu ekskluzīvu dizaina motociklu!

No 24. līdz 26. martam izstādē „Atpūta un sports 2017” Ķīpsalā līdzās motocikliem, kvadricikliem, laivām, jahtām un velosipēdiem varēs aplūkot arī Latvijā radītu ekskluzīvu dizaina motociklu „Night Nomad”. Šis eksemplārs lieliski iederētos pat Discovery Channel tūninga raidījumos!
Lasīt vairāk >>>

[09.03.2017.] Aktīvās atpūtas un sporta izstādes Ķīpsalā iestartēs pavasari!

No 24. līdz 26. martam ar aktīvās atpūtas un sporta izstādēm „Atpūta un sports 2017”, „Medības un makšķerēšana 2017”, „Motocikls 2017” un „Baltic Boat Show 2017” Ķīpsalā tiks iestartēts pavasaris! Velosipēdi, motocikli, jahtas, laivas, preces sportam un tūrismam, makšķernieku un mednieku piederumi – teju viss, lai sagatavotos gada siltākajai sezonai!
Lasīt vairāk >>>

[09.03.2017.] Sporta skolotājus un trenerus aicina uz konferenci “Sports un bērnu un jauniešu veselība”

24. martā no plkst. 13.00 izstādē “Atpūta un sports 2017” notiks konference “Sports un bērnu un jauniešu veselība”, uz kuru ir aicināti sporta skolotāji un bērnu un jauniešu treneri. Konferenci rīko Latvijas Ārstu biedrība, Latvijas Sporta federāciju padome un Sporta izglītības aģentūra.
Lasīt vairāk >>>

[20.02.2017.] Martā Ķīpsalā notiks četras aktīvās atpūtas un sporta izstādes

No 24. līdz 26. martam ar aktīvās atpūtas un sporta izstādēm „Atpūta un sports 2017”, „Medības un makšķerēšana 2017”, „Motocikls 2017” un „Baltic Boat Show 2017” Ķīpsalā tiks iestartēts pavasaris! Trīs dienas pasākums pulcēs vairāk nekā 22 tūkstošus interesentu – sportistus, ceļotājus, atpūtniekus, makšķerniekus, medniekus, motociklistus, visdažādākā ūdenstransporta cienītājus un ekstrēmās atpūtas piekritējus.
Lasīt vairāk >>>Dalībnieku ziņas

ISOSTAR piedāvājums izstādes apmeklētājiem

Izstādē Atpūta un sports 2017 aicinam apmeklēt sporta uztura pamatlicēja ISOSTAR ekspozīciju, lai uzzinātu par jaunumiem, nogaršotu, iegādātos produkciju par pievilcīgām cenām un iegūtu balvas. Esam atvērti sadarbībai ar sportistiem un komandām.
Lasīt vairāk >>>

Izmēģināt sporta kluba „Atlētika” fitnesa programmu!

No 13.00 interesenti ir aicināti izmēģināt sporta kluba „Atlētika” fitnesa programmu, piedalīties PLANK CHALLENGE individuālajās sacensībās un saņemt treneru konsultācijas. Ņem līdzi sporta tērpu un apavus – izbaudīsim ZUMBU, TABATU, PLANK, ROLL RELAX kopā!
Lasīt vairāk >>>

SUP Adventures īpašais piedāvājums izstādes apmeklētājiem

Lielajiem un mazajiem, iesācējiem un prasmīgajiem. Nemiera gariem un tiem kuri bauda. Vientuļajiem un tiem kuri baros. Privātajiem un tiem kuri kā uzņēmumi. SUP Adventures ir atvērts ikvienam, kam ir kāre pēc piedzīvojumiem uz SUP dēļa.
Lasīt vairāk >>>

Nāc un piedalies atklātajās bodyART nodarbībās!

26. martā no plkst 11. līdz 13.00 Fitnesa dienās Ķīpsalā uz atklātajām bodyART® ENERGETIC, deepWORK® un bodyART STRETCH nodarbībām aicināts piedalīties ikviens interesents. Nodarbrības vadīs Latvijas bodyArt skolas treneri Anita Rezevskas un Zigmunds Āboliņa vadībā.
Lasīt vairāk >>>

Pasaules Optika Sport piedāvā augstākās kvalitātes brilles sportam

Pārsteidzoši, bet šobrīd Latvijā un arī visā Baltijā ir tikai viens specializēts sporta optikas veikals - Pasaules Optika Sport, kas atrodas i/c Olimpia Āzenes ielā 5.
Pasaules Optika Sport piedāvā ne tikai saulesbrilles, bet arī brilles ar redzes korekciju sportistiem un aktīvās atpūtas mīļotājiem, kā arī bērniem. Kopš februāra salona piedāvājumu papildinājušas arī aizsargbrilles šaušanas sportam. Šaušanai paredzēto briļļu forma bieži vien tiek izstrādata ar īpaši elastīgām enģēm, kas ļauj ietvaram locīties nesalūztot, ja rodas trieciens.
Lasīt vairāk >>>

Tūroperators „Happy Donkey Tours” piedāvā aktīvo atpūtu Itālijā.

„Happy Donkey Tours” ir ceļot mīlētāju kompānija, kura, pateicoties vairāk nekā 10 gadu darba pieredzei gan Latvijā, gan Itālijā, ir nolēmusi piedāvāt jaunus un vēl neatklātus galamērķus aktīvās atpūtas mīļotājiem. Profesionalitāte, pieredze un fakts, ka dzīvojam uz vietas Itālijā, mums ļauj piedāvāt kvalitatīvus, netradicionālus un drošus ceļojumus visā Itālijā, ar ko mēs atšķiramies no citiem ceļojumu operatoriem.
Lasīt vairāk >>>

„Poligons #1” piedāvās spēlēt lāzertagu!

Izstādes „Atpūta un sports 2017” apmeklētājiem būs iespēja uzspēlēt lāzertagu, pārbaudīt savu taktiku, saņemt sīkāku informāciju par spēli, kā arī iegūt atlaižu kuponus. Lāzertags ir lieliska atpūta visai ģimenei, draugu lokā un sportiska atpūta bērniem svaigā gaisā! Rīkojam arī dzimšanas dienas! Nāc un uzzini!
Lasīt vairāk >>>

NTG “Atpūta un Sports 2017” izstādē piedāvās iepazīties ar plašāko akumulatoru, bateriju un lādētāju sortimentu

NTG arī šogad piedalīsies izstādē “Atpūta un Sports 2017”, piedāvājot apmeklētājiem plašu akumulatoru un uzlādes ierīču klāstu, ko novērtējuši gan profesionāļi, gan ikdienas lietotāji. NTG stendā būs iespējams apskatīt un izmēģināt gan pašus populārākos produktus, gan jaunumus, gan eksotiku – tostarp, SkyRC lādētājus.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas kompānija uzsāk unikālu velosipēdu slēdzeņu tirdzniecību

Kompānija „AM Locks” ir priecīgi paziņot par unikālās velosipēda slēdzenes tirdzniecības uzsākšanu. Jaunā veloslēdzene, kura nosaukta par S-lock, apvieno augsto mehānisko izturību, ko nodrošina U-tipa saslēdzēji ar atjautīgu papildinājumu. S-lock slēdzene zem spiediena pildīta ar šķidru, smakojošu vielu koncentrātu – vecas olas, puvuši sīpoli un fekālijas. Salīdzinot ar standarta U veida slēdzenēm S-lock ir par 50 % vieglāka. Zaglis laužot slēdzeni tiks apšļākts ar smirdīgās vielas maisījumu, radot nepanesamu diskomfortu, tādejādi atturot zagli no zādzības.
Lasīt vairāk >>>

Iepazīsties! SUP dēļi ar inovatīvie risinājumiem

SIA "Kolibri Grupa" izstādē „Atpūta un sports 2017” piedāvās iepazīties ar Red Paddle Co SUP dēļu un airu jauno kolekciju. Red Paddle Co ir viens no vadošajiem piepūšamo SUP dēļu zīmoliem pasaulē, kas pazīstams pateicoties kavlitātei un inovācijām. Aktīvs darbs pie inovācijām un to ieviešanas nodrošina, ka piepūšamie SUP dēļi kļuvuši ne vien ērti glabājami un transportējami, bet arī izturīgi, viegli un ātri.
Lasīt vairāk >>>

Iepazīsties ar SmartRobby elektroskūteriem un balansa dēļiem!

SmartRobby ir Latvijā radīts zīmols, kas specializējas robotizētajā tehnikā, kas paredzēta gan ikdienas darbu atvieglošanai, gan izklaidei. Izstādes „atpūta un sports 2017” laikā SmartRobby stendā, piedāvāsim Jums iespēju iepazīties klātienē ar elektroskūteriem un balansa dēļiem, saņemt kvalitatīvu konsultāciju, iespēju veikt testa braucienu un protams, saņemt atlaidi pirkumam.
Lasīt vairāk >>>

Uzzini visu par Latvijas kempingiem un rezervē atpūtas pakalpojumus izdevīgāk!

Latvijas Kempingu asociācija izstādē piedāvās visplašāko informatīvo materiālu klāstu par kvalitatīvas atpūtas iespējām Latvijā un Baltijā: 2017. gada Baltijas kempingu karti, jaunas velokartes un citu noderīgu informāciju. Visforšāko atpūtas kompleksu vadītājus varēs sastapt uz vietas stendā un patīkamā gaisotnē rezervēt atpūtas pakalpojumus pavasarim/vasarai par izdevīgākiem nosacījumiem nekā ikdienā. Atpūta dabā - Latvijas labākajos kempingos!
Lasīt vairāk >>>

Uzzini visu par Dion uztura bagātinātājiem un iegādājies tos par lieliskām cenām! 

Izstādē „ ATPŪTA UN SPORTS 2017” ikviens interesents varēs ne vien iegūt plašu informāciju par Dion uztura bagātinātājiem, bet arī tos iegādāties ar 50% atlaidi!
Lasīt vairāk >>>

Izvēlies teleskopu zvaigžņu vērošanai vai mikroskopu pētniecībai!


Pirmo reizi Ķīpsalas izstādē ’’Atpūta un sports’’ būs iespējams apskatīt plašu optisko ierīču klāstu – teleskopus, tālskatus, mikroskopus, binokļus un citas vērošanas un pētniecības optiskās ierīces.
Lasīt vairāk >>>

Sportland piedāvās Helly Hansen apģērbus un apavus, Bottecchia un Esperia velosipēdus, K2 skrituļslidas u.c.

Ar vadošo burāšanas zīmolu Helly Hansen un Bottecchia Tavai piedzīvojumu kārei robežu nebūs. Izstādē “Atpūta un Sports” @Sportland piedāvā jaunās kolekcijas Helly Hansen apģērbus un apavus, plašu Bottecchia un Esperia velosipēdu klāstu, K2 skrituļslidu modeļus un, lonboardu un penny bordu cienītājiem, ekskluzīvus piedāvājumus no Moui & Sons. Atlaides līdz pat -50%!
Lasīt vairāk >>>

Iemūžini sportu, atpūtu un piedzīvojumus ar Sportakameras.lv.

Sportakameras.lv piedāvā sportistiem, līdzjutējiem, ceļotājiem, fotogrāfiem, filmētājiem un ikvienam aktīvam cilvēkam nepieciešamo aprīkojumu, lai iemūžinātu foto un video dažādas aktivitātes – sportu, ceļojumus, piedzīvojumus, atpūtu. Mēs esam daļa no profesionālās fototehnikas tirgotāja Master Foto, tāpēc piedāvājam pārbaudītas un kvalitatīvas kameras un aksesuārus.
Lasīt vairāk >>>

Spēcīgi pasākumi izstādē “Atpūta un Sports 2017”!

No 24. līdz 26. martam, katru dienu norisināsies dažādi spēka sporta notikumi Biedrības “Spēka Pasaule” stendā. 24. martā, piektdien no rīta Latvijas Neredzīgo sporta savienība pierādīs, ka nekas nav šķērslis sportam – Ķīpsalas hallē dimdēs stieņa dziesma – Latvijas spēcīgākie vājredzīgie un aklie sportisti sacentīsies LNSS Latvijas Čempionātā klasiskajā spēka trīscīņā. Pēc viņiem, pēc 17:00 būs tanec.lv hip-hop deju sacensības!
Lasīt vairāk >>>

Nosauc paroli un saņem bonusa atlaidi, piedāvā Karšu veikals Jāņa sēta!

Mūsu stendā Nr. J1, halles Nr.1 Tevi sagaidīs kartes, ceļveži un visa veida ceļojumu literatūra no visas pasaules par īpašām cenām. Nosauc paroli: Elizabetes iela 85 A, kas ir mūsu veikala jaunā adrese,  un saņem bonusa atlaidi vēl 10% apmērā!!!
Lasīt vairāk >>>

Ecofit.lv piedāvās MUTA dizaina sporta apģērbu un Cheeki nerūsējošā tērauda produktus par īpašām cenām

Ecofit.lv piedāvā tērauda bērnu pudeles, sporta pudeles, kafijas krūzes, termosus un daudz citu no vadošā Austrālijas uzņēmuma Cheeki, kas ražo produktus no nerūsējošā tērauda! Pārtikas tērauds ir pilnībā neitrāls materiāls, tādēļ tas neizdala ūdenī nekādas toksiskas un citas kaitīgas vielas, atšķirībā no plastmasas pārtikas tērauds nesatur A bisfenolu un ir noturīgs pret sīkiem bojājumiem. Tikai izstādes laikā trīs cenas: 10 EUR, 12 EUR un 15 EUR! Pasteidzies!
Lasīt vairāk >>>

Izmēģini ātrāko rakešu sporta veidu pasaulē – krosmintonu!

Speedminton Latvija stendā būs lieliska iespēja iepazīties ar jaunāko Speedminton inventāru, kā arī pašiem to izmēģināt.
Lasīt vairāk >>>

Iepazīsties ar Vācijā ražotām stikla verandām un paviljoniem

Izstādes „Atpūta un sports 2017” laikā apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar jauniem Vācijā ražotiem produktiem – stikla verandām, paviljoniem, nojumēm, terasēm, kuru ražošanā izmantoti inovatīvi tehnoloģiskie un dizaina risinājumi, jauni materiāli. Mūsu piedāvātie produkti ir lielisks risinājums komforta, labsajūtas mierīgas atpūtas cienītājiem, kā arī iespēja baudīt laiku kopā ar ģimeni vai draugiem mājīgā gaisotnē, neatkarīgi no laikapstākļiem aiz loga. Šo verandu un paviljonu priekšrocība ir to daudzfunkcionalitāte, materiālu kvalitāte, dizains, individuāla pieeja, risinājumi atbilstoši katra klienta vēlmēm un iespējām.
Lasīt vairāk >>>