egoPERFECTUS - vasaras nometnes Lielbritānijā, ASV, Kanādā, Vācija, Spānijā, Francijā un citās valstīs!


Nāciet uz egoPERFECTUS stendu B12/C11 izstādes SKOLA 2019 laikā un atrodiet savu vasaras nometni ārzemēs!

Uzskatām, ka vislabākā izvēle ir tādas valodu nometnes ārzemēs, kurās iespējams ne tikai apgūt izvēlēto svešvalodu, bet arī pilnveidot dažādas jauniešu spējas un vaļaspriekus, paplašināt interešu loku un attīstīt nozīmīgas personiskās īpašības. Tāpēc savā sarakstā esam iekļāvuši visaugstākās kvalitātes specializētās bērnu un pusaudžu valodu nometnes Eiropā, ASV, Kanādā, Austrālijā un citās valstīs. Šajās nometnēs bērni var apgūt un uzlabot izvēlēto svešvalodu, kā arī iegūt jaunas vai uzlabot jau esošās iemaņas sportā, mākslā, fotografēšanā, aktiermeistarībā, mūzikā, dejās, u.c.

Kāpēc izvēlēties vasaras nometni kopā ar egoPERFECTUS?
Valodu nometnes ārzemēs tiek piedāvātas ļoti plašā klāstā. Kā izvēlēties piemērotāko? Tikai precīzi noskaidrojot gan vecāku, gan skolēnu vajadzības, iespējams izprast galvenos nometnes izvēles motīvus un piemeklēt atbilstošāko skolēna unikālajām īpašībām. Šādas valodu nometnes palīdzēs attīstīt jaunieša talantus un paplašināt kultūras redzesloku, kā arī veicinās vispusīgu personības attīstību.

Mēs piedāvājam vasaras nometnes dažādās valstīs bērniem un pusaudžiem vecumā no 7 līdz 19 gadiem. Kādas nometnes pastāv izvēlei?
• SUMMER UNIVERSITIES (13-18 gadi)
• ACADEMIC SUMMER SCHOOLS (7-18 gadi)
• SUMMER LANGUAGE CAMPS (7-19 gadi)
• LANGUAGE + HOBBY (9-19 gadi)
• IMMERSION PROGRAMMES (8-18 gadi)

Atnāciet uz egoPERFECTUS stendu B12/C11, aprunājaties no mūsu konsultanta, saņemiet vasaras nometņu katalogu un sāciet plānot neaizmirstāmo vasaras piedzīvojumu!

Vairāk informācijas uzziniet egoPERFECTUS mājaslapā un sekojot egoPERFECTUS sociāliem tīkliem Facebook (egoPERFECTUSLatvia) un Instagram (@egoperfectus_latvia)!


Sazinieties ar mums arī e-pastā info@egoperfectus.lv vai zvanot uz +371 67334428.

egoPERFECTUS – Individual Excellence!