egoPERFECTUS – plaša mācību programmu izvēle ārzemju skolās un koledžās vidusskolēniem!


Nāciet uz egoPERFECTUS stendu B12/C11 izstādes SKOLA 2019 laikā un uzziniet par iespējām mācīties labākajās ārzemju skolās un koledžās!

egoPERFECTUS piedāvā skolēniem un viņu vecākiem plašu mācību programmu klāstu ārzemju skolās un koledžās. Mēs profesionāli palīdzēsim jums iepazīties ar dažādām izglītības sistēmām ārzemēs un attiecīgās valsts īpatnībām, piemeklēsim skolas un mācību programmas ārzemēs, kas visprecīzāk atbildīs jūsu iecerēm, kā arī palīdzēsim ar visu iestāšanās procesu un atbalstīsim jūsu bērnu visā viņa mācību laikā ārzemēs.

egoPERFECTUS strādā ar ļoti daudzām skolām un koledžām ārvalstīs. Mūsu piedāvājumā ir tādas valstis, kā Lielbritānija, Īrija, Francija, Vācija, Šveice, Spānija, Itālija, Portugāle, Dānija, Čehija, Japāna, Ķīna, ASV, Kanāda, Austrālija, Jaunzēlande, Arābu Emirāti, Kipra, Nīderlande, Austrija. Starp mācību iestādēm ir labākās privātskolas un valsts skolas skolēniem no 7 līdz 19 gadiem ar dzīvošanu skolas rezidencēs vai viesģimenēs.

Vidējā izglītība un pamatizglītība ārzemēs ir iespēja skolēniem iegūt augstas kvalitātes pamatizglītību vai vidējo izglītību un attīstīt savas spējas izvēlētajā jomā. Ārvalstīs iegūtai skolas vecuma izglītībai ir vairākas priekšrocības, bet viens no svarīgākajiem aspektiem ir tas, ka ārvalstu izglītības sistēmas veidojušās desmitu vai pat vairāku simtu gadu garumā, līdz ar to tās raksturo stabilitāte un spēcīgas tradīcijas. Pamatizglītība un vidējā izglītība ārzemēs ir kvalitatīva, tajā teorija nav iedomājama bez prakses, katram skolēnam tiek veltīta individuāla uzmanība, turklāt jauniešiem tiek piedāvāts ļoti plašs interesantu ārpusskolas aktivitāšu klāsts.

Apmaiņas programmas ārzemēs tiek piedāvātas vidējās izglītības ārzemēs ietvaros un ir lieliski piemērotas tiem, kuri vēlas uzlabot savas svešvalodu zināšanas, labāk iepazīt izvēlēto valsti, mācoties tās vidusskolā vienu trimestri, semestri vai visu akadēmisko gadu. Apmaiņas programmas ārzemēs sniedz lieliskus apstākļus izvēlētās svešvalodas zināšanu padziļināšanai, ļauj iepazīt jaunu valsti un tās kultūru, turklāt tā ir lieliska izdevība attīstīt patstāvību un atrast jaunus vaļaspriekus.

Atnāciet uz egoPERFECTUS stendu B12/C11, aprunājieties ar mūsu profesionālajiem konsultantiem un sāciet plānot veiksmīgu nākotni savam bērnam!

Vairāk informācijas variet uzzināt egoPERFECTUS mājaslapā un sekojot egoPERFECTUS sociālajos tīklos Facebook (egoPERFECTUSLatvia) un Instagram (@egoperfectus_latvia)!

Sazinieties ar mums arī e-pastā info@egoperfectus.lv vai zvanot uz +371 67334428.

egoPERFECTUS – Individual Excellence!