Uzzini par Camp America un Au Pair in America jauniešu apmaiņas programmām


Izstādē "Skola 2019" piedalās ,,Work&Travel”, kā misija ir piedāvāt kvalitatīvas apmaiņas programmas jauniešiem, strādājot ar labākajiem sadarbības partneriem visā pasaulē. Divas no izcilākajām programmām ko ,,Work&Travel” piedāvā ir Camp America un Au Pair in America.


Au Pair in America
programma ir aktīva kopš 1986.gada un sniedz jauniešiem nenovērtējamu dzīves pieredzi, iespēju iegūt jaunus draugus no visas pasaules, apgūt kursus kādā no Amerikas universitātēm un iepazīt Ameriku un tās kultūru. Šī programma ir lieliska iespēja, lai nostiprinātu arī angļu valodas zināšanas, apceļotu ASV un piepildītu kādu sen lolotu sapni. Šobrīd programmas maksa ir samazināta, bet nāc un iegūsti vairāk informācijas ,,Work&Travel” stendā! 

Viena no pieprasītākajām vasarām programmām Amerikā ir Camp America, kas Latvijā ir pieejama salīdzinoši nesen. Daudziem zināms, ka nometnes Amerikā ir nozīmīga amerikāņu kultūras sastāvdaļa. Un arī Tev ir iespēja būt daļai no nometnes, jo tiek piesaistīti jauniešu no visas pasaules. Piedāvājam iespēju pavadīt neatkārtojamu vasaru kādā no vasaras nometnēm Amerikā. Iegūsti iespēju nopelnīt, nometnes noslēgumā doties kādā ceļojumā un Tev nav jāuztraucas par dzīvesvietu vai ēdināšanu, jo to visu nodrošina nometnes kā arī apdrošināšanu. Nāc un uzzini vairāk ,,Work&Travel”  stendā!


www.workandtravel.ee