AFS LATVIJA piedāvā jaunumu vidusskolēniem – īsās vasaras programmas Eiropā!JAUNUMS!
Starpkultūru izglītības programmu organizācija “AFS Latvija” šogad pirmo reizi vidusskolēniem piedāvā īsās vasaras programmas Eiropas valstīs – Spānijā, Vācijā, Itālijā, Īrijā, Dānijā un Ungārijā. Izstādes SKOLA 2019 apmeklētājiem būs iespēja izvēlēties kādu no 8 dažādām programmām 6 Eiropas valstīs un šovasar 2 līdz 4 nedēļu garumā intensīvi mācīties valodas, izzināt citu valstu kultūru vai apgūt populāro STEM kursu (jeb tā saukto zinātne + tehnoloģijas + inženierija + matemātika). Plašāka informācija pieejama te vai https://afs.lv/study-abroad/ (izvēloties programmu ilgumu 2-4 nedēļas).

LEKCIJA
Piektdien, 1.martā plkst. 12:30 “AFS Latvija” Starpkultūru izglītības un skolu attiecību koordinatore Silva Vikmane vadīs lekciju “Apmaiņas programmas vidusskolēniem ārvalstīs un brīvprātīgā darba iespējas Latvijā” – atnāc, ja Tevi interesē kļūt par brīvprātīgo un atvērt durvis uz pasauli un citām kultūrām!

VIDUSSKOLAS PROGRAMMAS VIDUSSKOLĒNIEM
Vidusskolēn, jau šoruden Tu vari iegūt neaizmirstamu pieredzi, uzsākot mācības vidusskolā savā sapņu valstī. Dodies mācīties uz kādu no Eiropas, Amerikas vai Āzijas valstīm, pavadot tur trimestri, semestri vai visu mācību gadu – ieliec pamatu savai nākotnei!

“AFS Latvija” piedāvā starptautiskas apmaiņas programmas skolēniem vecumā no 15 līdz 18 gadiem šādās valstīs:

ASV - semestris vai gads - pieteikumus gaidām līdz 1.martam;
Šveice / franču un vācu daļa - gads - līdz 20.februārim;
Francija – semestris – līdz 15.martam;
Somija – semestris – līdz 1.martam;
Beļģija / franču un flāmu daļa – trimestris vai gads – līdz 1.martam;
Itālija – gads – līdz 15.martam;
Dānija – gads – līdz 1.martam.

Pieteikumu aizpildi AFS mājaslapā - https://afs.lv/inquiry-form/

Varbūt Tevi interesē Panama, Honkonga, Taizeme, Ungārija, Kanāda, Filipīnas vai cita valsts? Apskaties AFS piedāvājumu https://afs.lv/study-abroad/.

„AFS Latvija” ir bezpeļņas brīvprātīgo organizācija, kas nodrošina starpkultūru mācīšanās iespējas vidusskolēniem vairāk nekā 50 valstīs. Tā pārstāv starptautisko asociāciju „AFS Intercultural Programs”. Organizācija darbību Latvijā uzsāka 1990.gadā. Vairāk nekā 25 gadu laikā ar organizācijas palīdzību mācību apmaiņas programmās uz ārvalstīm devušies vairāk nekā 640 vidusskolēnu, savukārt Latvijā no citām valstīm uzņemti ap 860 jauniešu. AFS vispasaules tīklā ir vairāk nekā 60 partnervalstu.


Papildu informācija:
„AFS Latvija” Starpkultūru programmas
Tālrunis: 67280646
E-pasts: info.latvija@afs.org
Mājaslapa: www.afs.lv