Bērnu nometnes ārzemēs ar IH Rīga-Satva


Vasara – tā ir jauna lappuse jūsu bērna veiksmes veidošanā. Kopā ar mums bērni ceļo, pēta, rada, trenējas runāt svešvalodā, attīsta patstāvīgumu un dažādus talantus.


IH Riga-Satva izstādē "SKOLA 2019" piedāvā grupu braucienus uz labākajām Grieķijas, Anglijas un Īrijas vasaras nometnēm bērniem vecumā no 9 līdz 17 gadiem.
Jau vairākus gadus aicinām bērnus uz starptautisko bērnu nometni EllinCamp Grieķijā. Pateicoties sporta, izklaides un mācību programmas kombinācijai, skolēni pilnveido savas saziņas iemaņas ar vienaudžiem no dažādām valstīm un mācās angļu valodu.

Pats ātrākais un vienkāršākais veids apgūt valodu – mācies to valstī, kur šajā valodā runā. Aicinām pavadīt vasaru īstenā angļu garā un piedāvājam grupas braucienus uz labākajām koledžām Anglijā un Īrijā - Clifton, Brooke, ISC un IH-Dublin! Maksimāla angļu valodas lietošana ikdienā – vasaras skolas mācību programmas pamats. Lai bērna brauciens izdotos lieliski, intensīva valodas apguve tiek apvienota ar aizraujošām un jautrām nodarbēm un ekskursijām
International House Riga-Satva

Rīga: A. Kalniņa iela 1A
Tālr.: 2 5757723, www.ihriga.lv (https://www.ihriga.lv/lv/arzemju-programmas)