Iepazīsties ar vadošās ārzemju izglītības aģentūras Latvijā “Meridian Group” piedāvājumu


MERIDIAN GROUP ir vadošā aģentūra Latvijā starptautiskās izglītības jomā ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi izglītības pakalpojumu sniegšanā. Gadu gaitā tūkstošiem dažāda vecuma cilvēku ir izmantojuši mūsu pakalpojumus un devušies mācīties uz Lielbritāniju, Vāciju, Itāliju, Franciju, Šveici, Spāniju, Austriju, ASV, Kanādu, Austrāliju, Jaunzēlandi, Ķīnu, Japānu un citām valstīm.

Izstādē "Skola" mēs piedāvāsim vispopulārākās mācību programmas - braucienus ar svešvalodu apguvi un aktīvu atpūtu skolas vecuma bērniem, studentiem un pieaugušajiem ārzemēs. Sevišķi iecienīti grupu braucienu galamērķi ir Lielbritānija un Malta. Jau otro reizi Latvijā MERIDIAN GROUP rīko grupu braucienus uz Ņujorku (ASV) un iecienīto jūras kūrortpilsētu Portugālē - Algarvi. Kā ierasts plašs piedāvājumu klāsts būs individuālajiem braucieniem uz Angliju, Vāciju, Franciju, Spāniju, ASV un citām valstīm.

Izstādes apmeklētāji varēs iepazīties ar augstākās izglītības programmām Lielbritānijā, Dānijā, Nīderlandē, Šveicē un citās valstīs. Jau daudzus gadus aģentūra MERIDIAN GROUP palīdz iestāties pazīstamās ārzemju privātajās internātskolās un starptautiskajās koledžās. Aģentūra sadarbojas ar Anglijas valsts skolām, kur var iegūt bezmaksas izglītību, lai pēc tam iestātos augstākajās mācību iestādēs.

Tāpat MERIDIAN GROUP piedāvās saviem klientiem dažādus angļu valodas kursus Rīgā un Ventspilī. Rīgā mūsu uzņēmums specializējas uz starptautisko eksāmenu IELTS un Cambridge English sagatavošanas kursiem, kā arī sagatavo skolēnus 9. un 12. klašu eksāmeniem. Turklāt MERIDIAN GROUP piedāvājuma neatņemama sastāvdaļa ir programma "Mācību gads skolēniem no 8 – 18 gadiem", kā arī kursi uzņēmumiem un organizācijām.

MERIDIAN GROUP – aģentūra, kurai var uzticēties!

www.meridian.lv
info@meridian.lv

Rīga, Ģertrūdes 33/35.
t. 67311610, 67314614, 67317626.
Ventspils, Kuldīgas 17.
t. 636 07870, 636 26207.
Facebook: http://www.facebook.com/EducationAbroadMeridians
Draugiem: http://www.draugiem.lv/meridiangroup/