Viss par mācībām ārzemēs un starptautiskajiem eksāmeniem izstādē “Skola”


Baltic Council for International Education iepazīstinās apmeklētājus ar iespējām iegūt augstāko izglītību Lielbritānijā, Nīderlandē, Danijā, Zviedrijā, Kanādā, ASV un citās valstīs. Baltic Council profesionālie speciālisti, daudzi ko kuriem paši ir absolvējuši dažādas ārzemju universitātes, pastāstīs par iestāšanās procesu, studiju finansēšanu, palīdzēs izvēlēties mācību iestādi un studiju programmu.

Baltic Council arī palīdz iestāties privātajās un valsts vidusskolās un profesionālajās koledžās. Lai iestātos ārvalstu mācību iestādēs angliski runājošās valstīs, tiek prasīts oficiāls angļu valodas zināšanu apstiprinājums. Par šādu apstiprinājumu kalpo starptautiskie eksāmeni IELTS, Cambridge English un citi. Jāatzīmē, ka šos eksāmenus ir atzinusi arī Latvijas Izglītības un zinātnes ministrija. Baltic Council ir Latvijā vienīgais britu eksāmenu centrs, kā arī daudzu ārvalstu privātskolu un citu mācību iestāžu testēšanas centrs.


Izstādes apmeklētājiem tiks dota iespēja piereģistrēties un saņemt piekļuvi bezmaksas karjeras ceļvedim, kas paredzēts 13-19 gadus veciem skolēniem un kurā iespējams izpildīt tiešsaistes karjeras testu, izvēlēties kādu no vairāk nekā 600 profesijām un aplūkot ar izvēlēto nākotnes karjeru saistītas izglītības iestādes.

info@balticcouncil.org
www.balticcouncil.org
Ģertrūdes 33/35,
Rīga, LV 1011
tel: 67317627
http://www.facebook.com/IzglitibaArzemes