LLU – tilts starp informācijas tehnoloģijām un bitēm un viedajām pilsētām


Meklē LLU Rīgā tikai trīs dienas februārī, kad no Pilssalas Jelgavā pārcelsimies uz Ķīpsalu un kopā ar Bulduru Dārzkopības vidusskolu iepazīstināsim studētgribētājus ar studiju iespējām.


LLU Jelgavā, starptautiski zināma kā Latvia University of Life Sciences and Technologies, piedāvā ap 60 studiju programmu biozinātnēs, inženierzinātnēs un sociālajās zinātnēs. Plašāk zināmas ir studijas lauksaimniecībā, veterinārmedicīnā un mežsaimniecībā, taču universitāte īpaši lepojas ar daudzveidīgajām inženieru un sociālo zinātņu programmām.

Šogad mūsu stendā ikvienam būs iespēja uzdot jautājumus LLU studentiem un mācībspēkiem par studiju un ārpusstudiju aktivitātēm, stipendijām, kā arī jaunākajiem pētījumiem universitātē. Ikviens interesents varēs uzzināt, kā mūsu informācijas tehnoloģiju studenti un zinātnieki palīdz attīstīties dažādām nozarēm – programmējot nākotnes parkošanās sistēmas, prognozējot bišu saimju labsajūtu un kontrolējot viņu uzvedību. Kā arī LLU stendā varēs vērot video prezentācijas par LLU sadarbību ar lielākajiem Latvijas uzņēmumiem.

Vairāk informācijas: www.llu.lv, Facebook lapās /latvijaslauksaimniecibasuniversitate, Instagram bildēs /lluniversitate, Twitter čivinātājos /@LLU_lv.