KALBA: Unikāla iespēja sastapt 13 ārvalstu augstskolu pārstāvjus, iegriezt laimes ratu un apmeklēt interaktīvas prezentācijas!


Sper pirmos soļus veiksmīgas nākotnes virzienā – padomā par savām vēlmēm. Ja esi pārliecināts, ka zini, ko vēlies darīt nākotnē – lieliski! Tomēr, ja nejūti pārliecību par nākotnes plāniem, tad vajadzēs nedaudz padarboties – KALBA tev ir sagatavojusi ideālu darbības plānu!

Izstādes “SKOLA 2019” laikā, aicinām apmeklēt KALBA stendu: 


1. Uzzini visu par ārvalstu universitātēm, studiju programmām, studiju finansējuma iespējām un savām izredzēm, kā potenciālajam studentam.

2. Izmanto unikālu iespēju vienas dienas laikā vienuviet parunāt ar 13 dažādu augstskolu pārstāvjiem no Dānijas, Nīderlandes un Lielbritānijas, lai uzzinātu par katras mācību iestādes priekšrocībām!

3. Apmeklē informatīvas prezentācijas: „Sagatavošanās karjerai: no pirmklasnieka līdz absolventam“ – kliedēsim šaubas par pareizā karjeras ceļa izvēli. Savukārt “KALBA sarunas: studiju ārzemēs aizkulises” prezentācijas laikā ar telefona aplikācijas palīdzību, varēsi uzdot interesējošus jautājumus pieredzējušiem studiju konsultantiem, kas paši ir studējuši ārzemēs!

4. Piesakies individuālai bezmaksas konsultācijai pie KALBA studiju konsultanta, lai visprecīzāk uzzinātu visu informāciju par studijām, dokumentu sagatavošanu un pieteikuma termiņiem!

5. Pārbaudi veiksmi KALBA spēlē! Pildi atraktīvus uzdevumus, atbildi uz jautājumiem, iegriez laimes ratu un laimē vērtīgas balvas!

Vairāk informācijas KALBA mājaslapā un sekojot KALBA sociāliem tīkliem Facebook (Kalba.Lv) un Instagram (@kalba.lv)!

Sazinies ar mums arī e-pastā studies@kalba.lv vai zvanot uz +371 25638009.

KALBA – izmaini nākotni!