Apmeklē izstādi „Skola 2019” un iebrauc studijās ar jaunu auto


Izstādes „Skola 2019” starta šāviens šogad tiks dots 1. martā. Pasākumā, kas jau kļuvis par lielisku tradīciju, studēt gribētāji no visas Latvijas var tikties ar augstskolu pārstāvjiem, lai smeltos iedvesmu un idejas turpmākajam izglītības ceļam, izvēloties savu nākotnes profesiju. Kā ierasts, izstādē piedalīsies Biznesa augstskola Turība, šogad aicinot iebraukt studijās un iegūt savā īpašumā jaunu auto.

No 1. līdz 3. martam starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā pulcēsies lielāko augstskolu pārstāvji no visas Latvijas, kas topošos studentus iepazīstinās ar studiju piedāvājumu un citām iespējām: apmaiņas programmām, praksi, Biznesa inkubatoru, sporta nodarbībām u.tml. Šogad Biznesa augstskolas Turība stendā tiks piedāvāta iespēja iebraukt studijās – gan tiekoties ar atraktīviem studentiem un uzzinot visu interesējošo par studiju procesu, programmām, studiju maksu un atlaidēm, kā arī studentu dzīvi, gan piedaloties izlozē un laimējot pavisam jaunu automašīnu, kas lieti noderēs, uzsākot studijas.

Turība savā stendā gaidīs ikvienu, kuru interesē studijas koledžā, bakalaura, maģistrantūras vai pat doktorantūras līmenī. Tā būs arī iespēja uzzināt par kādu no 34 studiju programmām latviešu un angļu valodā, tostarp arī par jaunumiem – programmu “Datorsistēmas”, kā arī Komunikācijas fakultātes bakalaura programmām “Biznesa komunikācija”, “Sporta komunikācija un vadība” vai maģistra programmu “Komunikācija digitālajā vidē”.

Nāc un uzzini arī par iespēju spēlēt Biznesa augstskolas Turības basketbola komandā, iesaistīties Studējošo pašpārvaldes aktivitātēs, kā arī par Jaunatnes tūrisma mītni, kas studentiem piedāvā mājīgas istabiņas.

Lieliska mūzika, atraktīvs vadītājs, iespēja laimēt jaunu auto un uzzināt par studiju iespējām lielākajā privātajā augstskolā Baltijā – to visu varēsi iegūt, ja izstādes laikā vienkārši atnāksi līdz Turības stendam!

Uz tikšanos Biznesa augstskolas Turība stendā!